Kategórie
Duchovné učenie

Ako sa priblížiť k Pravde…

Tree_of_Life_AustraliaJedině ten, kdo se stále více a více přibližuje k Tomu, který je Nejvyšší (který Ví a Zná každou věc či bytost, neboť ON je Bůh-Stvořitel všeho, On Žije ve všem a v každém a proto také Ví VŠE o každém, neboť ON JE v každém a zná tedy jeho stav), může pak také více vidět, pochopit a „posoudit“ stav bližního svého a správně pak také pochopit jeho skutky, které vnímá a vidí.

Teprve ten, kdo otevřel Oči Ducha (spojil se se MNOU a prožívá tak stav Božského Jáství), může spatřovat hloubku věcí a jevů a také začíná vidět a vnímat hlubší podstatu bytostí, se kterými se setká ve svém životě.

Ten člověk, který není oživen MNOU a chodí světem se zavřenýma Očima a sleduje vše jen očima svého ega a osobnosti, nemůže nikdy vidět podstatu a jádro – Pravdu ve všem a nemůže tedy věci ani lidi správně vnímat, chápat a „posuzovat“, neboť jeho oko je nedokonalé a nespatřuje pravou SKUTEČNOST daného objektu, ale má pouze svůj omezený pohled, který je nedokonalý a tudíž má daleko k Pravdě.

Pokud však člověk pracuje na tom, aby vnímal Pravdu a touží odhalovat vnitřní SKUTEČNOU PODSTATU všeho, a tedy pracuje na tom, aby se ve svém nitru spojoval se svým Pravým, Skutečným – JEDINÝM MISTREM (snaží se tak aktivovat své Božské Jáství – jiskru Boží, kterou má v sobě), pak začne postupně zjišťovat, že jeho vnímavost roste souběžně s tím, jak si stále více a více uvědomuje své Jáství – Božství v sobě a otevírá tak OČI DUCHA a tedy se začne jeho pohled prohlubovat a stává se čím dál více (dle jeho úsilí a touhy po spojení s Bohem) jasnější a pravdivější.

Pak začne spatřovat, že jeho pohled, který měl dříve, byly jen zamlžené a málo „barevné“ a potemnělé obrazy něčeho, o čem si myslel, že to poznal, pochopil a žil v přesvědčení, že jeho posuzování těchto věcí či lidí je správné. Až teprve tehdy (až otevře vnitřní Oči Ducha) objeví, že jeho vnímání bylo nedokonalé a neodpovídalo opravdové vyšší Skutečnosti a tedy Pravdě.

Teprve pak je na nejlepší cestě, aby se Pravdě přiblížil, neboť pokud bude dále usilovat a pracovat na rozvoji Ducha (Života) v sobě, bude se pak také radovat z toho, co mu tento Duch Pravdy začne postupně v jeho nitru (srdci) odhalovat (a co skrze Jeho Oči bude vidět) a započne pak nová etapa jeho vnímání a vidění všeho, neboť pak spojením s Jeho Okem začne objevovat pravou SKUTEČNOST všeho.

Pozn. A také jeho pohled a jeho Oči SRDCE budou pak „barevnější“, prozářenější „zlatou“ barvou, kterou svět nezná, což je Moje základní barva, neboť vše, co jest, vydává ze sebe své záření, které má také příslušnou barvu a on uvidí pak také ty temné barvy jejich (falešných proroků).

Po ovoci poznáte je, řekl jsem k tématu falešných proroků, však jen málokdo je schopen opravdově poznat jejich ovoce v pravé SKUTEČNOSTI a Pravdě a proto spoustu lidí si rádo vezme toto jejich ovoce, aby zahnaly svůj hlad po vědění (či po „Bohu“), „prorok“ nabídne jim své naleštěné, na 1 pohled krásné a velké ovoce, ale člověk už nevnímá, že pod zářivou slupkou skrývá se plíseň a obsah je prožrán červy.

Ten, kdo chce skutečně poznat pravou kvalitu, pravou chuť a obsah ovoce každého stromu, který roste na této Zemi, musí se nejdříve najíst z Mého (Božského) Stromu a poznat Mé OVOCE, které je Pravým OVOCEM PRAVDY, pravým Ovocem té nejlepší Krásy a Chuti, která vychází z jeho nitra a prochází celým jeho vnitřním obsahem a vyzařuje na všechny strany.

Jeho pecku pak má zasadit ve své zahrádce a pečovat o to, aby další nový stromek MÉ LÁSKY v něm vyrostl.

Můj velký Strom LÁSKY má spoustu Ovoce pro tebe a vybízí tě neustále k požívání Mých Plodů, které pěstuji pro tebe, neboť dbám o nasycení Mých dětí.

Ty se pak staň pěstitelem, každou jejich pecku vezmi a zasaď, aby se z tvé zahrádky stal velký sad MÉ LÁSKY, v kterém budou růst Naše Ovoce (Moje a Tvé) pro všechny hladové a ty, kteří po pravém Ovoci (Poznání Pravdy) – Lásky touží.

Až takto nasycen Mých Plodů půjdeš do světa a oni ti budou nabízet své plody, pak je vnitřním zrakem prohlédneš až do jejich středu a spatříš jejich obsah, který dle úrovně daného „proroka“ může být různý, některý je příliš trpký, jiný příliš červivý, jiný zase mírně nahořklý atd., však jen ten Plod, který pochází od Mého proroka (kterého Já Jsem živil a stále živím Ovocem MÉ LÁSKY), skýtá stejnou chuť, kterou Já Jsem ti již z Mého Stromu dal v Ovoci Mém poznat a které jsi poznal jako PRAVÉ OVOCE, které obsahuje veškerou Esenci Mého ŽIVOTA a které považuješ za svoji základní Potravu, tě potěší.

Poslyš:
Ty, Můj miláčku, který tak rád chodíš k Mému Stromu do svého SRDCE, kde je tento STROM umístěn, požívat Ovoce Mé Lásky, věz, že mám neustále pro tebe připraveny Plody té nejlepší kvality a nejlepší chuti, neboť co z Mého Stromu pochází, je Dobré a Nejlepší pro tebe, neboť vím, co potřebuješ a vím ještě víc, proto mám pro tebe připraveny další Plody, které nyní dozrávají a které jsem obdařil novou chutí; až nastane čas, zavolám tě a vyzvu, abys je požil a z jejich pecek založil nový SAD.

H. Kupková

O posuzování a vnímání lidí (+ “proroků”), jejich činů
a vysvětlení verše: “Po ovoci poznáte je.”  MAT., kap. 7, verš. 15-20.

Zdroj: Astro-Theo-logie

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.