Kategórie
Energia

Vzestup vědomí

Image result for vzostup vedomia

Verím, že aj vám prichádzajú do života pomocné barličky, aby sme si uvedomili hlbšie súvislosti a situácie, ktorými prechádzate. Včera som si čítala článok o Vzostupe vedomia a pochopila som, že nie náhodou som bola k nemu navedená. Minulý týždeň sa mi ozvala známa ako na mňa už 3 dni myslí a že sa potrebuje so mnou rozprávať. Vraj pri sebe niečo nepríjemné cíti, neunavuje ju to, len má zvláštny pocit a tlak na hrudi, ale je to iné, ako keď si z výletu doniesla sebou záškodníka, ktorý jej bral energiu.

Spýtala som sa, či sa môžem na ňu pozrieť a napojiť na jej energie a ona súhlasila. Nevidela som žiadneho ducha, ani astrálnu enitu, mala okolo seba len bielu hmlovinu a bola akoby vo víre rozprúdenej energie. Energeticky som cítila tlak na hrudi, ktorý prichádzal z boku, vinul sa okolo krku a šiel na hruď. Ucítila som aj zovretie hrdla…problém o niečom vravieť. Stále mi vnútorne prichádzal obraz muža a potom som uvidela po pravej strane vyššie ženu v bielom, ktorá vyžarovala energiu lásky a múdrosti. Pochopila som, že je to nejaký sprievodca z vyššej sféry, ktorý tu nie je len tak. Pýtala som sa, či má problém s manželom, starosti o jeho zdarvie, či nevie prijať jeho postoj nad niečim, ale vraj nemá žiadne.

Známej som povedala, že sa na ňu ešte pozriem, lebo potrebuje kľud na takéto veci. Tú ženu som videla znova a vnútorne sa ku mne prihovorila, aby som jej pomohla, nech sa jej pozriem do očí, čo vyžaruje z duše. Navonok tam bola veselosť, ale hlbšie bolo trápenie, ktoré sa snaží ukrývať. Všetky moje pocity, ktoré som cítila v jej vnútre mi sedeli a ona ich potvrdila. Nebudem rozoberať detaily, no moje vnímanie, že situácia súvisí s nejakým mužom sa potvrdila. Rozpovedala mi svoje trápenie, ktoré sa týka muža jej dcéry. Sama má dosť zdravotných problémov a týmto sa ešte viac zaťažuje a ten tlak, čo cítila, je len energia hnevu, ktorú nasmerováva k zaťovi a pekne sa jej vracia. Cez vyššiu bytosť bola ku mne navedená, aby zmenila postoj a prijala tú situáciu, lebo je to lekcia jej dcéry a sama má nájsť pochopenie prostredníctvom vzťahu v ktorom je. Viem, že je to ťažké a hlavne, ak ide o vaše dieťa, no preto sme vnútorne navádzany, aby sme situácie zvládali ľahšie a hlavne vedeli ich pochopiť, prečo sa dejú…

Cesta Lásky

Ve směsi víry, přesvědčení, příběhů a legend, které po staletí popisují charakteristické rysy  hrdiny, se často objevuje bytost představující sílu tzv. dobra a stojící proti silám tzv. zla. Tato bytost, často mnohem silnější, co se její moudrosti, síly a čistoty srdce týká, je schopna žít a jednat tak, jak běžní lidé nedokáží.  Tato bytost představuje, v rámci určitého časového období, obraz dokonalosti onoho Já, jež dosáhlo, či se snaží dosáhnout stavu jednoty s oceánem vědomí Nejvyššího Zdroje a s vnitřní životní jiskrou, aby mohlo završit úkol stát se bytostí, jejíž rozšířené vědomí působí vědomě skrze celou multidimenzionální holografickou realitu.

Takováto osoba není bojovníkem ve fyzickém slova smyslu, ačkoliv ji vnější aspekty pověsti takto mohou definovat, uspěla však v překonání vnitřních překážek, jež by ji udržovaly malou a nedůležitou, neschopnou souzvuku se skutečným životem i s vyššími dimenzemi světla a života. K opravdu významnému dosažení vítězství došla díky překonání vnitřních aspektů omezení…

View original post 898 ďalších slov

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.