Kategórie
Energia

Čaká nás retrográdna Venuša – vzťahová karma plnou parou vpred!

horoskop-graficky1__26-7-2015_13-17U Inky na blogu som našla článok o Retrográdnej Venuši, ktorá sa práve nachádza v 3. dome (Myslenie, komunikácia, pohyb, písmo, reč, obeh, najbližšie okolie, súrodenci, susedia, krátke cesty, sťahovanie, obeh, korešpondencia.) Je v znamení Panny, čo znamená že pôjde o dôkladné citové rozpoloženia, anlyzovania našich vzťahov s bližnými, súrodencami, či spolupracovníkmi, alebo s ľuďmi z nášho okolia, s ktorými máme niečo nedoriešené. Naši partneri do tohoto nepatria. Ešte pred časom som mala Venušu v 2. dome peňazí v Levovi spolu s Jupiterom a ich vplyv som cítila veľmi silno. Venuša v 3. dome znamená aj silný záujem o vzdelávanie, či učenie v oblasti kultúry a umenia. I v tomto cítim silný vplyv, lebo ma to ťahá k tvorivej maliarskej činnosti a nabáda ma to, aby som začala na sebe viac pracovať a rozvíjať tento smer. V oblasti komunikácie a cestovania nám pomáha dobre sa vyjadrovať a zároveň vyžarujeme podmanivú energiu, ktorá nám umožňuje dosahovať toho, po čom túžime. No viac sa dočítate už v článku o Retrográdnej Venuši.

Tiché miesto

 mesiačikVěci se budou přiostřovat a vztahy přitom budou ústředním tématem. V jádru všeho bude láska, ale spolu s tím bude také záležet na tom, jak moc si lásky vážíme a co pro nás láska opravdu v našich životech znamená. Pokud jste zpochybňovali spojení (nebo nespojení) jakéhokoli druhu – tyto myšlenky ke konci července naberou na obrátkách. Nová láska, stará láska, neopravitelná láska, láska, která je ve skutečnosti touhou, láska mezi přáteli, ztracená láska, absence lásky a všechno mezi tím bude nyní hrát svou roli. 

Všechna blízká spojení, která máme s druhými lidmi, začnou mít úplně nové významy. 

Důvod toho všeho souvisí s pěknou malou planetou jménem Venuše. 25.července 2015 totiž vstoupí do své retrográdní fáze. 
Z astrologického hlediska je retrográdní fáze Venuše jedním z nejdůležitějších období pro záležitosti lásky. Dochází k ní každých 18 měsíců a pokaždé, když Venuše začne tančit svými kroky vzad, stávají se vztahy tématem každé…

View original post 715 ďalších slov

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.