Kategórie
Energia

Znovuobjavenie vnútornej ženy.

Mnoho tisíciletí zde na Zemi vládla mužská energie. Žena byla pouze ženou na povrchu a svou skutečnou SILNOU ženu musela držet uvnitř sebe a nepustit ji ven. Tímto ženská síla slábla. Nyní je však čas, kdy je nutné vrátit se k sobě a svou vnitřní ženu znovuobjevit a umožnit jí se projevit ve vší síle a lásce. Zbořit tento program, který je založen především na strachu, na absenci sebeúcty, na absenci sebelásky. Je to cesta, která je nevyhnutelná pro celé lidstvo, cesta, kterou se již mnoho lidí vydalo a každým dnem, každou minutou se přidávají další a další. Jsou to takzvaní probouzející se a probuzení. Je to opouštění programů, kterými se nás systém snaží stále ovládat.

Ačkoliv je již zřejmé, že tento starý systém už nemá dlouhou životnost, skupiny i jednotlivci, kteří spí, či u nich stále převládá silná (agresivní) mužská energie, se této změně snaží bránit. Jsou to lidé, kteří jsou sami plni strachu a snaží se vědomě, či instinktivně, zasévat strach v probouzejících se lidech, zejména ženách.

Prošla jsem si tím, čím si procházíte vy a ráda vám na té cestě podám pomocnou ruku.

athea-art.eu

Zdroj: vimeo.com

2 replies on “Znovuobjavenie vnútornej ženy.”

aho. vcera sa visielalo o jednom muzovi co v cechach vylupil auto a potom ho majitel auta videl a isiel za nim. a tak ho ten zo skrutkovacom napadol. tak som sa pitala ze ked chcu anieli a duchovia ukazat ho kde je tak nech ho ukazu ak ich je to vola. ukazali mi toto –  je tu jeden dom ktory ma pivnicu. a garaz. maju tam kanal do ktoreho robia toaletu. bol tam jeden silnejsi muz co bol  taktrochu pripity.dalsi bol taky chudsi ten komunykoval ze ci moze ostat. ale ten co vlastni dom mu vravel ze nie ten co vlastnil dom boli dve zeny jedna starsia druha mladsia. ale ostal tam.  hovorili ze tam bol niekto kto ma rad vajicka ale to vsetci. dalej tam robili neporiadok bol medzi nimi aj ten ktoreho hladaju policajti. boli vydiet ze su piati az do deved osob. po zemi boli hovna od nich alebo kravske dalej tam chovali sliepky. prosimta posli to tomu co ho v sne volaju o pomoc nech sa do toho zapoji. verim ze ho najdu. prajem pekny den

Páči sa mi

Danka nemám to komu poslať…tvoj popis je všeobecný, takých domov na dedine je veľa. Okrem toho bytosti s ktorými skrz sny komunikuješ sa môže na tebe baviť, zahrávať a ukazujú ti, čo chceš ty vidieť, nie čo je v skutočnosti. občas sa môže niečo zhodovať, len aby si im ty verila….zamysli sa nad tým. Prešla som si týmto…duchovia sa radi zahrávajú a využívajú našu vieru…no je to vždy niečo za niečo. Ak ti prichádzajú zdelenia náhle od duchov vo sne, je to iné, máš pomôcť.

Aj tebe pekný deň.

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.