Kategórie
Energia

Horoskop na obdobie 26. 9. – 3. 10. 2016

Neskutočné, aký vplyv majú planéty na našu osobnosť. Včera som nebola v práci a tak dnes dobieham svoje resty a cítim silnú podráždenosť. Kolegyne už sa pozastavujú nad mojim správanim, ak si vyžadujem správnosť a poriadok v systéme a ja si to silno uvedomujem, že toto nie som dnes ja. Vnútorne ma nič netrápi a nechápem teda, ako som rozladená, tak som sa rozhodla pozrieť postavenie planét, na aký vplyv reagujem. Mars mi ide v Tranzite do 6. domu práce a zdravia a je v kvadratúre s Marsom v Natíve a s Merkúrom…ojooj neharmonické spojenie veru. Takže už viem odkiaľ vietor fúka. Po prečítaní si horoskopu a vplyvu Marsu v Kozorohovi som dostala rovnaký vnútorný pocit, nenechať sa tým uniesť, vyrovnať energiu a vnímať seba s láskou…to je jediná cesta. Ak cítite aj vy, že niečo vás ženie správať sa inak, nepodávajte sa tomu, nestojí to za to….

Cesta Lásky

Požehnání

Stálé trvá konjunkce Slunce a Jupitera z minulého týdne. V tomto týdnu se k této konjunkci přidá Luna, 1. 10. nastane novoluní. Děje se tak proto, aby vliv expanze, vývoje mohl vstoupit do emocí, duše, nevědomí a buňky. Tato energie bude pracovat s vaším nevědomím, se zápisy duše, které budou osvobozovány a uvolněny. V prvopočátku to může přinést zaplavení „negativními“ pocity. Jen je nechte projít, stačí je přijmout. Ano, i tohle v sobě mám, děkuji. A důvěřujte své vnitřní moudrosti, že dostanete impulz, co s tím a jestli je to vůbec potřeba řešit. Mars, který symbolizuje konání, čin, se přesouvá do dalšího znamení. Ještě před novoluním proto můžete ucítit změnu energie.

Mars 27. 9. vstupuje do znamení Kozoroha a zůstane zde do 10. 11. 2016. Mars jako symbolika mužské energie, bojovníka, impulzu, ega, vede k rozhodnutí, k akci, činu, projevení vůle, síly. Také symbolizuje boj, vztek, hněv, sexualitu. Mars…

View original post 451 ďalších slov

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.