Kategórie
Energia Numerológia a Astrológia

Hologenetický profil

Hologenetic-profile-icn1-221x300Natrafila som na veľmi zaujímavý výklad podľa dátumu narodenia. Ide o rozbor čísiel v kruhu, kde pod každou svetovou stranou sa nachádza určitá oblasť života a podľa obsadenie čísiel  v kruhu sa ukazuje, čo vám v živote môže robiť problém a v čom môžete vynikať. Jedna pani mi na základe môjho dátumu povedala, čo preferujem, aká som a kde je nedostatok, ktorý mi môže robiť problémy…žasla som, lebo všetko perfektne sadlo. No zatiaľ som sa nedopátrala, či ide o nejaký výpočet I-ťingu, alebo niečo podobné, ale ak to zistím, dám vedieť viac. 😉

..
Natrafila som však  na hologenetický profil, ktorý vám ukáže viac o sebe, vaše nasmerovanie, energie, ktoré smerujete určitým smerom a netušíte prečo.
.
Osobní hologenetický profil
(dále jen HP) je naše genetická výbava. Poznat své genetické nastavení a jeho přesáhnutí je touhou mnoha z nás. Každý z nás nese ve svých genech všechny aspekty celého spektra šedesáti čtyř genových klíčů, z nichž některé dominují a určují vývoj individuálního vědomí – vývoj v rámci života každého z nás jedinečným způsobem. Jsou to aspekty, jež formují naši životní cestu a prostřednictvím kterých se individuální vědomí může poznávat až do bodu probuzení.
 
Hologenetický profil vychází ze systému zvaného Human design, jedná se o výpočet na základě času, data a místa narození. Přesně určí konkrétní postavení Slunce a planet v okamžiku vašeho narození a rozmístí je do kruhu či mandaly zvané i-ťingový kruh. I-ťingový kruh je prastarý nástroj, který uspořádává šedesát čtyři hexagramů I-ťingu ne do tradiční mřížky, ale do kruhu. Tímto způsobem HP poukazuje na kvality, jež nám byly v tento důležitý moment vtištěny.

Hologenetický profil převádí jedinečný okamžik vtisku (imprinting) – v momentě vašeho narození – do soustavy souřadnic v časoprostorovém kontinuu. Souřadnice jsou pak jako odpovídající protějšky zaneseny do mapy šedesáti čtyř kodonů v naší DNA. Poté genové klíče slouží k rozpoznání archetypálního významu těchto čísel. Přestože to může znít složitě, ve skutečnosti je to logické a velmi jednoduché. Někteří pochopitelně mohou zpochybnit souvislost vzniku lidské DNA s rozmístěním planet. Avšak pokud budeme vesmír, v němž žijeme, chápat jako holografický, pak uvidíme, že v rámci časoprostoru se všechny vzory propojují do jedné obrovské hyperdimenzionální matrice. Z tohoto důvodu obrazce vytvářené na nebi vždy bezprostředně korespondují s rodícím se životem. To však neznamená, že jedno ovlivňuje druhé, ve skutečnosti jsou obě roviny propojeny na kvantové úrovni.

..
HP je tedy soustavou vzájemně mezi sebou propojených čísel seřazených do tří sekvencí. Tato čísla korespondují s čísly genových klíčů, které si můžete vyhledat v knize. Proto je podkladem pro práci s HP kniha Genové klíče. HP je navigací, která vás provází při pouti touto knihou a ukazuje vám konkrétní genové klíče, které se týkají vaší osobnosti. Setkání s vlastním osobním profilem je velmi intimní setkání sama se sebou. Vyžaduje odvahu setkat se svými stíny a ochotu si upřímně své temné stránky přiznat.

..

Na stránke Genové klíče.cz si môžete prečítať viac a dať vyhotoviť aj váš hologenetický profil v českej verzii. Na  anglickej stránke genekeys.com si môžete vyhotoviť profil zdarma. Vyhotoví vám  asi 7 stránkový popis, aj s geometrickým zobrazením podľa postavenia planét pri vašom zrodení.

