Kategórie
Energia Numerológia a Astrológia

Neptun v Rybách a jeho vplyv na generácie…

Výsledok obrázkov pre: neptun Mailom mi chodia články od PhDr.Katherine Koting a s týmto by som sa chcela s vami podeliť. Nejde ani tak o politické dianie, ktoré sa odohráva, ale o vplyv planéty Nepún, ktorá svojim pôsobením v znamení Rýb na nás všetkých pôsobí a dlhý čas ešte bude pôsobiť. Pozorujem u seba vplyv Venuše a vidím, že jej vyžarovania dosť silno vplývajú na moju osobnosť a prejavy a tak je to aj s inými planétami. Takže, ak sa pozastavujeme nad tým, prečo sa občas správame inak, je to vplyvom astrologických aspektov, ktoré nás tiež učia a vedú…no je na nás , ktorý ich vplyv pre seba a ako využijeme.

Hezký den přátelé!

Snad pro můj vlastní pocit, že jsem udělala co jsem mohla, abych varovala, že současná situace v Evropě je velký malér, mám nutkání se znovu vrátit k situaci v naší zemi. Rozeslala jsem spoustě lidí odkaz na to nejlepší, co jsem našla, tedy povídání Petra Chobota, člověka, který vidí jasněji než ostatní, aby lidé pochopili, že tohle je vážná věc. Měla jsem radost, že jsem dospěla ke stejným úvahám jako on, když jsem před časem posílala článek o  karmě národa a nasměrovala jsem vás s nejlepšími úmysly k němu, protože lépe bych to vše vyjádřit neuměla. K mému údivu to byl jediný článek, který např. na Facebooku nikdo nesdílel, nikdo na uvedené linky neklikl a nikdo mu nedal lajk. I mezi vámi to byl nejméně čtený článek ze všech, které jsem kdy rozeslala, rozkliklo ho naprosté minimum lidí.

Jak jsem tak přemýšlela proč to je, tak se mi pod rukama míhala videa, která lidé na Facebooku sdíleli a já nestačila žasnout. Video o muži, který se probudí v posteli, natáhne ruku po mobilu a ten mu vyklouzne z ruky a zakutálí se pod postel. Muž chvíli hledí do zdi, pak se rozpláče a ptá se: “Proč já?” To bylo celé. Trvalo asi minutu a shlédlo ho 1.156.666 lidí, mělo 196 komentářů a 2.200 lidí mu dalo lajk, tedy značku, že se jim to líbí. Opička jedící avokádo měla 266.759 shlédnutí, 4.890 lajků a 597 komentářů. Usínající curicata měla 21.828 shlédnutí, 570 x like a 595 lidí video sdílelo, děti klouzající se po hlíně měly dokonce 27.444.363 sdílení, o počtu likeů či komentářů ani nemluvím.

Nevěřícně jsem na to hleděla a ptala se sama sebe, co se to s námi lidmi děje? Co si to předáváme za blbosti, kam to unikáme před řešením pro život zásadních věcí? Tváříme se, že se nic neděje, že jsme v pohodě, nechceme nic vědět, nic řešit. Zlobíme se, že nám vlády a média lžou, ale zasloužíme si něco jiného? Vždyť pravdu vlastně vůbec znát nechceme! Jsme jako malé děti, které si chtějí hrát a o věcech dospělých nechtějí nic vědět, proto se také s námi jako s malými hloupými dětmi zachází. Jsme jako omámení, jako ve snu, neteční. Proč nikdo nevidí a nechce vidět, že Evropu kdosi vede na porážku?

