Kategórie
Energia sebarealizácia Život sám o sebe

10 myšlenek od autora „Transurfingu reality“

Nejlepší myšlenky a praktické rady od Vadima Zelanda, autora „Transurfingu reality“, které vám pomohou podívat se na svůj život a svět z jiné stránky.

transurfing

Osvojte si „idiotský“ zvyk radovat se z neúspěchů. Je to mnohem veselejší, než být pro kdeco naštvaný a nadávat. ~ Vadim Zeland

Vadim Zeland zaujal svět svým «Transurfingem aneb ovlivňováním reality“.  Je to docela záhadná osobnost, málo se o něm ví, jeho fotografie málokdo zná. Podařilo se mu zobecnit a v přístupné formě předat znalosti po staletí shromažďované moudrými lidmi. Transurfing – ovlivňování reality –  je učením o mnohovariantním světě, v němž k událostem dochází současně v nekonečném počtu prostorů.

Кlíčová myšlenka této teorie zní: «Realita existuje nezávisle na vás. Do té doby, dokud s tím souhlasíte.» Lidé, kteří prošli zkušeností transurfingu, s úžasem vyprávějí o tom, jak se jejich myšlenky nepostihnutelným způsobem mění ve skutečnost a realita mění svou tvářnost doslova před očima.

10 vybraných myšlenek Vadima Zelanda

1. Naučte se být rádi, že je ošklivé počasí, že čekáte ve frontě, v zácpě na silnici, že máte problémy, být rádi čemukoli negativnímu. Tento svého druhu masochismus vyčistí nebe nad vaším světem.  Měli byste se zamýšlet pouze nad tím, v jakou výhodu pro vás se změní ta či ona nepříznivá okolnost. A tak to také bude – sami se o tom mnohokrát přesvědčíte.

2. Až přestanete jenom chtít a budete odhodláni mít, pak to dostanete.

3. Nejtěžší je umět čekata zachovat přitom klid pána situace. Je nezbytné vydržet zkoušku pauzou, v jejímž průběhu se neděje nic.

4. Když s něčím projevujete nespokojenost nebo na něco nadáváte – na vládu, úředníky, fotbalisty, počasí, kolegy, sousedy, členy rodiny, nemluvě už o dětech,vysíláte do zrcadla světa nehezký obraz a odrazem dostanete odpovídající realitu.

5. Dovolit si být sám sebou znamená přijmout se se všemi svými nedokonalostmi.Umožnit druhému, aby byl sám sebou, znamená sejmout z něho projekci svého vlastního očekávání. V důsledku toho se situace, kdy jeden chce to, co druhý nepřijímá, nepostihnutelně vyřeší sama sebou.

6. Ve své realitě vidíte ten film, který promítá váš „projektor“. Co si namalujete, to také vidíte. Problém spočívá v tom, že lidé to dělají NAOPAK: to, co vidí, to také malují. Chápete rozdíl?

7. Zázrak nastane pouze tehdy, dokážete-li prolomit navyklý stereotyp a budete přemýšlet nikoli o prostředcích dosažení, ale o samotném cíli.

8. Jestli se vám občas zdá, že „nejste z tohoto světa“, či že „s tímto světem  něco není, jak má být“, znamená to, že už jste se téměř nebo úplně probudili, a to je skvělé.

9. Pokud si budete úporně a neochvějně promítat v myšlenkách SVŮJ film a kráčet k cíli, realita se dříve nebo později octne v souladu s ním. Realita prostě nemá, kam by se poděla – to už je její vlastnost. Nejen že vy závisíte na realitě – také ona závisí na vás. Otázka je, kdo vládne INICIATIVOU.

10. Co rozhodně nikdy nedělejte – nebuďte v životě zklamaní. Nesmíte si myslet, že se vám život nevyvedl. V žádném věku tak smýšlet prostě nesmíte. Nic v tomto životě není zbytečné. A všechno teprve začne – v jakoukoli dobu, za jakýchkoli podmínek a okolností.

Zdroj:

http://www.pronaladu.cz/

http://www.2012rok.sk/

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.