Kategórie
Život sám o sebe

Zrkadlenie a otváranie očí…

flower__by_snulPráve včera sme s kamoškou riešili zrkadlenie a to, ako nám istý ľudia ukazujú nás samých. Stretneme človeka, na ktorom nám niečo nesedí, ošacujeme ho a pre niečo, čo sa nám na ňom nepáči, alebo čo pri ňom cítime, už ho hneď odsúdime. Ale existuje taká pekná vlastnosť , ktorá sa volá uvedomenie a tá nám dá najavo, prečo nám ten človek ostal tŕňom v oku a núti nás premýšlať, až dospejeme k záveru, čo nám dotyčný krásne ukazuje. Uvedomiť si, prijať a spracovať v sebe…potom môžeme ísť pekne ďalej a spracovávať zrkadlenie iných vecí, ktoré sme potlačili v domienke, že zabudnutím sú veci vyriešené. Zrkadlia sa nám takto aj veci a strachy z minulých životov, ktoré chcú byť spracované. Pokiaľ nemáme čistí štit, stále budeme stretávať ľudí, ktorí sa nám budu niečim zrkadliť. Ide o to, len to správne pochopiť, inak budeme dokolo zažívať podobné situácie. 

No a dnes čítam u Katky článok o zrkadlení a otváraní očí. 😉

Tento čas, lidé Země, vybízí vás všechny, abyste očekávali od každého pouze to, co sami můžete nabídnout. Zrcadlení, které se vám nabízí, je mnohonásobně silnější. Zobrazuje se vám přesně to, co sami promítáte. Lidé blízcí, stojící poblíž vás, toto stále budou věrně zobrazovat, abyste pochopili, kdo jste vy sami. Je čas otevírání očí. V této době je potřeba odkrývat vše skryté a hledat ve svém nitru zkušenosti s tím spojené. Avšak nebát se pohledů do svého nitra, vybízet svou duši k uskutečnění životních kroků, kterých jste dosud nebyli schopni a které jsou velice zapotřebí. Vše nezpracované se též může odrážet ve vašich zvířecích mazlíčcích. Uvědomíte si, že prožíváte neskutečné situace, které vám však mohou pomoci ihned osvětlit to, na co neznáte odpovědi.

Brzy nastane podzim tohoto roku. Nyní by se mohlo zdát, že je ještě léto v plném proudu, avšak již brzy pocítíte změnu. Příroda se začne připravovat k zimnímu spánku. Vy však nemůžete otupit, nemůžete usnout spolu s ní. Bude zapotřební velké síly a odhodlání, abyste byli schopni pokračovat dále a fungovat v běžném životě. Přijde mnoho řešení, budete v neustálém shonu, neboť mnoho z toho, co jste nedořešili se opět otevře. Máte však možnost rychlým tempem probouzet sebe samé, pokud se nebudete vyhýbat konfrontacím a naučíte se je zvládat. Čas je příznivý pro uzavření mnohých partnerství, též ukončení těch, která přetrvávají již dlouho a pro rozvoj duše nepřinášejí již nic nového.

Blíží se též čas rovnodennosti a s ním další veliká síla, která přijde do vašich životů. Je zde však i cosi skrytého, co čeká na každé vaše pochybení a díky tomu se následky těchto pochybení ještě prohloubí. Je zde však také mnoho naděje, neboť se zdá, že se úspěšně uzavře další etapa vývoje Země a bytostí na ní. Jste zde voláni k zodpovědnosti za své životy, ale též za své děti. Nejvíce však za rozvoj své duše. Je potřeba duši vyživovat láskou, tvořivostí a svobodou. Ne však pochybnostmi, strachy a nepřijetím. Stále si toto připomínejte. Přijde čas, kdy vše jakoby jste našli. Odpovíme na vaše volání. Jsme tu s vámi a milujeme vás.

Zdroj: http://zlata.dusicka.sweb.cz/index.htm

One reply on “Zrkadlenie a otváranie očí…”

Všetko vo Vesmíre pozostáva z doplňujúcich sa protikladov, takže je nezmysel želať si aby boli všetci naokolo teba takí istí ako si ty. Keď túto vesmírnu pravdu príjmeš, vyhneš sa mnohým sklamaniam. Každý krát keď v niekom inom identifikuješ vlastnosť, ktorá sa ti nepáči, na chvíľu sa zastav a zamysli sa prečo sa ti táto vlastnosť nepozdáva a či ju náhodou nemáš aj ty, aj keď sa u teba navonok možno prejavuje trochu inak ako u toho druhého človeka.

Vesmír funguje na zrkadlení, takže pozitívne aj negatívne vlastnosti, ktoré máme my sami, vnímame extrémne aj u druhých. Prečo extrémne? Pretože ak potrebujeme prijať nejakú svoju vlastnosť, ktorú si nevšímame na sebe, začneme si ju veľmi všímať na niekom druhom. Napríklad ťa priťahuje nejaký muž preto, že sa ti páči jeho rozhodnosť a odvaha a ty sámtúto kvalitu v sebe potrebuješ nájsť a prijať. Ak ju prijmeš a zvedomíš, tento muž ťa prestane priťahovať. Funguje to aj naopak. Nejaká žena ti lezie na nervy tým aká je ukecaná a márnivá. Všimni si, či aj ty náhodou nie si v niektorých situáciach márnivý a ak aj navonok nie si ukecaný, možno vedieš so sebou dlhé a komplikované vnútorné rozhovory, ktoré sú rovnako otravné ako tie, ktoré vnímaš na danej žene. Viac na stránke elektronická kaplnka…

https://elektronickakaplnka.blogspot.com/2021/07/karta-na-tyzden-vecne-objatie.html

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.