Kategórie
Duchovné učenie

BOŽÍ ZÁKON: JAK NAHOŘE, TAK DOLE.

922997_518264418259549_173681974_n.jpgNemůžete vytvořit nic na úrovni kolektivu (v makroměřítku), pokud to nejprve nevytvoříte na osobní úrovni (v mikroměřítku). Jak nahoře, tak dole – to je Božský zákon. Nejprve musíte vytvořit ve svém vlastním životě to, co si přejete ve společnosti, sociální struktuře a zemi. Mezi vámi je mnoho těch, kteří se reinkarnovali s božským posláním přeorganizovat právo, aby se více blížilo k Božskému zákonu.

Jste zde, abyste posunuli celé společenství ohledně problémů v politice, ekonomice, vládě a právu. Nejprve musíte užívat Božský zákon ve svém vlastním životě, žít podle něj, a pak ho můžete prosazovat na úroveň masového vědomí. Vytvořte si život bez potřeby obrany či násilí, bez potřeby politické polarity, bez potřeby sociálních programů, bez potřeby léčení nemocí. Vytvořte si svůj život jako svět míru, radosti, bezpečí a rovnosti. Vnější svět pak bude následovat za vámi. Svět, v němž žijete, je nyní světem čtvrté dimenze – astrálním světem. Je to stále ještě svět polarity, ale již je tu rozdíl. Polarita je nyní pouze iluzí!

Na každé cestě iniciace jsou historky o „strážci prahu“, a nejčastěji je tímto strážcem příšerná obluda. Když je iniciovaný dost vyvinutý na cestování v astrálních světech, první věcí, s níž se setká, je tento strážce. Iniciovaný musí přemoci strážce, aby mohl činit další pokrok na své duchovní cestě. Je to pokládáno za test, a test musí být splněn, jinak přestanou instrukce od Mistra.

Každá ezoterická tradice má metodu, jak se vypořádat se strážcem a jak ho překonat. Jedinou univerzální pravdou o tomto testu je, že tím strážcem jste vy sami. Ten příšerný démon je astrální zjevení vašich nejhorších strachů. Ano, je to příšera, ale není to nic více než iluze. V každé tradici je řešením pro iniciovaného opustit své strachy a osobní démony, a tím překonají strážce. Ten prostě zmizí.

Proto se každá duchovní tradice či iniciační cesta vždy soustřeďuje na rozvoj jasnosti a osobních vlastností jako je pokora, odpuštění a láska. Tyto vlastnosti jsou jediným způsobem, jak můžete prorazit iluze astrálních světů. Stejně jako ve starých tradicích, i při současném vývoji k vzestupu nebudou iniciovanému otevřeny vyšší dimenzionální frekvence, dokud nesloží tento test.

V iniciaci neexistuje neúspěch. Když neprojdete testem, lekce se pouze opakuje tak dlouho, dokud iniciovaný neprojde. To je nejlepší metafora, kterou vám mohu poskytnout k popisu zkušeností, která máte v této dimenzionální frekvenci.

Pamatujte, strážce je pouhá iluze, i polarita je pouze iluze. Pokud se vzdáte těchto iluzí a názorů, propustíte tyto strachy, strážce zmizí! Svět, který žijete, sám kolem vás vytvoří vjemy nové reality. Pomoc všech hostitelů z nebe je dostupná všem, ale musíte požádat. My nemůžeme porušit vaše svobodné rozhodnutí, ani pokud jde o pomoc.

Veškerá pomoc k tomu, abyste prošli těmito změnami klidně a radostně, je dostupná každému z vás. Tyto informace jsou vám podávány proto, abyste se ujistili, že vše je dobré. Mou rolí je odsunout vaše obavy, ujistit vás božskou láskou, a probudit ve vás potenciály, které jsou možná ve vás, abyste pomohli kolektivu. Každý z vás má v tomto životě pouze jedinou odpovědnost, a to je ODPOVĚDNOST ZA VÁŠ VLASTNÍ ŽIVOT.

Božský zákon zní: Jak nahoře, tak dole. Jak uvnitř, tak venku. Když ve vnějším světě kolem vás vnímáte obtíže, nepřátele nebo strašidla, podívejte se do svého vnitřního života, protože tam existují také. Když vyčistíte tyto vjemy z vašeho vnitřního života, zjistíte, že jako kouzlem se posunou vaše prožitky a vjemy ve vnějším životě. To je božský zákon.

Odstranit polaritu a strach

Polaritu můžete odstranit velmi jednoduše – tím, že budete pracovat na svém vlastním životě, a to je vše, co se od vás vyžaduje, abyste dělali. Jděte vpřed a vytvářejte svůj život jako absolutní mistrovské dílo radosti. Jsou vám dány nástroje, je vám dána veškerá pomoc a vedení, vše co byste mohli potřebovat, je k dispozici. Ale každý z vás to opravdu MUSÍ UDĚLAT, a až to uděláte, proměníte svůj svět a současně i vnější svět.

Není už nic, čeho byste se měli bát, kromě samotného strachu. Neboť strach je největší zlo, které zůstává ve světě. Pracujte na svém strachu a odstraňte ho ze svého mentálního a emocionálního těla, a až to učiníte, odstraníte ho i ze svého života. Strach je jediným zbývajícím nepřítelem, a tento nepřítel sídlí jedině uvnitř každého z vás. Vpravdě, ti velcí jsou ti, kteří jsou vtěleni v této době změn. Vaše iniciace je téměř kompletní. Vše, co zbývá každému z vás, je projít testem Radosti. Požehnání všem, lásku všem, vzdáváme vám čest a naší snahou je pouze sloužit každému z vás.

Poselství z roku 1994: Archanděl Metatron o vzestupu a změnách ve fyzickém těle

Zdroj: http://www.pomoc-lidem.cz

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.