Kategórie
Anjeli

Ako fungujeme v 3D, 4D a 5D?

540_293_resize_20130501_da072949fe981e904803ecaeb8d93e8e_jpgNedávno mi známa písala, že do konca roku 2017 by sa mal ukončiť prechod do vyššej dimenzie 4D a 5D. Preto je vhodné spracovať minulosť, očistiť vzťahy a začať vnímať inak. Ostatní, ktorí na sebe nepracovali, budú fungovať v 3D. Vraj budú akoby 3 paralelné svety. Spomenula som si na článok, ktorý som kedysi čítala a vtedy som s tým súznela. Všetko je to o našom vnímaní, ako vidíme veci a z akej úrovne sa už prejavujeme. Uvedomila som si, že občas mám obdobia, kedy sa mi veci zhmotňujú veľmi rýchlo…príde myšlienka a tá sa už v zápätí plní.  Od minulého týždňa má zase také obdobie. 😀

No neprišla som na to, čím je to u mňa podmienené. Myslela som si, že je to o vibráciach, ak sme šťastný, spokojný a niečo si želáme, tak si to k sebe priťahujeme oveľa rýchlejšie, lebo vibrácie na oboch stranách sú vyvážené, ale je v tom niečo hlbšie, čo ešte nezachytávam a preto prišla myšlienka využiť toho. Tak som si pomyslela na novú prácu a želala som si ju. Dnes sa mi ozvala kamoška  a vraj, že neuhádnem , ohľadom čoho mi volá. Ponúkla mi prácu u nich vo firme. Ďalšia vec sa mi potvrdila, ktorú mi vnútro vravelo, že za prácu sa mi ozve hľadajúca strana. Uvedomila som si svoj sen, ktorý som mala nedávno a v ňom sa zamerala na telefón, pretože táto práca je zameraná na komunikáciu s klientami hlavne po telefóne. No a teraz je to na mne …občas je ľahké si niečo pritiahnuť, ale vydať sa aj tým smerom, už chce učiniť rozhodnutie.

4.  a  5. dimenzia očami Šamana Lea

Veľa sa píše o prechode do vyššej dimenzie, ale mám pocit, že stále mnoho ľudí celkom nerozumie, čo to vlastne znamená. Keď chceme porozumieť prechodu do 5. dimenzie, je dobré pochopiť, ako vypadá 3. dimenzia, čo sa zmení prechodom v 4. dimenzii a čo nás čaká v 5. dimenzií. Týmto treba začať.

Čo je 3. DIMENZIA: Doteraz sme žili v 3. dimenzii, v ktorej to funguje nasledovne: Všetky naše myšlienky a pocity sa zrkadlia v živote, ktorý žijeme. Všetko, čomu veríme, to prežívame. Avšak je tu časová medzera medzi našimi myšlienkamy a ich manifestáciou (zhmotnením). Budem uvádzať príklady, aby sme to ľahšie pochopili. Myšlienka, ktorú dnes vytvorím, sa môže objaviť v mojom živote o týždeň, o mesiac, o rok. Keď cítim, že môj nový partner, moja nová práca (čokoľvek iné) ku mne prichádza, cítim to a verím tomu, stretnem svoju lásku (alebo dostanem novú prácu) možno už o mesiac. Samozrejme to platí aj s pocitmi strachu, či s kritizovaním a hnevom, ktorý cítime. Tieto negatívne pocity sa prejavia možno už o pár rokov vážnou chorobou, či nedostatkom financií, atď… Takto to funguje v 3. dimenzií a popravde väčšina ľudí, ktorí v nej žijú, vôbec netušia, že život funguje na tomto princípe ZRKADLA (náš život a svet, v ktorom žijeme nie je ničím iným ako zrkadlom našich emócií a myšlienok). Veria, že je to všetko len zhoda náhod, či osud, šťastie, smola…

