Kategórie
cesta k sebe Energia

Cesty energetického fungování člověka bývají záhadné.

Bez názvuSplývat s energiemi Ves­míru a Kosmického vědomí neznamená totéž, jako splývat s energie­mi lidského davu a lidského většinového mínění. Dostatečně zhar­monizovaný člověk prožívá přirozenou jednotu s Přírodou a Kosmickým vědomím. Vnímá a cítí, že je pro něj nejlepší splývat s vesmírným během událostí. Být za každé situace otevřený vnějším informačním bioe­nergiím, přijímat je do svého systému a svůj život směrovat a re­gulovat podle nich.

Naopak člověk zapadlý do hmoty, u kterého jednoznačně převažuje vnímání hmotné stránky reality nad stránkou duchovní a nehmotnou, odmítá tyto přirozené energie Vesmíru. Místo nich se nechá ovliv­ňovat deformovanými názory lidské většiny. Ta důrazně odmítá existenci duchovní stránky skutečnosti i každého člověka. Hlavním mo­tivem jednání lidské většiny na Zemi zůstává maximální hmotný prospěch pro sebe samého, případně i pro určitou skupinu osob či hnutí. Málokdy už motivem bývá celé lidstvo. A tento postoj si většinový dav dokáže držet téměř za každé situace.

Cesty energetického fungování člověka bývají záhadné. Někdy je obtížné pochopit důvod a příčinu toho, co člověk ve svém nitru dokázal vytvořit. Bioenergie, které kolují v jeho čakrách, i způ­sob fungování každé čakry, však o tom všem vypovídají své. Dá se toho nějak využít? Potřebujete se dopracovat k mimořádné vnitřní čistotě a vyladění. Dalším požadavkem je vysoká vnitřní citlivost vůči bioenergiím a informacím, které při­nášejí. A pokud se ještě navíc naučíte rozumět čakrám, principům jejich fungování, pak budete schopen na požádání provést základní vyšetření hlavních čaker člověka. Úroveň fungování čaker, směry proudění bioenergie v jeho čakrách, obnažené neharmonie, stopy manipulace od druhých bytostí – z toho všeho lze rozpoznat, na kterých záležitostech potřebuje takový člověk začít pracovat v prvé řadě, aby se jeho vývoj pohnul dopředu.

Celý článok o fungovaní a diagnostike čakier nájdete na blogu Nová duchovní cesta

Autor: Jiří Novák

Súvisiace: Princip fungování čaker člověka.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.