Kategórie
Energia

Sexuální vztahy nejsou nikdy náhodné

Cesta Lásky

SEXUALITA

Ve svém životě si můžeme vždy vybrat. Třeba zvolit cestu svého posílení, a tím zlepšit využití své energie.
K tomu nám napomáhají změny našich přesvědčení, a to vytvoří nový základ myšlenek, na kterých vystavíme svůj život.

Jedním z těchto základních kamenů je pochopení sexuální energie. Je to záhadná, ale i nebezpečná cesta. Mnoho sexu dokáže život tvořit, stejně jako ničit.

Lidská sexualita je neodmyslitelnou stránkou naší tvořivosti. Zvláště je-li sex založen na důstojných základech. Pak nám může přinést vzrušení, vášeň, radost, sdílení, lásku, péči a sebeúctu. Vždy záleží na našem přesvědčení o sexu a některá se mohou stát kořenem konfliktů, jež vyústí v odpírání si potěšení ze sexuálního vyjádření.

Sexuální vztahy nejsou nikdy náhodné. Některé mohou být i záležitostí z minulých životů, abyste urovnali nedořešené vztahy.

Síla sexuální energie je mnohem více, než vzájemná fyzická přitažlivost. Je skoro jako peníze. Jak s ní naložíme a jak zhodnotíme své zkušenosti…

View original post 949 ďalších slov

6 replies on “Sexuální vztahy nejsou nikdy náhodné”

Čas od času mi chýba môj ex. Hlavne sex s nim. Jedina oblast v ktorej sme si rozumeli. Uz je to rok a pol co sme sa rozisli. Cas od casu sa ozve. Ja ho uz uplne ignorujem. Pocas rozchodu som stale plakal a potom som vyblokoval nejako emocie a rok mal depresie. Rad by som to v sebe nejak doriešil. Nejako uvolnil… vniesol znova radost do svojej duse… smejem sa ale necitim stastie. Chcel by som sa znova tesit z vecí, naozaj tesit. Tuto schopnost som stratil prave kvoli nemu, lebo som sa vzdy tesil na nieco co slubil ale nikdy neurobil. Tak som sa tesit prestal. Chcel by som mat znovu pocit ze som celý a žijem.

Páči sa mi

Ahoj.
Sám si si odpovedal na to , čo držalo váš vzťah…… sex…… telesno……….prežil som si mnoho vzťahov a niektoré veľmi boleli , stratil som chuť do života, prestal som sa smiať………niečo som pokazil i ja……viem ako ti je , ja som si takú lásku živil cca. dva roky , k ničomu to neviedlo…….prežil som si najhorší silvester (to bola úplná trapnosť , najhoršie narodky , ale posunulo ma to …..) dnes si viem povedať nie a čo chcem……..Trápenie si privodzujeme sami a umárame sa v tom čo nežije…………

……….dnes mám ženu na ktorú nemyslím ako na sexuálneho partnera (……….i keď i toto je pri nej ako splnenie túžob a prianí a nieje to sex , ale milovanie, splynutie………sme ako jedno ) , keď mi chýba vybavuje sa mi jej hlas, skutky , objatia , nežnosti , smiech, to čo sme zažili, čo sme zvádli……….je pre mňa veľkou kotvou na tomto svete, je mi priateľom, radcom, múzou………..

……..ver, želaj si , určite svoju Lásku nájdeš a prajem ti to a každý z nás si to zaslúži………….

……..láska je jako ………….

……..krásnu slnečnú jesennú nedeľu a veľa viery a nádeje , že láska je za rohom 🙂 R.

Liked by 2 people

Ahoj Orion
Radi má pravdu…odpovedal si si sám na to…jediná oblasť spokojnosti bola pudová rovina. Pozri sa na to, čo ti zrkadlil, to isté máš aj ty v sebe nespracované, alebo si to neuvedomuješ a len ti to prišiel ukázať aby si to pochopil v sebe. Máme vzťahy, ktoré nám pomáhajú upraviť minulosť vyrovnať sa s niečim.

