Obal knihy 2 kopiePráve som si objednala knihu Génové kľúče…znova som sa k nej nasmerovala a čítaním si uvedomila, že tá kniha mi poskytne oveľa viac, ako som dúfala a môžem s ňou priebežne pracovať. Čítaním kľúčov som pochopila, že som aj dostala odpoveď na otázku, prečo nemáme očakávať. Ak sa príliš zameriavame na veci, v ktoré dúfame, či už z minulosti, alebo budúcnosti, vytvárame prekážky, ktoré nás oddeľujú od života, ktorý máme žiť, alebo nás odvádzajú od nasmerovania. Len ak sme v súlade , vtedy sa naše očakávania môžu naplniť. Tak isto sa mi potvrdila ďalšia múdrosť…že ak vyšleme otázku vo svojom vnútre , budeme navedený aj k odpovedi.

Každé slovo nesie v sebe určitú vibráciu, ktorá vo vnútre nás rezonuje a podľa kódu vytvára aj určitý pocit. Nízko-vibračné nás ubíjajú(naše tiene)  vysoko-vibračné povyšujú(naše dary). Ak som si povedala slovo konflikt a uvedomila si jeho vibráciu, pocítila som zovretie v solare a následne strach, ktorý vo mne aktivoval elektromagnetický impulz uložený v podvedomí zažitý určitým pocitom súvisiacim s konfliktom.

Uvedomila som si, ako vo mne strach vyvolával impulz v čase po skončení  vodičáku, kedy som začala do práce jazdiť autom. Už ako sa blížila 15. hodina a ja som  vedela, že už idem domov autom, brucho sa mi zvieralo strachom, len či dobre vycúvam z miesta a dopravím sa domov v pohode. Potom som len predychávala tento stav a programovala v sebe pocit bezpečia, že danú situáciu zvládnem. Časom to prestalo a pocit sa rozplynul. Naozaj máme v sebe zakódovaných veľa vecí, ktoré v nás  vyvolávajú rôzne pocity.

V knihe sa nachádza tabuľka spektier vedomia, pomocou ktorej môžeme deprogramovať nízkofrekvenčné kódy v DNA…tiene a vytvárať tak nové, ktoré sú programované na vyššie frekvencie…dary.

Viac o Génových kľúčoch nájdete na ich stránke.

Súvisiace: Hologenetický profil

Reklamy