4. DIMENZIA: Do 4. dimenzie nás nikto nepresunie, nie je to žiadne miesto vo vesmíre, ani nič podobné. Je to stav násho vedomia a presúvame sa do neho sami, prostredníctvom pochopenia zákonu zrkadla, ktoré bolo vysvetlené vyššie. Keď si plnohodnotne uvedomíme zodpovednosť za svoj život, keď pochopíme, že za našu zlú životnú situáciu nie je zodpovedný Fico, ani hospodárska kríza, ani naši rodičia, ani nikto iný okrem nás samých, začíname sa meniť. Keď si človek uvedomí, že všetko vo vesmíre je len myšlienka, ktorá sa dá kedykoľvek zmeniť, začne chápať svoju NEOBMEDZENÚ moc tvoriť! Začne si dávať pozor, či sa do zrkadla usmieva, alebo či sa mračí, lebo zrkadlo nehodnotí naše činy, ani nepočúva naše modlitby, ono proste zrkadlí. Týmto uvedomením (zmenou vedomia o sebe) sa presúvame do 4. dimenzie. Mnohí z nás v nej už jednou nohou sú. Rýchlosť tvorenia (manifestácie našich myšlienok) rastie. To znamená, že naše myšlienky sa formujú už za pár hodín! Príklad: Včera som do vesmíru vyslal myšlienku, že som vďačný za nových zaujímavých ľudí, ktorých v blízkej dobe stretnem a cítil som absolútnu dôveru, že zrkadlo (vesmír, život, svet) bude čoskoro moju myšlienku zrkadliť. O 4 hodiny nato som sedel v príjemnom bare s párikom úžasných ľudí, ktorí sa zaujímali práve o prechod do 5. dimenzie. Takto to funguje samozrejme aj s väčšími vecami. V tejto dimenzii, ktorá je len prechodná na ceste do piatej, si každým dňom viac a viac uvedomujeme, že náš život je skutočne zrkadlom nás samých. Prestáva to byť len peknou myšlienkou, ktorú sme čítali kdesi v múdrej knihe, alebo v tomto článku a začína to byť pre nás reálnou SKÚSENOSŤOU, ktorú sme si overili na vlastnej koži.

5. DIMENZIA: V tejto dimenzii už neexistuje žiadne potom, zajtra, neskôr… Čas nemá taký zmysel ako ho chápeme dnes. Všetky naše myšlienky sa nám zjavujú pred očami OKAMŽITE! Preto je dôležité, aby sa nikto negatívne naladený nedostal až sem, pokiaľ sa svojich negatívnych emócií nezbaví. Prečo? Predstavte si všetky svoje strachy stáť pred Vami. Uff! To by bolo asi hrozné, že? Preto sa dostávam k ďalšej stránke témy o dimenzií, a tou je frekvencia. 3. dimenzia vibruje viac menej na úrovni strachu. V 4. dimenzii, keď si človek uvedomí, že je pánom svojho vesmíru, už vibruje na úrovni vďačnosti. (sme vďačný, že v skutočnosti nie sme otrokmi a nemusíme robiť , čo nechceme, aby sme prežili a nemusíme sa trápiť, ale môžeme robiť čo chceme, pretože sme dedičmi božského potenciálu). To znamená, že presun do vyšších dimenzií sa uskotočnuje cez pocity lásky ,vďaky, súcitu… A človek ostane v 3. dimenzii, pokiaľ sa nenaučí si vyberať práve tieto dobré pocity. Prečo? Pocity sú vibrácia, naše telo vďaka nim vibruje na určitej frekvencii. A otázka dimenzii je práve otázkou zmeny frekvencie, presne tak, ako funguje rádio. Pokiaľ je 3. dimenzia rádiovou stanicou, hrajú na nej smutné piesne, kritizujúce piesne a nahnevané piesne. Keď sa rozhodneme, že nás to už ďalej nebaví a preladíme sa na rádiovú stanicu s veselými a zamilovanými piesňami, presunieme sa. Nejde o nič nové, v skutočnosti pochádzame z vyšších dimenzií, len sme nato zabudli. Vlastne si len spomíname nato, kto vlastne sme. A vedzte, že určite nie sme len hmotný ľudia, čo tu musia zápasiť so životom. Sme božské bytosti, ktoré si nato čoskoro spomenú.

Celý článok nájdete tu.

Šaman Leo (Matej Kubaliak)

4 replies on “Ako fungujeme v 3D, 4D a 5D?”

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.