Kategórie
Energia

Čo všetko vidia naše deti?

imagesV sobotu ma malý trocha zaskočil , keď mi začal vravieť, že vidí na dvore behať malé čierne gule, alebo chumáče. Vraj sú veľké ako pes a stále sa premiestňujú. Prechádzajú z cesty k nám do dvora a aj hore na terasu. Vidí ich fyzickým zrakom a čudoval sa, prečo ich nevidím ja. Takéto veci zaznamenávam vnútorným zrakom, no keď som sa pozrela, videla som ich tam, ale nie tak jasno ako on. Mojim videním boli väčšie, nevyžarovali nič zlé a tak som si povedala, že ide zrejme o nejaké bytosti prírody. Potom otvoril balkónové dvere a pozeral sa priamo a videl, že niektoré sú aj dúhovo sfarbené a niektoré majú zelené vyžarovanie.

Videl ich aj na druhej strane domu a dokonca aj u babky v inej dedine, keď sme tam po obede prišli. Večer mi vravel, nech mu dám kvapky do očí, lebo ich vidí všade a asi má niečo z očami. Tak som mu povedala, nech sa pozrie na nebo, lebo ak ide o očnú poruchu, uvidí to aj tam. No na oblohe nevidel nič, len v blízkosti zeme. Povedala som mu, nech sa skúsi s nimi spojiť a  spýtať sa ich, kto sú a prečo sa tu nachádzajú, ale nevedel to. Vysvetlila som mu, že sú to nehmotné bytosti Zeme. Trocha som pátrala , či nájdem niečo viac, ale nenašla som. Malý je vnímavý, len to zatiaľ nerozvíja. Našla som , že u niektorých detí takéto niečo môže spúšťať nejaká trauma, či niečo podobné. Prišlo mi na um, či spúšťačom nebol ten prízrak, ktorý sa mu votrel počas spánku. Ťažko povedať, len viem, že na niektoré veci nie sme vôbec pripravený. 😦

Ak by niekto vedel o aké konkrétne bytosti ide, prosím, nech sa podelí o skúsenosť. Vďaka.

Jak zacházet a komunikovat se dětmi, které vidí, slyší či cítí bytosti, které ostatní lidé ne? Jsou blázni, nebo to je opravdové?

Mnohé děti, nicméně i ostatní dospělí, začínají v různém věku vnímat nehmotné světy, které nejsou zatím pro mnohé lidi postřehnutelné. Některým dětem se tyto možnosti otevřou samovolně, jiným kvůli nějakému traumatu, úraz, nedostatek komunikace, který kompenzují jiné bytosti a tím zmírňují pocit osamělosti apod.

V životě všech dětí okolo puberty nastává chvíle, kdy se jim otevírá možnost dokonalého cítění budoucnosti. Jsou schopni vidět budoucnost vzdálenou pár sekund, ale také mnoho let. Toto období bývá různě dlouhé v závislosti na daném dítěti a může, ale nemusí být tato schopnost zaregistrována. Mnozí lidé si tohoto období ani nepovšimnou, jelikož vhledy vnímají jako něco přirozeného a v podstatě jako přítomnost a ne jako budoucnost. Většině dětem se po tomto období samovolně tato predikční schopnost uzavírá.

Děti jsou schopny vnímat nejrůznější světy a bytosti od víl a skřítků, před duchy až po obry a draky. V podstatě je to dáno tím, že mladí lidé ještě mají otevřenou a hravou mysl a nejsou tolik zabředlí v problémech a starostech jako dospělí. Navíc děti bývají bezelstné a to jejich šance na tyto schopnosti razantně zvyšuje.

Různé světy a bytosti mají různé frekvence, vibrace a energie, proto například vnímání andělů a víl nás povznáší, zatímco vnímání mrtvých duchů nás skličuje a snižuje naši energii. Děti jsou ale navíc mnohem více citlivé a tak pokud začnou vidět duchy, může dojít k problémům. Mohou se začít bát (kdo by se taky nebál, když má za sebou pořád mrtvé lidi a studený pocit smrti), mohou se uzavřít před světem, začít si myslet, že jsou špatní a nenormální, že jsou zlí, proto také vidí zlé věci.

Důležité je, aby rodiče děti ujistili, že to je v pořádku, že SVÝM DĚTEM VĚŘÍ, protože to dětem nesmírně pomůže. Rodiče takto ukážou svým dětem, že je mají rádi, ať se děje cokoli, že se na ně mohou vždy obrátit s jakýmkoli problémem. Navíc těžko budete někoho přesvědčovat, že nevidí mrtvé, když se každou noc klepe a bojí podívat do zrcadla. Je to asi jako, kdyby se vám někdo snažil říct, že nic jako strach neexistuje a vy si všechno jen vymýšlíte. To mu asi moc nebudete věřit, když jen co vylezete do temného lesa, dostanete strach jako stodola.