Internet je poslední místo, kde si ještě nějaký čas budeme moci svobodně předávat informace, ale nebude to myslím dlouho trvat než přijde doba, kdy si začneme jen šeptat, jako kdysi. Proč nechceme vidět, jak dopadly sousední státy? Co je to s námi? Je to snad nějaká droga ve vzduchu, která nás očarovala a zpitomněla? Zabýváme se nesmysly, jsme plní pozitivního myšlení, zatímco náš současný život se řítí do záhuby a my to nevidíme a neslyšíme a  ani vidět a slyšet nechceme. Svět se zbláznil, vše je naruby,  věci  ztrácí logiku, spravedlnost už žádná není, veškerá svoboda mizí, agresivita stoupá a tak si miliony lidí posílají slabomyslná videa, rozplývají se nad surikatami a opičkami jedícími avokádo, pod které malují srdíčka. Byla jsem jednou z prvních, kdož se učili pozitivnímu myšlení, byla jsem žákem syna pana Silvy, který před 25 lety do Evropy pozitivní myšlení a Silvovu metodu přinesl. Na semináři se tehdy kdosi ptal, jestli když na něj někdo namíří pušku, stačí mít otevřené srdce a vysílat lásku. Pan Silva se usmál a pravil:  “na to nespoléhejte a zmizte jak nejrychleji můžete”. Takže ani on nevěřil, že je pozitivní myšlení všemocné.

Povím vám něco o planetě Neptun. Neptun vnáší do povahy lidí v dobrém soucit, citlivost, jemnost, emapatii, duchovní schopnosti, ovlivnitelnost a iracionalitu. Tou horší stranou této planety jsou iluze, chyby, nejasnosti, nepochopení, zmatky, omyly, lži, jedy, lži, neakčnost, sklon se obětovat, přílišná důvěřivost, nespolehlivost, únik do světa snů a iluzí, sklon podlehnout, sklon se vzdávat a trpět. O lidech, kteří ke mně přichází na astro konzultaci a mají silné znamení Ryb či planetu Neptun říkám, že oni trpí rádi. Jejich příběh je téměř vždy plný utrpení, protože si nechávají ubližovat. Už ve dveřích mi hlásí: “Říkejte mi jen hezké věci” a když přijdou za pár let, jsou přesně na stejném místě, nic nezměnili, nikam se neposunuli, doufali, že SE něco stane, že to bude dobré, že je někdo zachrání, že SE to nějak samo vyřeší, ale sami neudělali se svou situací vůbec nic.  Neptun prochází nyní znamením Ryb, je tedy ve své nejsilnější pozici a protože to je pomalá generační planeta, ovlivní celou generaci. Tato planeta jde jedním znamením 14 let a jakoby svými vlastnostmi zamořila Zemi. Migranti se vydali za svou iluzí a snem povzbuzeni lží, že Evropa na ně čeká a je pro ně zemí zaslíbenou. Nyní stojí v zemi nikoho rozčarovaní. Evropané jsou paralyzovaní v tom cokoli dělat, jsou plni soucitu, důvěřivosti a iluzí, sklonu podlehnout, vzdát se a trpět.

Ať už toto organizuje kdokoli, ví co dělá a načasoval to přesně. Toto je doba, kdy je Evropa nejzranitelnější, nejcitlivější, nejsoucitnější a nejméně schopná se bránit. Islám ctí vládu silného muže. Ke slabým se chová tato ideologie krutě a neváží si jich, to vidíme na jejím postoji k ženám, zvířatům a dětem. Jenže v Evropě silní muži houfně vymírají a vlády pro samou humanitu a demokracii skládají své země nově příchozím k nohám. Tato mentalita uznává sílu a ta zde v Evropě nyní chybí. Lásku, humanitu a smířlivost tato rasa neocení, reaguje totiž na sílu a schopnost se domluvit a vzájemně si porozumět v Neptunském království, nevidím nijak zřetelně. Svým způsobem nás všechny kdosi obětoval všechny. Vidíme v sobě vzájemně nepřátele, ale skutečný nepřítel, je někdo třetí. Někdo vpustil do ohrady s ovečkami vlky a těžko můžeme věřit, že se vlci budou s ovečkami chtít kamarádit a chovat se v jejich ohrádce tak, jak je ovčím zvykem. To udělal někdo, kdo nezná soucit, touží po moci a má plán. Věřte tedy nebo nevěřte, ale Bůh i Alláh s námi.

