Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt cestovanie v čase

Vedieť cestovať v čase…možno by to bolo úžasné, ale na druhej strane aj odvážne, lebo každá doba si sebou niečo nesie. Každopádne vo filmoch je to skvelé a napínavé. Akosi som teraz natrafila na viac filmov o cestovaní v čase, tak pridávam na blog do sekcie filmy.

Prvý film som našla pri hľadaní  filmov natočených v roku 2016. Je to film The Course of Sleeping. Ide  skorej o rozprávkový príbeh, ale na odlahčenia večera veľmi zaujímavý. Film si môžete pozrieť na stránke  yfilmy.sk , kde je s titulkami. (pozor klikačka, pred spustením sa pootvrajú nové okná s reklamami)

Ďalší film teraz dávala JOJ stanica a to je Smaragdovo zelená. Gwendolyn cestuje časom, aby odhalila mnoho tajomstiev v jej živote.  Spolu s Gideonom zachraňujú svet a zažívajú tak mnoho dobrodružštiev. Film si môžete pozriet tu...tiež je s titulkami.

V 2014 bola natočená verzia Safírovo modrá, v ktorej Gven zažíva iné dobrodružstvá. Film si môžete aj s titulkami pozrieť tu. 

Do tejto ságy patrí aj film  Rubínovo červená natočený v 2013, kde Gven tak isto cestuje v čase a dozvedá  sa, že zdedila zvláštny gen, ktorý jej umožňuje cestovať v čase a má tak určité poslanie.  Film je dabovaný.

Seriály o cestovanie v čase nájdete tu. 

Reklamy