Děti a lidé, kteří začínají vidět duchy, by se měli vyhnout hororům a násilným filmům a knihám, jelikož tím, že neustále vidí a myslí na smrt a násilí, se jim smrt a násilí přibližuje. Naopak pokud se odnaučí toto sledovat a naučí se sledovat příjemné filmy a knihy, vyladí se na bytosti jim příjemnější a užitečnější a pomalu se jim začne uzavírat vidění bytostí nízkých.

Dále jsou někdy tyto schopnosti spuštěny prožitým traumatem. Může to být trauma fyzické (úraz), ale častěji a silněji to jsou traumata emocionální (šok, odvržení rodiči, pocit samoty, žití pouze u jednoho z rodičů, rozvod rodičů, domácí nepokoje až násilí, šikana ve škole …). Tyto události způsobí pro dítě velký šok a vytvoří doslova emocionální trhlinu, kterou se po celý život člověk snaží zaplnit, což však nejde. „Nadaným“ dětem se po tomto traumatu otevře možnost komunikovat s nehmotným světem a velmi rády se ji chytí, protože jim dodávají pocit něhy, bezpečí, přátelství a lásky, což se jim nedostávalo, nebo si to alespoň mysleli. Skřítkové, víly atd. jsou velmi hravé, starostlivé a láskyplné, takže s nimi děti velmi rády kamarádí.

Jak to funguje?

Možnost jasnovidění je následkem dostatečně vyvinuté (především) čakry třetího oka a přidruženě také čakra čtvrtého oka a čakra korunní. Čelní čakra má za následek i jasnoslyšení a jasnocítění, které jsou mnohdy přidružené. Žláza této čakry je hypofýza, která materializuje jemněhmotné struktury do fyzické hmoty a naopak, tzn. umožňuje vhled do struktur jemnějších něž je viditelná hmota. Je to podobné, jako kdyby váš sluch najednou dokázal zachytit rádiové vysílání.

Bytosti nás nemohou nijak ovlivnit, pokud jim to nedovolíme. Tedy pokud andělům neumožníme s námi spolupracovat, nemohou nám pomáhat. Podobné platí i pro duchy, pokud se jich nebojíme a umíme se chránit (před svými sebedestruktivními podvědomými přáními), nemohou nám ublížit.

Nejlepší obranou je proto smích, pokud se totiž smějeme, zapomínáme na strach, naše pozornost se ubírá jinam a duchové nad námi ztrácejí většinu moci. Nesnažte se ale duchy vyhnat násilným exorcismem, talismany (křesťanský ani odvozený kříž), protože dnešní představy o účelu symbolů jsou značně zkreslené a mnohdy naopak lidé použijí takové symboly, které jsou pro duchy jako brána do světa lidí.

Podobné platí i pro křesťanský kříž. Velmi častou mýlkou je, že tento kříž je symbol ochrany, pomoci, božího syna. Ježíš na kříži zemřel, kříž je symbolem utrpení, bolesti a nenávisti lidí. Pro duchy je to pozvánka, ne rozkaz vzdálit se.

Čím více se snažíme vědomě něčemu bránit, něco ničit, tím více si to přitahujeme,

 protože na to neustále myslíme.

Naučte se dělat si slovní či imaginativní ochrany, povolejte si pomoc od andělů a dále se vědomě o duchy nezajímejte. Pokud půjde vše dobře, brzy jejich vliv odezní. Pokud se tak nestane, máte s nimi nějaké dovyřizování, máte v sobě nějaký nedořešený problém, kterým jim dovoluje u vás zůstávat.

Jak postupovat a čemu se vyhnout?

1) Řekněte svému dítěti, že mu věříte, že vidí bytosti. Velmi mu to pomůže, začne se rozvíjet jeho možnost komunikace s bytostmi ale i s vámi, začne si důvěřovat a eventuálně se začne napravovat trauma, které to mohlo spustit.

Nikdy neříkejte dítěti, že to neexistuje, že je blázen, že je hloupé, má vidiny, že ho vezmete k doktorovi. Pokud někdo toto řekne, dítě se blokne, už s ním nebude nic probírat a začne si kopat před oním člověkem vodní příkop.

2) Vyhledejte si, co nejvíce informací o bytostech a fenoménech, o kterých vaše dítě mluví. Ptejte se ho, zajímejte se, nejenže ho tak opět podpoříte a ukážete mu důvěru, ale také se hodně dozvíte. Mnohdy taková moudra, že budete koukat, co z vašeho dítěte vypadlo.

