Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt spirit of man

To, že sa mi duchovia pletú do života, už o mne viete, teda tí, čo sme chodíte častejšie.  Je to pozostatok  minulosti, ktorý mám uložený v nižšom Ja a nemám to spracované, preto priťahujem takéto energie k sebe. No  nikdy som ich priamo nevyhľadávala, ani nesnažila posielať do svetla. Pred týmto mám rešpekt, preto som sa duchom viac nevenovala. Asi 2 mesiace dozadu sa v našej dedine stala tragédia, jedne muž v mojom veku skočil pod vlak. Je to hrozná smrť a ten, kto sa také niečo rozhodne urobiť, musí byť hrozne zúfalý. Podľa mena mi  to nikoho nevybavolalo, tak som to v sebe viac neriešila.

Bolo Márie a išla som s malým na cintorín zapáliť sviečku starkej. Vnútorne som sa aj pozerala, či tam nie sú nejakí duchovia a pri jednom hrobe stál duch staršieho muža a ten dal ruku na hruď a uctivo sa mi poklonil. Usmiala som sa a odzdravila mu..tak to som teda nečakala. 😀  Duchov nevidím fyzickým zrakom, ale vnútorným. Raz som si toto overovala, či to nie je len moja fantázia, alebo skutočnosť a vcítila som sa do ducha dievčaťa, ktorý bol v mojej izbe. Pocítila som vibrácie jej duše a potom ako vychádzala z tela, teda bola vytiahnutá následkom násilnej smrti..uvidela som aj svetlo, ktorým prechádzala a ako ju to ťahalo do vyšších sfér bytia.

Už keď sme tam boli, išla som zapáliť sviečku aj kamošovi, ktorý sa obesil. Prechádzali sme radom nových hrobov a tak som zbadala priezvisko toho muža, čo sa obesil a zistila som, že ho z videnia poznám….nechápala som, ako to mohol urobiť a v tom som ho vnútorným zrakom videla. Stál tam a bol nešťastný, utrápený a zhrozený nad činom, ktorý spáchal.

Veľa ľudí si myslí, že ak si vezmú život, že všetko pre nich skončí, lenže omyl…sami pred sebou nikam neutečiete…telo zomrie, ale  my tu budete stále, len v inej jemnohmotnej podobe.

Prihovorila som sa k nemu, nech sa obráti na Boha , alebo k Bytostiam svetla a poprosí ich, aby ho odprevadili do Sfér Bytia, kde sa o neho s láskou postarajú a kde na neho čakajú aj milujúce duše. No on sa bál, vraj za svoj čin pôjde do pekla a tam nechce ísť. Povedala som mu, že to len my sami sa odsudzujeme, Boh nikoho nesúdi…nemá sa čoho báť. Videla som, ako sa po mojej pravej strane otvorila brána svetla…lúč, ktorý šiel z neba smerom nadol… no nechápala som. Povedala som si, že ja neviem spôsob, ako posielať duše do svetla, neviem, čo robiť a tak som sa otočila a odišla.

Doma som si ľahla na posteľ, lebo som cítila hroznú únavu…vôbec mi nedošlo prečo…do myšlienok mi stále behal ten duch toho muža. Odháňala som myšlienky a išla niečo robiť. Na druhý deň v práci som si na toho muža spomenula..zase som začala odháňať tie myšlienky a cítila som tlak na hrudi. Obraz jeho tváre sa mi stále vybavoval. Napísala som znamej, ktorá posiela duchov do svetla, aby sa na mňa pozrela a opísala som jej, čo sa mi udialo. Známa mi povedala, že ten duch ma prosí o pomoc, je pri mne a je zúfalý…cítila hrozné mrazenie.

Poslala mi svoj návod, ktorým ona odprevádza duše do svetla. Zdal sa mi príliš komplikovaný. Znova som videla toho ducha a otvorila sa brána svetla po mojej pravej strane. Pozerela som na toho muža a povedala mu, nech vstúpi do toho svetla a prihovorila som sa k Bohu, aby prijal túto dušu s láskou a naviedlo ju k sebe. Videla som, ako svetlom vystúpil vyššie a brána sa zatvorila.  Napísala som to známej a ona povedala, že už ho pri mne necíti a že občas veci sú jednoduché, ak sa udejú s úprimnosti srdca duše.

Po obede som si spomenula na toho muža a cítila som ho v objatí lásky a spokonosti, vedela som, že už tuná nie je ako duch, ale nachádza sa niekde, kde je o neho s láskou postarané.  Po nejakom čase som si na neho spomenula a cítila som ho rovnako s láskou ako predtým…ďakoval mi, že som mu pomohla. Lenže týmto som si niečo otvorila. So sesternicou som vtedy riešila problémy s prekliatim, čo sa aj podarilo vyriešiť a za to som vďačná.

Volala mi, či sa nepozriem na ich dom, že tam majú zrejme ducha, ktorého priviedol ich otec. Videl som v kuchyni vysokú ženu s rozpustenými našednutými prameňmi vlasov. Povedala som jej,  že tu by nemala byť a mala by odísť do sfér bytia a znova sa otvorila brána svetla, lenže tá žena tam nechcela  odísť….bol to duch alkoholika, ktorého tu držala túžba po opojení, preto aj sesternica cítila na schodoch vždy alkohol, ktorý tam nemala ako cítiť. Zjavili sa tam aj 2 bytosti svetla, ktorí chytili ženu za ruky a vyviedli ju svetlom preč a brána sa zatvorila. Na druhý deň som pre istotu pozerala sestrenici dom, kuchyňa bola už čistá a keď som pozerala spálňu rodičov bola som zhrozená…Bola plná duchov….čakali tam na mňa.   Takto teda nie…toto nie je nič pre mňa. Ešte prišlo zopár duchov, ktorí sa dobiedzali, aby som ich poslala do svetla, ale odmietla som…povedala som im, aby pomoc hľadali inde.  Viem, že by sa to mohlo zvrhnúť a nemala by som pokoja. Rada som pomohola nešťastnej duši, ktorá tu trpela…no pracovať s duchmi nie je len tak.

Nech každá dušička nájde svoj domov a neblúdi v  našom svete.   Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt sviečka gif

Prajem pokojné dušučkové obdobie všetkým….anitraM

 

 

 

 

Reklamy