Kategórie
cesta k sebe Energia

Prečo chceme objať?

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt objatieDnes som si v maile našla odkaz na blog Ľubky Mackovej, ktorá robí semináre  Kvantovej transformácie  a tak som si začala u nej čítať  a natrafila na tému “Objatia”. Je pravda, že veľa ľudí sa neobjíma a chýba im to, alebo vôbec takéto niečo nepoznajú. Tiež som k tomu nebola vedená, ale postupne  ma k tomu zopár ľudí nasmerovalo a až môj synček ukázal jeho pravú podstatu, kedy si pri objatí otvoríte srdiečko a pocítite blízkosť toho druhého a seba samých. Nutkanie objať niekoho mávam aj ja často a v tom momente viem aj prečo. 😀

Zo semináru Ľ Mackovej:

V závere som cítila, že ju chcem objať.
Vypýtala som si od nej dovolenie.
S vďakou prikývla a nasledujúce slová sa mi vryli až do buniek:

“Viete, ja sa nemám s kým objímať…”

Žena, ktorá má dve deti.
Žena, ktorá má súrodenca.
Žena, ktorá má vnúčatá …
A TAK osamelá …

Objímali sme sa dlho a vrúcne.
Cítila som, ako sa uvoľňuje …
Ako jej rastie sila …

Cítila som jej smútok.
Robila, čo vedela najlepšie.
Nevie to inak.
Ale môže. Ešte stále môže.
Kto koho začne prvý objímať?

Objímajte sa!

Bojíme sa odmietnutí a pritom na tie objatia čakáme.
A bojíme sa aj tých objatí samotných.
Lebo cez ne sa dostávame k sebe.
Nastáva spojenie so sebou.
Kedy cítime všetko.

Všetko, čo trápi.
Všetko, čo je zatlačené hlboko … keď nemáme k sebe kľúč.
Celú lásku, ktorú sa obávame prejaviť, aby nebola zašliapaná.
Celú vnútornú pravdu.
Pri vrúcnom objatí nemôžeme klamať. Vtedy nie je prítomný strach ani hnev.
Žiadne hry ega … ani ovládanie.

Tie objatia … tie liečia.
Približujú.
Otvárajú.
Rozjasňujú.
Sú “na pravdu”.
Tie hlboké a dlhé.

Objímajte svojich rodičov (a nemusíte potom plakať, keď už nie sú)
Objímajte svoje deti (a dostanete v starobe objatie)
Objímajte partnerov (veľmi to posilňuje dôvernosť a blízkosť)
Objímajte priateľov (a každý z nich VIE, ako je vám drahý …)

Objímajte. Vyjadrujte svoju pravdu.
Blízkosť lieči.

Autor: Ľubica Mackova

 

(c): Uvedený text je možné šíriť v neskrátenej podobe len s uvedením plného mena autora a odkazu na stránku na nekomerčné účely.

8 replies on “Prečo chceme objať?”

Zajímavé. Já jsem teď zažila na čchi kungovém semináři hodně “objímací” víkend. Asi to bylo způsobené zaprvé tím, že se tam již roky scházíme z celé republiky a vídáme se jen jednou, dvakrát do roka a přece jsme si blízcí. Vnímáme, že se měníme. A za druhé asi tím, že to byl víkend, kdy jsme různými praxemi i otevírali srdce. A ono se to odrazilo :-)))

Liked by 1 person

niekedy moj pocitac odosle ti prazne spravy ale nicoho som sa ani nedotkal .,   obiatia chybaju ale preco preto lebo druhy aj my sa bojime ze ten ktory nas obyjme nas sklame oklame a tak radsej nikoho neobymame aby sme sa vyhli sklamaniu.   dnes mam cas na pisanie jedneho sna co ma suvislost s tymy podnikatelmi co zmizli to ma zaujimalo preto lebo to bolo vysielane v novynach inac by som o tom nevedela nie vzdy pozeram televizne noviny . pitala som sa duchou aj boha kde su. jediny sen som mala a to bolo pohlad jedneho z podnikatelov boli na mieste kde je odlahle miesto s dvoma trafikami kde sa predava obcerstvenie take drobnosti , su oblozene drevenym obkladom ako ked mate chatu ale to drevo malo nater mahagonovu farbu. taku velmi tmavohnedu farbu. a malo sklenene okna ktore boli naproti sebe . tie trafiky zdalo ssa ze su v tvare nie okruhle ale take ako ked vceli maju ten otvor kde davaju med no nie okruhle. trafika bola tak 2 – 3 metre vzdialene potom na niektorych oknach boli zaluzie ktore boli dole neboli biele. nedaleko bola cesta. tie trafiky boli v tieni stromov lebo za nimi bol stromovy porast ale neviem ci to bol les skoda ze sa nezmienili pribuznym preco sa mali stretnut s tymy doticnymi . ktovie preco zmyzli. pitam sa duchov kde su ale ten sen niekedy si nepametam aj vcera som mala ale nezapametala som si ho ale oni mi ho zjavia znova tak ked to pomoze pri hladani tak pomozte aj vy  .pitam sa znovu a znou oni nas na ich stopu privedu tak posli to tomu co nam pomaha hladat .  

Páči sa mi

Možno že je za tým nejaký ten tvoj duch. 😀 😀 😀 . V pohode zmazala som to. Veľa ľudí nie je ani v láske vychovaných a preto objatia nepoznajú. Danka ja viem, že by si chcela takto pomáhať, ale pýtať sa duchov pri tebe zrejme nie je rozumné..ty sama nevieš kým sú. Bolo by iné, keby si mala rozvinutý zrak a videla, kde sa nachádzajú…ukázalo by sa ti to vnútorným zrakom. Veci sa dejú a vždy je za tým omnoho viac, než si dokážeme predstaviť. Peknú sobotu Danka.

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.