Kategórie
Energia Info okienko

Silvano Paolucci…Filosofie lásky

…aneb jak udělat pořádek uvnitř.

Paolucciho,FILOZOFIE LÁSKY je určen pro všechny, kdo mají touhu opravdu aplikovat poznání do praxe vlastních životů, kdo se chtějí naučit naslouchat sobě samým, rozpoznat záměr své Duše a najít svou vlastní osobní cestu, vnitřní vedení, klid a soulad.

Silvano provádí postupnými kroky poznání sebe samých, svých součástí a svých schopností s mnoha možnostmi, které každý máme (smysly, samoléčení a léčení, tvorba reality prostřednictvím ovládání vnitřních přesvědčení, elmg pole srdce, objevení osobních talentů a predispozic atd.), o kterých nám v televizi nevykládají a o kterých se ve škole neučíme.
Pro svou evoluci prostřednictvím zkušenosti zde v tomto prostoru hmoty a času máme své fyzické tělo, svou personalitu – ego, svou mysl a rozum, svou ženskou i mužskou část a energii, svou duši a také ingredienci nevinnosti – vnitřní dítě. Pokud tyto součásti poznáme, můžeme je usměrnit tak, aby každá z nich plnila svou funkci a nebyla potlačená či naopak nezasahovala do kompetencí jiné naší vnitřní součásti a nedělala nám život těžkým. Naučíme je spolupracovat na našich záměrech a táhnout za jeden provaz. Najdeme svou vlastní osobní sílu, svůj směr i naplnění. Meditace.

Silvano nás s FILOZOFIÍ LÁSKY poprvé seznámí na veletrhu EVOLUTION a prostřednictvím následující trilogie jarních setkání v Praze. Více na inspirala.cz.

Zdroj: http://cestyksobe.cz/

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.