Přátelé, tohle je můj poslední článek na politické téma. Není to moje parketa a vidím, že to vlastně ani nikdo slyšet nechce. Kdo z vás bude chtít, informace si snadno najde, hledejte však mimo hlavní proud a oficiální zdroje. Existuje např. nezávislá televize, kterou najdete na You tube, články se to bude hemžit. Stačí mít otevřené oči a budou k vám informace proudit. Budete-li chtít přesto znát můj názor, navštivte mne osobně.

Pro dnešek se loučím a užívejte si podzimní dny.

Katherine Koting

http://www.katherine-koting.cz

tf: 603 802 304

6 replies on “Neptun v Rybách a jeho vplyv na generácie…”

Ja to az tak negativne nevnimam. Citim co ona. Ale som napriklad nahooknuta na TED a vidim tam ze cim dalej viac mladych ludi robi uzasne zmeny v kazdom kutiku zivita

A to napatie co cite vsetci je napatie tych ktory ovladaju svet a starnu. Verte mi ze maju 60-70 rokov. A vela casu nemaju. Ked pride moja generacia (mladych 30tnikov) do ich veku, zem bude lepsie miesto.

Citit ze je pani Katrin z zlom mieste ohladne postoja k politike a kazdy narod dostane cp si zasluzi. Je to v nasej genetike.

Dobry den vsetkym

Páči sa mi

Stále prevládajú egregory starých čias…staré programy, ktoré sú silno živené mocnými…no mladšie generácie by mohli priniesť zmeny, lebo už je veľa takých, čo zmýšľajú inak a odmietajú fungovať ako sme fungovali my a naši rodičia…zmeny sú potrebné.
U mňa politika ide okolo mňa, mnohí mi nadávajú, že ak sa nezaujímam o politické diane , tak mi nezáleží na svojej budúcnosti. …osobne to vnímam inak, ale to je vec každého jedinca, do čoho sa angažuje a pre čo žije.
Krásny dník aj tebe Lucia.

Páči sa mi

……… nuž už dávno cítim a vnímam, tieto pravdy……….. mladý nesmerujú nikam dopredu, naopak žijú stále hmotnejšie , dobrovoľne sa i za poondiate auto stávajú otrokmi, nevážia si žiadne postupnosti….. na západe sa majetok nadobúdal postupne , lenže keď videli to ELDORÁDO v strednej Európe v deväťdesiatych rokoch , kde sa akýkoľvek bezduchý podliak stal milionárom za mesiac , tak sa idea RASTU usadila……….nám nestačí byť v rovnováhe , nie my musíme klamať, my musíme rásť, produkovať , získavať…….mladý na duchovno z vysoka……… lepší je rapp , kde môžem na všetko a všetkých nadávať a pritom robím ryžu na tráve či perníku………. zabudli sme vnímať kolektívne vedomie, zabúdame učiť naše deti hodnotám…….. som rád , že nie je povinná vojenská služba , no i napriek jej veľkým negatívam , keď chalani prišli domov po dvoch rokoch bol koláč ich maminy najlepší , otcovi pomohli bez reptania……..spoznávala sa negácia rozkazov a zrazu všetkým docvakla hodnota domova, čo to je nebyť doma na Hody , čo to je nebyť pri štedrovečernom stole……… vtedy si človek hovorí ,ako rád by som si upratal izbu , pomohol rodičom , najedol sa s nimi……….dnešné deti nepociťujú posteru spoločného stolovania , alebo spoločného večera………….. no zaráža ma ako je pani pisateľka upnutá na lajky ………..veď je to všetko iba pozlátko…….ja osobne ignorujem sockové siete , lebo je to o absencii rovnováhy vzťahov ……. keby mladý žili v súlade z DUŠOU nepotrebujú stupídne lajky (jedinú Lajku čo poznám, vystrelili do kozmu) na FASbuku……. zabudli na cestu domov, rodičia zabudli svojim deťom odkázať príbehy……..lebo oni nemajú ČAS………..

