Kategórie
Energia

Sen s upozornením

Podvedomie s nami komunikuje, či chceme, alebo nie. Včera nad ránom som mala sen ,v ktorom som bola u rodičov. Boli sme na dvore a prišla mojej mamy sestra s dcérou. Jej sestra je však už mŕtva. Obe boli v čiernom a niečo vraveli. Čudovala som sa, prečo tam teta je a prečo sú v čiernom. Zobudila som sa. Čítať viac ...

4 replies on “Sen s upozornením”

……Maťka to je jasný sen 🙂 Z hľadiska Neba ti to vraví , že nepočúvaš a to ti prišlo i od tej numerologičky a celý ezoterický svet je veľké pozlátko a faloš……. nepočúvaš a veľa sa spáliš a neohýbaj chrbát nemáš prečo , to iný by mali………..

…….už iba čakám kedy začneš vidieť……… :-))))
…….pohodový víkend vám do Levár .-) R

Páči sa mi

Radko asi aj nechapem teraz…

Dakujem…. ja zelam peknu nedelu z Bulharska. Este dovolenkujem. Inak sen pokracuje na mojej snovej stranke, nedala som tam prepojenie, tak neviem, ci si to docital. Pre na to je jasne upozornenie.

Páči sa mi

Ahojky…
Prečítal som si to celé a prvé čo ma napadlo , že ti najprv poslali odkaz a keď skoro zomrelí hovoria , tak my dačomu okolo nás nenačúvame , či dačo nechceme počuť.Je to iba moja skúsenosť…… škoda , že ju nemám s nikým iným odsledovanú , ale mne to tak vždy vyjde ak ku mne hovoria , počujem to čo inak neviem či nechcem…..Pa , čawsa , majsa , ahojsa 🙂 🙂 🙂 R.

Páči sa mi

Znamej chodi do snov starka a krstna a vzdy ju vo snoch varuju, ak ma tazsie obdobie a nieco riesi. U mna zosnuli nevraveli, oni boli ticho.

Neskusal si hladat na Slovensku ludi, ktory maju zazitok klinickej smrti?

Páči sa mi

Komentáre sú uzavreté.