Kategórie
Energia Liečenie

Emočná cesta späť až ku koreňom

HBT2Dostala som sa ku knihe od Júlii Sellers, kde opisuje zážitky manžela Michaela, ktorý vedome astrálne cestuje. Súznela so mnou časť o liečení, ktorú vnímam rovnako. Preto som aj prestala liečiť, lebo som cítila, že energia liečenia nejde do hĺbky duše a stále mi k tomu chýbalo akési poznanie, pochopenie. Všimla som si aj  u seba, ak som transformovala energiu v zablokovanej oblasti,  že bolesť ustúpila, no energia sa za nejaký čas znova zmenila na pôvodnú.  Známa bola na odblokovaní čakier, konkrétne liečiteľ u nej pracoval s 5. čakrou, no po 3 dňoch jej energia upadala do pôvodného stavu zúženia. Takže takéto liečenia sú len dočasné, pokiaľ sa nejde do hĺbky, až na koreň veci, kde energia zachytená v emočnom poli začala spôsobovať zhlukovanie a následne blok. 

Emočná cesta späť až ku koreňom

JS0025

 

JS0026

Včera som počúvala prednášky od Petra Chobota a táto ma  zaujala a pridávam ju sem k článku. 😉

4 replies on “Emočná cesta späť až ku koreňom”

A není to nakonec i v tomto případě prostě jen nekonečné vyhledávání kořene za kořenem, protože každý problém někde v minulosti vznikl? Já už poslední dobou víc tíhnu k tomu buddhistickému, že kořenem všeho je lpění, odpor nebo lhostejnost a s těmi je nutné pracovat. Někdy mám dojem, že když se to vyřeší “teď a tady” přes přijetí, tak se jaksi něco rozpustí i v minulosti. A to mluvím jen o těch minulých zážitcích, kterých jsem si vědoma – ať jako paměť, nebo jako něco, co vnímám, že se možná stalo, ale jistá si tím nikdy být nemohu.

Páči sa mi

áno máš pravdu, ale veľa vecí sme potlačili a zabudli na ne a tie zanechali emočné stopy, tak len pátraním, prečo to vzniklo a následným uvedomením si to môžeme prijať, odpustiť si a takzvane sa objať s láskou, aby sa mohla minulosť rozpustiť…nadarmo sa nevraví, že človek sa na svojich chybách učí, lebo si uvedomí tú bolesť a trápenie, čo mu to prinieslo a už viac tak nekoná, len treba si uvedomiť aj ten dopad na druhú stranu, komu naše jednanie uškodilo a čím si musel on prejsť. Akcia spôsobuje reakciu.

Páči sa mi

Nedávno jsem si pustila jeden webcast s Tendzinem Rinpoche právě o uzdravování bolesti (bylo to zaměřené hlavně na tu fyzickou). Řízená meditace asi 40 minut, ale v podstatě, dkyž člověk ví, oč jde, zvládne to sám – je to přesně ono objetí s láskou plus mínus. Jen to člověk musí vydržet dost dlouho 🙂 Nejdřív jsem si říkala, že se vlastně na té fyzické stránce nic moc nezměnilo – ale nejdřív se změnilo na té psychické, což mě už dlouho trápilo. A najednou to bylo fuč. A pak i na té fyzické… moc zajímavé…

Páči sa mi

Samozrejme, že muselo nasatať uvoľnenie na psychicej, lebo bloky prestupuju z vyšších častí do fyzickej roviny, ktorá je konečná a ak nastane zmena vo vyšších častiach príde u uvoľneniu aj na fyzickej. Vzniklo akosi veľa techník, len nie každému vyhovujú…vyhovujú, no v podstate ide o vyliečenie duše.

Liked by 1 person

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.