………často sa modlím nech sa mladý zmenia, mám k nim blízko i v práci a snažím sa aby uvideli hodnoty svojich dedov, aby nelipli na pozlátku , ale naozaj žili, tak ako žili ich rody a to že tu sú iba vďaka skutkom ich otcov (…ak sa i mocný rod previní, najprv vyhynie po palici a potom i po praslici, tak to je a tak to určil Boh a aj tie najmocnejšie roby padnú a zaniknú i napriek tomu , že boli VLÁDCAMI RÍMSKEJ RÍŠE ……… ) …. všetko je pominuteľné , tak ako generácia dnešných rytmusov , ktorý vedia iba p…..ť a nevedia nič urobiť……. nevedia nijako konať , stačí im urobiť bu,bu,bu a predajú i vlastnú mať………………. svet je hore zipsom a najväčším smútkom a tragédiou uprchlíckej odysey je to , že ak cez vojny prchli naši dedovia , tak požiadali krajinu v ktorej našli azyl o vojenský výcvik a zbrane, aby si svoju domovinu oslobodili, dnešný uprchlíci nič ,také nechcú , chcú kafé,kebab a free sex…………..


……….skláňam hlavu a snímam klobúk pred všetkými čo nesklonia chrbát pred nikým, vo svojej viere………..vybojovali nám krásny a slobodný SVET, keď si môžeme konať a myslieť ako chceme……….

……ako ľahko sa predáva pravda a česť…………

…….čas všetko ukáže a každá generácia má právo na svoje omyli……. držím im palce a skúsenosti im snáď otvoria srdcia…………..a bude fajn…………..
………..maj sa fajn a veľa takýchto fajn myšlienok , nech to naštartuje čoraz viac ľudí…….a nech sa darí.Čawko.R


…………snaha bola 4- :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Páči sa mi

Uff ty si bol ale tvorivý…no máš pravdu..keď vidím na svojich deťoch ako chcú všetkú vymoženosť techniky a to len tie najlepšie produkty, tak ma ide trafiť. Zo všetkým sú spokojní len chvíľu a už nadávajú ako to je pomalé a nároky sa zvyšujú. Tá vojna mala naozaj aj výhody, aj keď mám pocit, že v mnohých zanechala degradáciu osobnosti, no viem, že nič sa nedeje bez hlbšej príčiny a všetko nás niečomu učí.

Sloboda a prístup ku všetkému…hm..tiež má obe stránky pohľadu….tak ako všetko. Čas ukáže…ako vravíš a ja len dúfam, že raz budeme spieť k lepšiemu. 😉

Páči sa mi

……..nuž mrzí ma, že všetko je to s tými uprchlíkmi organizované (tajné služby majú najmodernejšiu techniku všetkých techník a nevedeli by ,že sa státisíce presúvajú , v osemdesiatych rokoch už vedeli zo satelitu prečítať nápis na zápalkovej škatulke a nastanú majstrovstvá sveta v čudovaní, ak sa Maďari zháčia pred stupiditou Merkelovej…….za koho tá obluda hrá???) a jediné čo za tým vidím, je obmedzenie našich práv a slobôd……… keby sa také zákony mali príjmať na obmedzenie slobody , tak by neprešli a teraz im tlieskame a tešíme sa………….hmmmmmmmmmm…………nechápem ako sú ľudia tak sprostý………. a vlastne he……….. FASbook and soc. siete sú ukážkou najväčšej hlúposti ludstva………….