No najdôležitejšie pre teba je, že nik ťa neurobí šťastným natrvalo, len ty sám, ak budeš žiť pre seba a nie pre niekoho iného. Treba vniesť do podvedomia , že tvoj ex bol len niekým, koho si mal spoznať a niečo pochopiť a príde potom niekto iný, s kým budeš zase šťastný a budeš naplno žiť svoj život. Ak to budeš utvrdzovať v podvedomí a prijmeš ho takého aký je s vedomím, že to tak a malo byť a ideš ďalej , časom prestaneš na neho myslieť a ak náhodou príde ti do mysle, tak len si s láskou na neho pomyslíš a poželáš mu, nech je šťastný. Funguje to…Praktikovala som to už tak viac krát, aj keď kamarátka sa rozhodla umrieť a ja som nechcela prijať jej rozhodnutie, začala som to vedome spracovávať a ver , že to uvoľnilo..odpútalo a ja som pocítila akoby bremeno odpadlo zo mňa. Nemôžeme nikoho meniť ani nútiť, aby boli pri nás, len v sebe to vyriešiť.

Ignoruj každú myšlienku na neho, nedávaj jej energiu, pozornosť, nerozvíjaj ju v sebe, čo ak…je to stopa minulosti…mala byť a on ti len niečo ukázal, čo si mal pochopiť. Lenže ty chceš ísť ďalej…ak to úplne uvoľníš, vytvoríš priestor pre nové priateľstvo, kde nebudeš očakávať ,ale budeš vnímať lásku seba a tá sa ti bude zrkadliť.
Ži…zmeň hodnoty v živote, myslenie, počúvaj inú hudbu, ktorá v tebe rozprúdi krv a naladí na inú frekvenciu. Nie si rádio, ktoré sa môže smiať len ak ho niekto vyvolený pustí…ale si jedinečná bytosť a máš dar tvoriť….tak tvor…času máš dosť.

Maj sa D…n

Liked by 1 person

Ďakujem za komentáre a hudbu. 🙂
Stalo sa pár vecí. Nedalo mi to a nepriamo som ho kontaktoval a potom aj priamo. Teraz uz viem, ze to bola chyba a znovu to viedlo len k tomu, že sme spolu bojovali a chceli jeden druhému ubližiť. Čo sa nám aj podarilo. Potom som to v sebe 3 dni spracovával. Napísal som všetky svoje myšlienky a emócie na papier. Všetko čo by som mu povedal. Táto technika vždy funguje. Fungovalo aj myslenie na neho s láskou a žehnanie mu. Spočiatku to bolo ťažšie ale rozpúšťaho to hnev. On vo mne vie vyvolať veľmi silné emócie. Hlavne hnev, strach, neistotu, nenávisť, úzkosť a zúfalosť. Zoradené podľa intenzity.
Potom som skúšal počúvať hudbu na odblokovanie emocií. Po troch dňoch sa vo mne niečo zahojilo. Zrazu som si uvedomil, že mu na mne nezáležalo, aj keď sme boli spolu. Tak nemá zmysel sa tým trápiť.

Liked by 1 person

To, že si ho kontaktoval ti len ukázalo, že si ťa naozaj neváži a váš vzťah je plný rozporov. ..v čom si sa aj sám utvrdil…No ukazuje ti to, aby si si sám začal seba lepšie vážiť a nebudú ti to iný potom zrkadliť. V poslednom čase vidím dosť zrkadlenia, možno preto, aby som zvažovala svoje postoje a viac sa zamýšľala nad sebou.

Ťahal ťa dolu podľa toho čo opisuješ, ale tým ťa učil byť silnejším…uvedomil si si to a to je dôležité. Tvoj spôsob liečenia je správny..raz , ak si na neho spomenieš a pocítiš len lásku duše uvedomíš si, že všetko nízke sa z teba uvoľnilo, vnímaš ho na úrovne duše, kde sa milujeme všetci. Vtedy budeš úplne vyliečený.

Páči sa mi

…..moja bývalá švagriná mala porekadlo ak sa dačo zomlelo ” V KAŽDOM MESTE JE CIRKUS LEN TRI DNI” a ono to funguje……… vždy keď som zažil dáke životné extempore po troch dňoch zaniklo , tak ako energie z neho……………………. Dal si tam krásnu hudbu a to mi ukazuje aké máš dobré srdce a fajnovú dušičku…..umenie a vibrácie hudby prezradia vždy najviac……..mal by si sa pobrať iným smerom , hľadať partnera na iných miestach , vieš čo chceš , po čom túžiš……….tak za tým choď……..moja stará mama vždy hovorievala ak bol niekto smutný z lásky , že na každú dieru sa nájde záplata a je to tak , každý tu máme svoju inú polovičku , dušičku čo ná robí CELÝMI…….Držím palce. Pohodový zvyšok večera.R

Liked by 1 person

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.