Kategórie
Info okienko Liečenie

Liečenie a Meditácie s Entitami…

cropped-violet_diamond_lightbody_-2jpeg2.jpgOd známej som dostala mailom informáciu o priebehu liečenia, ktoré kedysi aj ona podstúpila v Budapešti. Liečenie prebieha na astrálnej rovine za pomoci bytostí napojených na liečiteľa.Tieto terapie budú už prebiehať aj na Slovensku. Pre záujemcov dávam bližšie informácie: 

Liečenie a Meditácie s Entitami budú aj v SR s oficialnym Medium Gyuracz Eszter v piatok 4.marca od 10,00-15,00.(Sukennickej 4, BA Duhový salon. Je to zelená budova za SPP, pripomínajúca kaštieľ. Parkovať sa da v blízkosti budovy. Doprava z Hl Stanice – MHD 210 na zastavku Nivy- odtiaľ pešo, alebo jednu zástavku na Košickú. Doprava z Autobusovej Stanice. Nivy… pešo cca 10-15 min priamo, alebo 1 zástvka na Košickú, odtiaľ cca 120m.)

Podrobnejšie informácie :

Začiatok : 10,00-15,00 hod.  Prosím, príďte o 9,30 hod.

Prosím o  biele oblečenie, aj spodné prádlo a ponožky, poprípade prezúvky, môžu byť aj tenisky. Odporúča sa bezmäsitá strava a ľahké nápoje.

Liečenie a Čistenie s Entitami je možné poňať aj ako spirituálne operácie.  Informácie pošlem všetkým, kto sa prihlási. Príspevok: 35€

Ak chcete uhradiť poplatok za Meditácie, môžete na účet:

261 119 3226/1100 Tatra, do informácie pre príjemcu napíšte svoje meno. Ďakujem.

Kurz Matrix Mix:

Základný kurz Matrix Mix bude  5-6.3. od 10,00 hod.  v Bratislave na Sukennickej 4… to isté miesto ako liečenie. Prispevok 135€.   Prosím, hláste sa na 0911573294 do 24.2.2016,  aby sme každému rezervovali miesto .

Matrix Mix vznikol na základe „Martix“-u Richarda Bartleta a Systému 2-bodového čistiaceho energetického prúdenia.

Tento systém spája „čistenie“, liečenie a emocionálne liečenie. Pomáha pretransformovať negatívne emócie na pozitívne.  Pomáha čistiť a usporiadať všetky tie negatívne skúsenosti a emotívne zraniteľnosti, s ktorými roky „bojujeme“ v našej každodennosti, nosíme ich hlboko v sebe na bunkovej úrovni a nedokážeme s nimi už pohnúť.

Kurz má 3 stupne:

  1. Základný kurz: Tu prijmeme  Zasvätenie do Liečivej Energie cez Ježiša, s ktorou budeme môcť  použiť tieto techniky, bez obáv a pochybností. Naučíme sa základné techniky a ich rôzne formy.

Dôležité je, že sa nemusíme učiť nič „naspamäť“, stačí len prečítať v poradí, v akom je to už napísané a na tom základe ich vykonať na sebe a na ostatných – pomocou energetického prúdenia, tie čistiace a transformačné techniky, ktoré sú tu uvedené.

Prijmeme Zasvätenie do Merkaby, naučíme sa ju správne používať  a tak budeme schopní prečistiť každý priestor, aby sme mohli byť každý Boží deň v čistej energetike (doma, v práci, ..kdekoľvek, kde budeme)

Naučíme sa, ako zotrvať v 100%-ne čistom kanály a energiách a tak vykonávať Čistenie a Liečenie.

  1. Pokročilý kurz: Tu sa naučíme používať druhú časť Liečenia. Prijmeme ďalšie Zasvätenie, aby sme mohli používať vyššiu úroveň Liečivých Energií  s ČISTÝM ÚMYSLOM, NESEBECKY A S LÁSKOU.

