Kategórie
cesta k sebe

Láska vynáší na povrch vše, co jí není podobné

U Katky na blogu som súznela s mnohými myšlienkami, ktoré momentálne cítim a vnímam rovnako  v tomto článku a tak ho posúvam ďalej. 😉

Toto je jedna z mých oblíbených citací z Course in Miracles. Ukazuje sílu čisté Lásky jako léčivé síly, kterou nenahradí žádná jiná. Ukazuje, jak Láska osvětluje Stinné Já a nemůže jinak než ho přivést do Světla. Ukazuje, jak nás Láska – jako jediná základní očištná vibrace ve Vesmíru znovu vede do Celistvosti prostřednictvím odhalení každé části našich zraněných Já, která popřela, že Láska je vše, čím Jsme.

Pokud narazíte na vibraci vědomé, bezpodmínečné lásky v jakémkoliv člověku, místě nebo situaci – zažijete Nevídanou chemickou reakci. Energie lásky je extrémně inteligentní a ví, kde se má usadit. Vstupuje do všech částí vaší psychiky, kde jste pohřbili Svatou Pravdu vašeho Bytí. Vytahuje všechny falešné myšlenky, které máte o své vlastní láskyplnosti, vaší božské podstatě, vaší hodnotě, nevinnosti a síle něco změnit.

To se nazývá léčením a spirituální transformací. Když dojde k léčení a přeměně, může to zprvu vypadat pro ego destruktivně. To proto, že vše co bylo zašlapáno, potlačeno nebo odmítnuto, je najednou přivedeno na povrch. Někdy emoce, které se schovávaly v tkáních těla a energetickém poli mohou vybouchnout jako sopka, protože se jich dotkne náhlá vibrace čisté lásky, která způsobí jejich uvolnění.

Někdy když nabídneme druhým čisté, probuzené, vědomé přijetí a bezpodmínečnou lásku, může je to podráždit. Může to způsobit vystoupení veškerého jejich “nepořádku“, něco jako jako zvracení emočního a psychického odpadu. Veškeré své vrostlé a osamocené emoční a spirituální potřeby najednou vrhnou do našich tváří – nebo utečou a schovají se před svou vlastní neschopností čelit své vnitřní pravdě.

Pamatujte – “Láska vynáší na povrch vše, co jí není podobné.“

love4k

Když je Světlo vesmírné lásky nalito na zraněnou duši, nemůže jinak, než odhalit každý falešný trik ega, který ji držel v malosti a hladovějící – vyhladovělou po naprosté vyživující Lásce.

Všechny strachy budou odhaleny pod světlem čistých láskyplných vibrací.

Lidé zakrývají strach prostřednictvím dalších emočních stavů jako je například vztek, násilí, pasivně-agresivní chování, manipulace nebo činy založené na pocitu viny.

Láska vynáší na povrch vše, co jí není podobné.

Proč tyto neléčené emoce vychází na povrch ve světle čisté lásky?

Protože jsou připraveny k tomu, aby byly vyléčeny.

Vyšší Já je Moudré Já. Vybírá ty správné lidi, místa a události k podnícení léčení přesným způsobem. Vyšší Já každého, kdo zažívá erupce veškerých potlačených částí své psychiky – z místa přítomnosti bezpodmínečné lásky – je za účelem léčení vede k jisté osobě nebo konkrétnímu místu.

Je to jejich zodpovědnost podstoupit své vlastní léčení. Nikdo jiný to za ně nemůže udělat. V procesu léčení nám může být velmi pomoženo koupáním se ve Světle Vyššího Vědomí.

Je to pouze toto Vyšší Vědomí, které přinese léčivá řešení.

Je to pouze Božská Láska, která promění vnitřní harmonii člověka spoléhajícího se na své ego, na spolehnutí se na své Srdce a Ducha.

Láska vynáší na povrch vše, co jí není podobné.

A když se tak stane, celý Vesmír je připraven podpořit potřebné léčení.

Autor: Sophie Bashford
www.sophiebashford.com

Překlad: Martina Atiriamin Christová
www.slunecnabrana.eu, www.martinachristova.eu
http://slunecnabrana.blogspot.cz/?view=magazine

Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.eu a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky

4 replies on “Láska vynáší na povrch vše, co jí není podobné”

tak ahoj dnes sa mi snivalo ze niekto zavrazdil 2 ludi a jedneho zranil v byte muz. neviem kde v ktorom byte ani ktorom state. ale po poriadku zacalo sa to ze boli v byte dve osoby zavrazdene v kuchyni ktora bola mala a a tretia osoba bola v obyvacke alebo chodbe aspon totak vyzeralo. v miestnosti bola osoba muz stredneho veku zavalitej nizkej postavi. na kratko ostrihanymi vlasmi vyraznym obocim baculatou tvarou. on zabil tych a poranil tu zenu  ako duchovia sme sa pytali preco nezavolal policiu ale on nechcel povedat. tak sme isli na proti dveram bytu a zavolali sme susedou nech volaju policiu. ked tak spravili tak ten muz uz tam nebol odysiel. ta osoba co bola mimo kuchine bolla nazive len sa robila ze je mrtva a ked ten odysiel muz prec tak zacala ist postupne k dveram bytu vchodovim plazila sa . tu neviem ci ta zena neprivolala susesov co sa plazila k dveram. ked prisla policia tak ta zena bola nazive a pomohli jej to je aj mynule sa mi snivali sny nejake ale nepametala som si ich podrobne  ale ten sen bol varovny na nieco ale mrzi ma ze som si nemohla zapametat co len to bolo ze bola nejaka skupinka ludi co si nieco planovala boli tajm jasne farby ako zlta a vela slnka skoda ze sa to neda natocit ten sen hned by ste vedeli o co sa jedna tak popros to ho co pomaha nech sa na to pozrie. ci nebude vediet sa na ten sen napojit tak to bolo tyzden do zadu. tak prajen prijemne dni

Páči sa mi

Danka ja ti len želám, aby si mala konečne aj krásne sny…takéto ťa len zaťažujú. Popros svojich duchov, aby ti ukázali, akým smerom naviesť svoj život a na čo sa zamerať. Všetko má svoj dôvod a niekedy nie je vhodné zasahovať.

Páči sa mi

La multi ani de ziua Floriilor!

Daca toata lumea isi doreste ca aceasta zi sa fie una minunata, eu va urez ca toate zilele ce urmeaza sa fie pline de bucurii si realizari, sa va umple sufletul de voie buna. La multi ani!
Sa va fie viata rai cu flori
si pasii fericire,
sa aveti mereu in cale
doar pace si iubire!

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.