Kategórie
cesta k sebe

Tvoríme cez seba-vyjadrenie.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt art pinterestSme ľudia, bytosti zo svetla a lásky.  Každopádne tá tvorivá časť, ktorá sa chce  v tele prejaviť je duševná. To ona nás nabáda k tvoreniu rôznych vecí, ktoré nás potešia, naplnia radosťou. Príde vnútorná pohnútka, túžba sa umelecky prejavovať  a človek skúša…tvorí.  Občas príde z osobnosti odradenie, že  to nedokážeme, nemáme na to, ale duša sa stále nevzdáva. Vnuknutím v obrazoch ukazuje veci, ktoré môže robiť a prídu mu veľmi jednoduché a zvládnuteľné, už len sadnúť a tvoriť. Je to ako keď sa malé dieťa učíme chodiť, tiež ho nepostavíme a nepovieme: ” Tak  bež!” Preto treba skúšať, otvárať sa sebe samému.

Tvorením z 5. roviny (čakra hrdla) vyjadrujeme seba cez jemnosť, duševný prejav, slobodu a vnímame intuitívne a obrazovo. Tým, že druhá  a piata  čakra sú prepojené (centrá vedomia), je dôležité, aby bola druhá čakra v harmónii, lebo sa podiela na tvorení a radosti zo života. Takže môžeme povedať, že druhá  čakra nám dáva životnú energiu a radosť z tvorenia a piata  čakra inšpiráciu a slobodu prejavu, vkladáme  do tvorby duševné cítenie.

Už viac rokov sledujem, ako sa v mojej blízkosti pohybujú umelci, alebo ľudia, čo sa týmto smerom rozbiehajú. Vidím, k čomu som duševne nabádaná, inšpirovaná. Preto treba nasledovať srdce duše a skúšať, lebo život je o naplnení, tvorení a je len na vás, čo si doňho zahrnieme.  😀

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.