Naučíme sa, ako vyčistiť vzorce Archetypov, ktoré boli v nás negatívne naprogramované, vzorce našich predkov, ktoré si „duša“ priniesla so sebou. Zraniteľnosti, ktoré sme prevzali od rodičov, vychovávateľov, učiteľov a pod. a prečistíme predchádzajúce životy. Odpustiť sebe a aj ostatným, vrátane členov rodiny. Naplniť sa všetkým pozitívnym, čo potrebujeme.

Očistenie vnútorného dieťaťa. Pretransformovanie negatívneho na pozitívne  – na emotívnej, mentálnej a spirituálnej úrovni. Prečistenie a odstránenie aj takých „symbolov“ v Aure a Čakrách, ktoré nepoužívame, o ktorých nevieme, že nás blokujú s spôsobujú problémy v našom živote.

Odstránenie prekliatia, nezdravých pripútanosti v partnerskom vzťahu, pomocou pozitívnej energie.
Prečistenie blokov vzťahujúcich sa na vytýčený cieľ a pretransformovanie ich na pozitívne.

Prísahy, či nedodržané sľuby, ktoré taktiež môžu blokovať tento život. Prečistenie Karmy, či bludných dogiem a pretransformovanie na pozitívne. Napr.: karmické prepojenie s rodičmi, súrodencami, karmické spojenie v partnerskom vzťahu, požehanie pre Hojnosť, prečistenie karmy pre uvoľnenie cesty pre príchod dieťata … a mnohé ďalšie možnosti. Prečistenie tém, ktoré  sa vzťahujú k Bohu. Zdravie a liečenie.

  1. Spirituálna operácia (liečenie): V prvej časti kurzu prijmeme v meditačnom rozpoložení „Zasvätenie Liečivými Energiami“, s ktorými budeme môcť pomáhať sebe aj iným pomocou Božskej energie a brazílskych Liečiacich Entít. Na základe anatomických poznatkov nám ukážu, čo a ako vykonať na fyzickom tele. Samozrejme, ilustrované grafmi a popismi. Na tento kurz by sa mali hlásiť tí, ktorí vnímajú v sebe pomocné a podporné energie a silu.

Čo je podstatou tohto systému?
Ľudia majú väčšinou sklon sa zameriavať na negatívne „veci“, skôr si všímnú negatívne veci, ako pozitívne. Pri určitej téme sa Klient sústredí na nepríjemné zážitky, pocity a vnemy, s tým súvisiacich ľudí a životné udalosti a tento systém ich prentransformuje do pozitívneho stavu, čo hneď prínáša pozitívne zmeny do života (napr.: nová práca, uzdravenie atď).

Teda, v prvom rade sa u Klienta transformuje Emotívna úroveň, potom sa čistí a lieči mentálna úroveň, čistí sa spirituálne telo a úroveň – keďže duša blúdi v iných dimenziách – a súčasne sa čistí a lieči aj fyzické telo a úroveň.

Keďže väčšinu nášho života prežívame na emotívnej úrovni, týmto môžeme pretransformovať tie chybné vzorce, ktoré sme „zdedili“ od rodičov, ktoré sme v našom mylnom systéme viery v sebe hlboko zakorenili, – do našich buniek, chromozómov, DNA. Okamžitá transformácia a odstránenie utrpenia, bolesti.

Naučíme sa, ako sa v priebehu 15 minút očistiť. Ako používať túto techniku pre iných. Pokiaľ Klient nevie prísť osobne, ako mu pomôcť, liečiť ho na diaľku. Toho času sa Matrix Mix vyučuje anglicky, nemecky a od 2015 roku sa v Európe vyučuje aj po slovensky.

Ďakujem a prajem krásny požehnaný deň!

S láskou a úctou v mene Eszter Gyuracz…Adriana Lackóová

00421 907 723 534 www.Sanctuary.sk

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.