4 replies on “Hologenetický profil”

Na tej anglickej stránke sa síce urobí grafický záznam,ale treba mať k tomu knihu na pochopenie. Zistila som to, až som robila synovi. Menia sa len grafické zobrazenia, popis ostáva rovnaký, všeobecný. Síce na Amazone sa dá knihe listovať , no treba vedieť dobre anglicky, lebo sa z nej nedá kopírovať a dať do prekladača….čo mi je ľúto. Jáj, že som sa tú anglinu lepšie neučila. 😦 Ak ma to bude lákať viac , kúpim si ju v Čechách.

Páči sa mi

Ta kniha je i češtině? Já si ten profil také zkoušela dělat, ale je to přesně tak, jak říkáš – bez výkladu to člověk moc nepochopí. Našla jsem i tu knihu na amazonu, já s angličtinou nemám problém, ale většina klíčů tam k nahlédnutí není, takže mi to k ničemu moc nebylo. Bylo by potřeba koupit tu knihu… a nejlépe celý ten postup (zatím pro tu první část) – jenže ta je cca 60 dolarů 😦 Mají to hodně vysoko zpoplatněné. Ale tedy láká mě to velice, protože to na první pohled vypadá o hodně věcech vypovídat (když vezmu ten profil, i když ho chápu jen z pidi části) a protože to vychází vlastně z horoskopu, který na m vždycky velmi seděl, ale vždycky mi přišlo, že nejlépe si ho člověk interpretuje sám. Přesně tak, jak to ten pán vlastně nabízí (a podporuje) dělat. Vnímat, že jednotlivé vlivy planet mohou nabírat negativní, neutrální i pozitivní rysy. A že je na nás to měnit a že nám nikdo zvenčí nemůže říct, že budeme takoví nebo onakí. Jen my sami si to můžeme říct… v hranicích svých genů. Ať už je bereme čistě biologicky, nebo takto. Že na svět přicházíme s danými předpoklady je jasné.

Páči sa mi

Ahá to som nevedela… tým, že po anglicky tak dobre neviem. Ale keď na amazone klikneš na tú knihu, ukážu sa v nej všetky 64 klúče a dajú sa jednotlivo rozkliknúť.

Na Českej stránke robia jednoduchšiu verziu s popisom za 200. Ak chceš podrobnejšiu konzultáciu na 2 hodiny s podrobnejším popisom tak za 1200CZ, čo sa mi zdá primerané. Kniha sa objednať na tejto stránke
http://www.genoveklice.cz/?page_id=26

Na youtube nájdeš aj videa so seminárov, ak chceš pozri si https://www.youtube.com/results?search_query=genov%C3%A9+kl%C3%AD%C4%8De

Čo sa týka danosti predurčených vecí máš pravdu, človek ak sa snaží pochopiť astrológiu vidí, aký vplyv majú v domoch na neho planéty a či mu podľa aspektov komplikujú život, alebo skorej pozitívne na neho vplývajú. No vždy ide o vytiahnutie tej negatívnej stránky z našej osobnosti, ktorú si nesieme v sebe z minulých inkarnácii.

Častokrát je to len naša nedôvera v silu, ktorú máme a to nás blokuje niečo dokázať, ..no hold učíme sa stále.

Tiež ma to láka, ale nechám to v sebe ešte dozrieť a potom sa rozhodnem, či si knihu objednám.

Tu som našla v PDF zlatu cestu

Click to access An_A_to_D_of_You.pdf

Click to access Genekeys1.pdf

Click to access LineKeynotes-PerProgram.pdf

No asi bude najlepšie si ho dať urobiť s vysvetlením, aby človek vedel, ako sa môže ďalej cez to odvíjať. 😉

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.