……………len tak ďalej a budeme sa diviť ako veveričky serú a pritom zabudneme, ako funguje Svet, snažíme sa prebiť liekmi Boha,l ebo my to vieme a ešte je to aj naj busines………. kto má otvorenú Dušu , tak sa mu ani nechce tu byť , lebo Stredovek bol iba malima oproti tomu čo si dobrovoľne, ako spláchnutím hajzla všemocne privodzujeme……………………………

…………kiež by Boh už zasiahol …………..ale ja som iba smrteľník ,ktorý nemá moc napomínať Boha…….. ON vie vždy presne čo je najlepšie pre naše hlúpe hlavy……………….
………….to je téma , ktorej sa neviem nabažiť………………………… (najviac premýšlam o vete z knyhy Genesis ….. a TEN čo chodil s Bohom……… i ja by som chcel chodiť s Bohom………….. len neviem čo si pod týmito slovami predstavovali zapisovači…………..)

………teším sa ,keď to uvidím z inej Strany a pochopím ten obrátený zips………………… a všetko bude fajn a všetko bude dobré a fajné………………………..
pekný víkend a veľa pohody………………..R

Páči sa mi

Veľakrát sa už aj ja prihováram k Bohu, aby posilnil duše ľudí a vlial do nich viac lásky, pokory a uvedomenie, lebo toto , čo sa deje ,speje len k záhube nás všetkých.

Enoch chodil s pravým Bohom‘

Hoci bol Enoch obklopený bezbožnosťou, „ďalej chodil s pravým Bohom“, Jehovom. Nie je uvedené, že by jeho predkovia — Set, Enoš, Kenan, Mahalel a Járed — chodili s Bohom. Prinajmenšom to nerobili v rovnakej miere ako Enoch, ktorého spôsob života sa zjavne odlišoval od ich spôsobu života. — 1. Mojžišova 5:3–27.

Chodenie s Jehovom zahŕňalo úprimné priateľstvo a dôverný vzťah s Bohom, ktorý bol možný len preto, že Enoch žil v súlade s Božou vôľou. Jehova schvaľoval Enochovu oddanosť. Grécka Septuaginta hovorí, že „Enoch sa veľmi páčil“ Bohu, a túto myšlienku vyjadril aj apoštol Pavol. — 1. Mojžišova 5:22; Hebrejom 11:5.

Základom Enochovho dobrého vzťahu s Jehovom bola jeho viera. Určite prejavoval vieru v sľúbené „semeno“ Božej ‚ženy‘. Ak sa Enoch osobne poznal s Adamom, mohol získať informácie o Božom zaobchádzaní s prvou ľudskou dvojicou v Edene. Poznanie, ktoré Enoch mal o Bohu, prispievalo k tomu, že bol človekom, ktorý ‚vážne hľadal Boha‘. — 1. Mojžišova 3:15; Hebrejom 11:6, 13.

Dobrý vzťah s Jehovom si od Enocha vyžadoval viac ako len poznanie Boha a rovnako je to aj s nami. Či nie je pravda, že naše myšlienky a skutky sú pod vplyvom názorov človeka, ktorého si zvlášť ceníme a s ktorým máme dôverný vzťah? Vyhýbame sa slovám a skutkom, ktoré by zničili naše priateľstvo. A ak zamýšľame nejako zmeniť svoje okolnosti, či neberieme do úvahy aj to, ako to ovplyvní tento vzťah?

Podobne túžba udržať si blízky vzťah s Bohom má vplyv na to, čo robíme. Podmienkou je presné poznanie toho, čo Boh schvaľuje a čo neschvaľuje. Potom sa musíme dať viesť poznaním a snažiť sa mu páčiť zmýšľaním i konaním.

Áno, na to, aby sme mohli chodiť s Bohom, sa mu musíme páčiť. A Enoch to robil stovky rokov. Aj forma hebrejského slovesa vyjadrujúceho, že Enoch „chodil“ s Bohom, naznačuje opakovaný, trvalý dej. Iným verným mužom, ktorý „chodil s Bohom“, bol Noach. — 1. Mojžišova 6:9.

http://wol.jw.org/sk/wol/d/r38/lp-v/2001688#h=5

No mne sa rozum zastavuje pri myšlienke, že Henoch žil 365 rokov a jeho syn Matuzelém cez 900 rokov…čo boli mimozemšťania?

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.