Pravda vášho srdca

Vaše životy jsou vytvořeny důslednými podprahovými mechanismy přežití. Vaše práce, vztahy, chování, aktivity, vzhled a přání jsou utkány tak, aby jste se cítili přijati svým okolím a společností, protože pak můžete bezpečně přežít v tomto světě. Snažíte se druhé přesvědčit a ukázat jim své štěstí, harmonii a dokonalost ve které žijete…nebo se snad snažíte přesvědčit sami sebe?

 

Spousty hledají a prahnou po spirituální pravdě, hodiny meditují, cestují do dalekých spirituálních zemí, hledají guru, mistry a touží prožít vesmírnou pravdu. Dychtí po “nadpřirozených jevech a schopnostech“.  Ale jen ti, kteří pochopili, že je důležité se pouze zklidnit a dovolit si zavnímat své pocity a sledovat své emoce, které jsou pravdivým odrazem jejich vnitřního stavu a jsou ochotni vstoupit i do bolestivých míst svého podvědomí, uzdravit nešťastné dítě, odmítnutou dceru, zuboženou ženu, zraněného muže a jiné aspekty uvnitř sebe samých, toto jsou ti, kteří kráčí pevným krokem do nového světa, ti kteří začínají vědomě tvořit svou realitu, ti kteří za nánosem bolesti a neštěstí uviděli své opravdové touhy, ti, kteří dnes mají dostatek síly své sny a touhy realizovat, ti, kteří si vzali zpět právo na své plné zdraví, ti, kteří již nemohou udělat krok zpět a zradit sami sebe v žádné oblasti svého života. Ti, kteří kráčí v rytmu a tančí na hudbu SVÉ duše bez ohledu na to, jak žijí nebo co mají druzí.

 

Tito lidé, kteří se ponořili do temných bolestivých hlubin vlastního podvědomí našli v těchto hlubinách své světlo a zapálili tak pochodeň, která nyní svítí na cestu druhým. Toto jsou lidé, které neošálíte. Jejich oči jsou jako lejzry, které proniknou skrze vaše pevné bariéry které jste si vystavěli, aby jste byli přijati, oblíbení, obdivovaní a “úspěšní“. Vidí mechanismy přežití, na základě kterých jste si vystavěli svou realitu a image.

 

A až vy projdete procesem, kterým prošli oni, až se vnitřně osvobodíte, pochopíte, že jste přestoupili z dimenze mysli do dimenze srdce. Už vás nebude zastrašovat a trápit falešná projekce druhých na sociálních sítích o jejich dokonalých vztazích, rodinách, ani jejich “dokonalé selfie”. Uvidíte, že štěstí a dokonalost takto projektované stojí na vratkých nožkách nejistoty, strachu, bolesti, traumat, sebeodmítání a pochybností.

 

Až se i vy vymaníte z těchto mechanismů přežití a stavění své iluze, možná budete chvíli kráčet sami, možná se tak budete chvilkami i cítit, ale jednoho dne, se pochodně silných a uzdravených lidí setkají a vy poznáte opravdové přátelství, opravdovou prosperitu, opravdové zdraví a opravdovou lásku s partnerem své duše. V tomto okamžiku se přestanete cítit osamocení, protože tito lidé a tento partner vás vidí a cítí. Opravdově vás vidí takové jací jste a ze své pozice silného jedince si mohou dovolit vás milovat se vším co k vám patří, aniž by toto bylo podmínkou vašeho přijetí. Stejně tak toho budete schopni i vy. S těmito lidmi jste našli opravdový domov, rodinu své duše, opravdové zázemí, které je tak pravdivé, že o něm nebudete muset přesvědčovat miliony druhých lidí na sociálních sítích.

Vzestup

Taunia Atiriamin /Martina Christová/
www.slunecnabrana.euwww.martinachristova.eu

Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.eu a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.

Zdroj

Reklamy

2 thoughts on “Pravda vášho srdca

 1. “dokonalé selfie” ……………..
  ……. https://www.youtube.com/watch?v=4nJcmLMb5to
  …je smutné , že dnes sa nevychovávajú deti k dobru a zlu , ale k ÚSPECHU a NEÚSPECHU …….. Loreen je taký krásny Nebeský blázon……to viem počúvať dookola……..škoda, že sa deti nevychovávajú ako kedysi k DOBRU a ZLU…….. je vôbec úspech merateľný ??? Je dobrý človek neúspešný……. Je úspešný zlý….. asi v ponímaní všetkých duchovných učení HEJ!!! Úspech a blahobyt neprináša okrem nasýtenia nič…. obhospodarúva naše potreby , ukája , no neprináša ZMYSEL a POCIT NAPLNENIA………všetko je to iba hra o MOC a TRÓNY……… kiežby sa každý vedel tak zľahka oslobodiť……….
  ………….. https://www.youtube.com/watch?v=nfk7YZJtmeo
  …………………………………..
  …………………………………..

  …….pohodový páteček a nech deti učíme byť viac dobrými ako úspešnými…….vďaka za myšlienku…. R

  Like

  1. Voľakedy sme boli vychovávaný asi spôsobom zastrašovania, ponižovania seba hodnôt formou…si debil a nikdy s teba nič nebude, žiadne povzbudzujúce slová… tvrdá výchova s vyhrážkami a preberali sme zlo od rodičov, spoločnosti formu programou, ktoré nám skrz seba ukazovali..hnevom , hádkami a vyhrážkami….takéto niečo by malo znova fungovať?

   Prečo má veľa deti poruchu pozornosti a sústredenia? Lebo nerozumejú tomuto systému, ktorý sa nemení…potrebujú nový, ktorý ich povedie iným smerom.

   V duchovne stále splietaš niečo…čomu nerozumieš, akoby si nepochopil o čom to je a stále odsudzuješ.Vidiš akoby len 1 stranu mince..nevidiš celok

   Práve som dopozerala chatrč a veľmi na teba myslela…mal by si si znova pozrieť tú pasáž, ako sa stretol s múdrosťou v tej jaskyni.

   Dostali sme slobodnú vôľu na vlastný prejav, ale len, ak sa jej vzdáme a začneme znova veriť, že nie sme sami, tak vtedy budem žiť v láske ..pochopení a v poznaní..kým v skutočnosti sme. Žijeme vo vzťahoch len preto, aby sme pochopili lásku a naplnili svoj život niečim, čo súznie s našou dušou.

   Ty sám nemôžeš nikoho nútiť, aby žil inak, vychovával inak..môžeš len ukazovať cestu..svojim správaním, postojm a láskou, ktorú vyžaruješ z duše.

   Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s