Kategórie
cesta k sebe Energia

REVOLUČNÍ ENERGETICKÉ ZMĚNY ANEB VYČIŠTĚNÍ CHRÁMŮ

bird_flight_sun_patches_of_light_clouds_freedom_height_60797_1920x1200.jpg

Je to sotva dva týdny, kdy jsme psali o tom, že začíná velké rozpouštění iluzí, které nám po tisíciletí bránily v pravdě vnímat Boží energii (viz článek Iluze brání přijímání Boží energie). Sami jsme si nedokázali představit, jak zásadní proces to bude, o jak  rozsáhlé změny se bude jednat a jak všudypřítomné jsou iluze, které je třeba prohlédnout. A tak teď po relativně krátké době cítíme potřebu napsat k těmto změnám opět pár slov, aby někteří zbytečně nevyhodnocovali události, které se dějí, negativně a se strachem a aby se v měnících energetických podmínkách dokázali rychle zorientovat a naskočit na vlnu.

1. Nebuďte překvapeni, pokud některým z vás výrazně poklesne (nebo přibude) energie

Končí čas energetického parazitování jedné duše na druhé a jsme vedeni k tomu, abychom každý objevili zdroj energie v sobě. Všichni jsme částí Boha a jsme stvořeni jako plnohodnotné duše, které dokážou být naprosto energeticky soběstačné. Už dlouho to na Zemi nebylo možné, takže nám to připadá neuvěřitelné. Pravdou je, že je to nutná podmínka bezpodmínečné lásky. Pokud nejsme energeticky soběstační, jsme závislí, nemůžeme skutečně milovat vše a všechny kolem sebe, nemůžeme s nimi v lásce násobit energii.

Týká se to nejen dalších osob, které vnímáme ve svém okolí, ale i velkých duší, které mnozí vůbec nevnímají a považují jejich energii jen za jakési prostředí, ze kterého si lze brát cokoli v jakémkoli množství. Je nám jasné, že to bude pro některé velmi revoluční, ale otevřete se prosím této myšlence. Např. pokud se napojujete na Zemi, která je velkou duší, s úmyslem získat energii, je to stejné, jako byste těžili uhlí, zabili zvíře či sebrali energii někomu, koho vnímáte jako člověka. Rozdíl je pouze v tom, že některé drancování je prostě jen víc vidět.

Stejné je to i s napojováním “nahoru” s cílem získat energii. Pokud se chceme spojit s Bohem, musíme se sami stát Bohem. To znamená, že si musíme být vědomi božských kvalit v sobě, své zodpovědnosti, své síly a svého tvoření. Pak v kontaktu s Bohem (bytostmi z vyšších sfér) můžeme násobit energii, násobit lásku. Je to velmi podstatná nuance: žádat energii, stahovat, nebo milovat a násobit. V druhém případě můžeme získat mnohem víc, aniž bychom komukoli co vzali, aniž by došlo k poklesu energie. Naopak z takového spojení profitují obě strany i okolí.

Tudíž milujte Zemi, milujte Boha, milujte se navzájem… , otevřete se inspiraci, naciťte se…, ale nenapojujte se, nežádejte energii. 

Různé energetické sítě, které zajišťovaly těm, kteří v nich byli napojeni, sílu a inspiraci, se nyní rozpouštějí. Může se tak stát, že některým, kteří byli zvyklí z těchto sítí profitovat a sahat si pro energii na určitá místa, energie ubude. Jiným, kteří naopak byli energetickými zdroji ostatních, může brzy energie nečekaně přibýt. Není to nic negativního, prostě jen dochází k tomu, že každý budeme sám sebou a budeme žít a tvořit s tím, co nám náleží a co je skutečně naše.

2. Nedivte se, pokud se ukáže, že některé duchovní autority a duchovní systémy nejsou tím, za co jste je považovali

S největší pravděpodobností se v brzké době začne ukazovat, že Boží pravda je něco zcela jiného, než si spousta osob  až dosud myslela. Rozpouštějí se rozsáhlé sítě falešné duchovní inspirace, které byly vytvořeny tvůrci duality. Mnohé knihy, duchovní systémy, channelingy pocházejí z těchto zdrojů a formovaly tady svorně smýšlení a postoje duchovně hledající veřejnosti. Jak známo: stokrát opakovaná lež se snadno stane pravdou a síla médií dělá své. Přičemž není vůbec jednoduché rozplést vlákna pravdy smotaných dohromady s nepravdou. Nic není černobílé a někdy se jedná jen o velmi jemné nuance. I částečná pravda, nebo pravda z určitého úhlu či úrovně je vlastně nepravdou a může být zavádějící, pokud je vydávána za Boží pravdu.

Důvěřujte proto svým pocitům a nechte se vést Bohem ve svém nitru, nezpochybňujte sami sebe tváří v tvář těm, kteří se jeví, jako že ví. Vy víte taky. Nenechte se lákat senzačními zkratkami, které nabízejí rychlé cesty k síle, osvícení, spojení s Bohem…, všelijaké kódy, matice a techniky, které z vás udělají bytosti nového věku… Boží pravda je prostá a není jen pro vyvolené. S Boží pravdou a tvořivou Boží silou jsme byli stvořeni a máme ji v sobě. Je zadarmo. Přestaňte se soustředit na sílu, intenzitu a výjimečnost a hledejte v sobě nekomplikovanost, jednoduchost, lehkost, dětskost, hravost…

3. Netrapte se kvůli různým předpovědím budoucnosti

Vývoj je předvídatelný pouze v dualitě. Všelijaké cykly, které tu platily tisíce let, nejsou Boží pravdou. Jsou součástí duality. Ovšem hranice duality se postupně rozvolňují. Bariéry mezi realitami se rozpouštějí, protiklady přestávají být tak protikladné, mnohé zákonitosti přestávají platit… Možná už to někteří z vás vnímají. Otevírá se cesta k nekonečným Božím možnostem, ke svobodě pro všechny, ke skutečnému Božímu řádu, který není nic vnějšího… Pokud se zabýváte astrologií, numerologií či jinými podobnými systémy, buďte otevření novým vjemům, novým energiím, ať vám vaše dosavadní zkušenosti nebrání vidět to nové, co se rodí.

Stejně tak různé vize budoucnosti, které mnozí zahlédli, pocházejí často z falešných inspiračních sítí. Kdyby se tyto energetické a informační sítě, tyto obrovské kolektivní iluze nezačaly rozpouštět, je dost pravděpodobné, že by se některé z těchto věcí nakonec skutečně mohly stát. Ovšem některé předpovědi byly určeny pouze ke kolektivnímu strašení a zasévání nesváru mezi dušemi.

Takže pokud něco takového čtete nebo sledujete nějaké video podobného ražení a je vám z toho úzko, máte strach z budoucnosti, obavy, že to nezvládnete… zahoďte to, vypněte to a jděte si raději hrát se svými dětmi, projet se na kole, zkrátka dělejte cokoli prvoplánově neduchovního, co vám udělá radost.

Budoucnost se tvoří teď. Čím budete více sami sebou, čím budete šťastnější a budete žít a tvořit podle toho, co v sobě cítíte a co vám dělá radost, tím bude naše společná budoucnost krásnější.

(c) Iva a Martin Uhlířovi, 2016. Článek smí být dále šířen a kopírován pouze v neupravené a nezkrácené podobě a pro nekomerční využití. Podmínkou je uvedení autorů a zdroje článku s aktivním odkazem.

ZDROJ: http://www.benodis.cz/news/aktualni-energeticke-zmeny-aneb-vycisteni-chramu/

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.