Kategórie
Numerológia a Astrológia

Horoskopy na rok 2017

Blíži sa koniec roka a spomenula som si na horoskopy pani Boháčovej, ktorá aspoň pre moje znamenie vždy presne vystihla, čo sa bude diať a čo bude riešiť.  Znova ma prekvapila a vystihla situácie, ktoré riešim a budem aj riešiť budúci rok, pretože sú  pre mňa dôležité.  Postavenie planét neklame a vždy máme nejakú cestu, ktorou si máme prejsť a je na nás, komu budeme načúvať a riadiť sa tým. 

Zvyšné horoskopy nájdete na YouTube kanále  EZOTERface.cz. pani Boháčovej.

8 replies on “Horoskopy na rok 2017”

Díky. Zrovna nedávno jsem si na ty horoskopy vzpomněla, protože jsem měla takový matný pocit,že to nějak sedělo. Už jsem ale dávno zapomněla, kde jsem je vlastně slyšela 🙂 Tak to si ráda podívám, co mě čeká a nemine v roce 2017. Jsem sama dost zvědavá 🙂

Páči sa mi

Keď som počúvala horoskop na rok 2014, tak som sa nestačila diviť, lebo už spomeunla 3 veci, ktoré už boli rozbehnuté a ďalšie sa mali v 2015 doriešiť a presne to vystihla, že bude na mne, ako sa k tomu postavím a tak aj bolo.
Je to vlastne o tom, že človek, ktorý pozná aspekty astrológie je o krok vpred, lež sa tie veci udejú a môže byť na ne pripravený.

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.