Hologenetic-profile-icn1-221x300Natrafila som na veľmi zaujímavý výklad podľa dátumu narodenia. Ide o rozbor čísiel v kruhu, kde pod každou svetovou stranou sa nachádza určitá oblasť života a podľa obsadenie čísiel  v kruhu sa ukazuje, čo vám v živote môže robiť problém a v čom môžete vynikať. Jedna pani mi na základe môjho dátumu povedala, čo preferujem, aká som a kde je nedostatok, ktorý mi môže robiť problémy…žasla som, lebo všetko perfektne sadlo. No zatiaľ som sa nedopátrala, či ide o nejaký výpočet I-ťingu, alebo niečo podobné, ale ak to zistím, dám vedieť viac. 😉

..
Natrafila som však  na hologenetický profil, ktorý vám ukáže viac o sebe, vaše nasmerovanie, energie, ktoré smerujete určitým smerom a netušíte prečo.
.
Osobní hologenetický profil
(dále jen HP) je naše genetická výbava. Poznat své genetické nastavení a jeho přesáhnutí je touhou mnoha z nás. Každý z nás nese ve svých genech všechny aspekty celého spektra šedesáti čtyř genových klíčů, z nichž některé dominují a určují vývoj individuálního vědomí – vývoj v rámci života každého z nás jedinečným způsobem. Jsou to aspekty, jež formují naši životní cestu a prostřednictvím kterých se individuální vědomí může poznávat až do bodu probuzení.
 
Hologenetický profil vychází ze systému zvaného Human design, jedná se o výpočet na základě času, data a místa narození. Přesně určí konkrétní postavení Slunce a planet v okamžiku vašeho narození a rozmístí je do kruhu či mandaly zvané i-ťingový kruh. I-ťingový kruh je prastarý nástroj, který uspořádává šedesát čtyři hexagramů I-ťingu ne do tradiční mřížky, ale do kruhu. Tímto způsobem HP poukazuje na kvality, jež nám byly v tento důležitý moment vtištěny.

Hologenetický profil převádí jedinečný okamžik vtisku (imprinting) – v momentě vašeho narození – do soustavy souřadnic v časoprostorovém kontinuu. Souřadnice jsou pak jako odpovídající protějšky zaneseny do mapy šedesáti čtyř kodonů v naší DNA. Poté genové klíče slouží k rozpoznání archetypálního významu těchto čísel. Přestože to může znít složitě, ve skutečnosti je to logické a velmi jednoduché. Někteří pochopitelně mohou zpochybnit souvislost vzniku lidské DNA s rozmístěním planet. Avšak pokud budeme vesmír, v němž žijeme, chápat jako holografický, pak uvidíme, že v rámci časoprostoru se všechny vzory propojují do jedné obrovské hyperdimenzionální matrice. Z tohoto důvodu obrazce vytvářené na nebi vždy bezprostředně korespondují s rodícím se životem. To však neznamená, že jedno ovlivňuje druhé, ve skutečnosti jsou obě roviny propojeny na kvantové úrovni.

..
HP je tedy soustavou vzájemně mezi sebou propojených čísel seřazených do tří sekvencí. Tato čísla korespondují s čísly genových klíčů, které si můžete vyhledat v knize. Proto je podkladem pro práci s HP kniha Genové klíče. HP je navigací, která vás provází při pouti touto knihou a ukazuje vám konkrétní genové klíče, které se týkají vaší osobnosti. Setkání s vlastním osobním profilem je velmi intimní setkání sama se sebou. Vyžaduje odvahu setkat se svými stíny a ochotu si upřímně své temné stránky přiznat.

..

Na stránke Genové klíče.cz si môžete prečítať viac a dať vyhotoviť aj váš hologenetický profil v českej verzii. Na  anglickej stránke genekeys.com si môžete vyhotoviť profil zdarma. Vyhotoví vám  asi 7 stránkový popis, aj s geometrickým zobrazením podľa postavenia planét pri vašom zrodení.

Reklamy