Kategórie
aura Energia Reiky

Komunikace pomocí lidské energie

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt vibracie človeka

Skrze jemnou energii si k sobě osoby kolem přitahujeme, odpuzujeme, či si vytváříme jakési pouto nebo vliv. Je to velmi silná forma komunikace. Psychologie práce do značné míry urazila dlouhou cestu k pochopení toho, jak jemná energie funguje, a sice zejména s ohledem na chování a vztahy mezi jednotlivci nebo týmy, a to v konkrétních souvislostech.

Atraktivita a odpuzování: Pokud se s někým vzájemně přitahujeme, znamená to, že naše energie spolu dobře fungují. Pokud se neshodují, máme tendenci se odpuzovat. Cítíme nesoulad, který je nám nepříjemný, a proto se od sebe vzdalujeme.

Silný vztah: k tomuto jevu dojde v případě, pokud jsou naše jemné energie ve velmi dobrém souladu, a zvláště pokud se jedná o emocio nální jemnou energii. Naše energetická pole se sloučí a my cítíme silnou přitažlivost.

Ovlivňování druhých pomocí lidské energie: Jedinci, kteří mají energetická pole velmi silná, dokážou ovlivňovat ostatní už jen svou přítomností. Tuto schopnost měli například prezidenti Lyndon Johnson a Bill Clinton. Říká se, že jejich přítomnost bylo možné vycítit, jakmile vstoupili do místnosti. Jako by se jimi naplnil celý prostor. Takové pocity se často připisují charismatu, které daná osoba vyzařuje. Ovšem existuje i extrém v podobě lidí, v jejichž přítomnosti se budete cítit vyčerpaní. Doslova z vás budou sát vitalitu. Tyto osoby můžeme nazývat energetičtí upíři.

Vibrace vysílané skrze atraktivitu

Jedinec s vysokými vibracemi přitahuje a ovlivňuje ostatní pozitivním způsobem. Je tomu tak proto, že vysílá velmi kvalitní energetické vibrace, jako je klid, tolerance, empatie a láska. Osoba s nízkými vibracemi bude vyzařovat špatné vlastnosti, jako je hněv, zášť, strach a jim podobné. Samozřejmě bude na ostatní působit negativním způsobem. Tito lidé mohou mít spoustu latentní lidské energie, což je forma jemné energie, která může být velmi nebezpečná, a to jak pro jednotlivce, tak i pro korporace. Tento druh energie je detailněji popsán ve čtvrté kapitole a je také hlavním tématem této knihy. Druh jemné energie, jíž se věnujeme, je spíše „mimo dosah radaru“ lidské interakce čili je bezvědomá, neverbální a neviditelná. Je tedy latentní povahy.

Viac v knihe : Duchovní inteligence v práci   Negativní energie na pracovišti a její náprava

Autor:Tipping Colin C.
Překlad: Kamil Šivák

Zdroj: Eugenika.cz

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.