3) Naučte se s dítětem jednoduchým meditacím a relaxacím. Naučte se kreslit, vymýšlet pohádky, tancovat … začněte rozvíjet estetickou inteligenci. Není tajemstvím, že nejvíce rozvinutý mozek a inteligenci měli především umělci.

4) Pokud víte, že je šance, že tyto události způsobilo nějaké trauma, pokuste se ho řešit, či s dítětem ho alespoň prodebatovat. Lidé dojdou mnohdy vyléčení z dlouhodobých nemocí jen tím, že se jim někdo věnuje, že se s nimi baví, že se jich dotýká. Každý je léčitel, každý léčí slovem, dotekem, pohledem.

5) Můžete si nebo dítěti sehnat tematické filmy, seriály, knihy …

A zároveň se vyhněte násilí ve filmech, počítačových hrách, knihách apod. Některé horory jsou přímo konstruovány tak, aby diváka „posedly“. Existují novodobé horory, které po zhlédnutí otevírají brány pro temné bytosti, které se poté drží v blízkosti lidí.

6) Choďte na procházky do přírody, do lesa a k přírodní vodě. A to platí hlavně, pokud žijete ve městě, kde se zeleně příliš nedostává. Sami poznáte ten rozdíl mezi malým parkem ve městě a lesem mimo město.

7) Pěstujte v bytě rostliny, hlavně ty barevné s květy. Víly totiž milují květiny a navíc květiny umí zlepšit atmosféru, přitáhnou přírodu až k vám, zlepší energii vašeho bydlení.

8) Jezte více zeleniny, ovoce a luštěnin než masa. Hlavně se snažte omezit či vyhnout masu červenému a průmyslově upravenému (hamburgery, „kuřecí“ nugety, párky, paštiky apod.).

Mnoho bytostí akceptuje všechny druhy stravování, ale neakceptují týrání zvířat. Pokud dáte velmi senzitivnímu a médii neotupělému dítěti k jídlu kuřecí nugety, nesní je. V mase zůstává i po smrti otisk emočních vzorců, takže pokud senzitivní jedinec jí maso zvířete, které předtím bylo týráno, pozná to.

9) Seznamte se s někým, kdo má povědomí o těchto jevech s duchy a sám tím prošel. Nikdo neporozumí vašemu dítěti lépe, než ten, kdo tím prošel. Pro dítě může být velmi stresující, vyčerpávající neustálá přítomnost mrtvých lidí. Je poměrně důležité, aby se s tímto naučil pracovat. Protože pokud mu to někdo z vlastní zkušenosti vysvětlí, bude to umět v budoucnosti ovládat. Bude mít možnost tuto schopnost uzavírat či používat dle libosti, naučí se nalaďovat jen na určité bytosti a pracovat s nimi. Tyto možnosti v životě velmi pomáhají.

10) Věřte mu, věřte mu, věřte mu … a dávejte mu to najevo.

Zdroj: Adam

2 replies on “Čo všetko vidia naše deti?”

zdravim,
v knihe Zasvätenie od E. Haichovej je o ciernych “guliach”, ktore maju zelene, akoby fosforove vyzarovanie, jedna stat.
Kniha je autobiografiou autorky, kde vstupuje do minulych zivotov, konkretne jedneho v Egypte. Nechcem Vas vystrasit zlou interpretaciou, preto by som odporucala knihu kupit a precitat.
U autorky sa taketo cierne gule zjavuju v urcitom casovom horizonte pred zavaznym ochorenim jej samotnej a v neskorsom case aj jej syna.
Ciste teoreticky a moj subjektivny nazor, ci to nebude nejaka “volna choroba”, ktora caka na vhodny “hostitelsky organizmus” (zopar sci fi filmov :D) alebo oslabene energie.
V pripade, ak mate zaujem kontaktujte na mail, tusim mam tu knihu aj v elektronickej podobe.

Páči sa mi

Evi…ďakujem knihu mám, teda myslím, že ju niekde mám, ak nie , ozvem a. 😉 .Pozriem sa do nej. Z tejto knihy mi známy vravel, presne toto isté, ale aj to, že tie gule môžu byť aj ako strážne psy vytvorené elementálmi nás samých. Lenže on ich videl aj na inom mieste. Podľa známej, čo mu robila ochranu sú tu preto, lebo prišli vyplniť jeho životnú lekciu. Nesprávali sa nepriateľsky, skorej boli hravé. A alergii už máme dosť, takže nič radšej nech už nechodí a neprejavuje sa. 🙂

Uvidím..býva dosť často aj námesačný a nevie o tom, čo robí, preto som v spánku v strehu.

Tak príjemný dník prajem. 😀

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.