Kategórie
astrál Energia

Astrál… sily dobra a zla.

Zdroj: Tomas Venus

Autor: Marcelka z hor

14 replies on “Astrál… sily dobra a zla.”

Sila je neduálna, preto hovorím , ako rytieri JEDI : “Nech ta sila sprevádza”.. potom ak ta sprevádza, vnímaš súlad.. Ak ťa sila nesprevádza, vnímaš nesúlad…súlad a nesúlad je podla mňa lepší názov ako dobro a zlo..čo povieš? 🙂

Páči sa mi

Ja tomu vravím sila duše nech ťa vedie..a ten kto pochopí o čom to je, jeho vyžarovanie duše do osobnosti bude silnejšie.

Neviem prečo sa teraz prízvukuje na dobro a zlo, je to len slovíčkárenie a ten kto začne byť vedomí seba samého a opúšťa dualitu svojim vnímaním,vie v čom to spočíva, že je to len neodstatok lásky, svetla, nizke vibrácie a ich opak.

A nemyslím si, že sila je neduálna…vždy ide o prejavenie nás samých a podstatné je to, kým sa stávame a v čo veríme a to nás potom pretvára…tomu dávame silu…takže sila je len barlička , ktorá nám dáva energiu ísť ďalej a veriť, že niečo zvládame.

Páči sa mi

sila (éter) je ešte pred prejavením, až my z tej “prahmoty”, ako z hliny, vymodelujeme niečo duálne.. sama sila nie je duálna. je to prapodstata a vlastnosť samotného priestoru.. je v každom bode a nemožno jej dať nijakú nálepku. je skrytá, ale je prítomná, jej prejav je až potom.. ale tá sila je už predtým, pred časom, pred priestorom..inak by sa nič neprejavilo pokiaľ by nemalo zárodok v sile.. 🙂

Páči sa mi

ty píšeš o tom ako vystupujeme.. to je to iste ako teraz to vyžarovanie… je to dosledok..je to prejav.. ja som fyzik skorej a ezoterika mi prirastla az neskor k srdcu, aj väčšina chlapov ma vedecke ponimanie sveta.. emočne krasne duchovno musia až časom preskumať.. ženy sú od prírody viac duchovné a tým pádom oni by mali zase viac rozvíjať tú vedu- to pochopenie konceptuálne – skrz mysel a vzorce…
inak všetko najlepšie 🙂

Liked by 1 person

Fyzika je krásna, ale nudná- treba jej vdýchnuť život! 🙂
Vedci (fyzici) vidia iba písmenka a premenné.. nevidia a nechcú vidieť božský zámer za zákonmi, ktoré oni objavujú a opisujú, sú ako mravci vo veľkom mravenisku- myslia si, že si sami (iba s vedou) vystačia…..
ja som sa rozhodol byť oboje:) a tak mi to vyhovuje…život nie je čierny a nie je ani biely.. je farebný 🙂
Veda bez Boha je mŕtva veda, nikam nerastie…
A tiež: Boh- bez snahy pochopenia v našej konceptuálnej mysli (t.j. veda o Bohu) zostáva stále tým starým dedkom sediacim na obláčiku, nikam sa jednoducho nepohneme keď budeme inklinovať iba k jednému, alebo iba k druhému.. treba zbúrať tieto hranice!

Páči sa mi

tak ja si robím niekedy napríklad i-ťing veštbu- to je akokeby nie veštba do budúcnosti ale vyloženie hexagramov pre pochopenie prítomnosti.. a to vyjde vždy krásne..
mama má anjelské karty- to som tiež skúšal a bolo to tiež super.. 🙂 Tak žeby som bol bosorák nakoniec? 😀

Liked by 1 person

Tie videá nie sú pravdivé. To si len zasa jedna pani myslí, že to tak je. Anjeli sú rovnako reálni ako my ľudia. A ľudia okolo tiež neexistujú preto, žeby sme si my tých ľudí vymysleli. Hoci aj to môže niekto tvrdiť, povadť ti – “Ty si len výplod mojej fantázie a len preto existuješ…”

Páči sa mi

Marcelka je vedomím úplne niekde inde, preto podstatu anjelov vníma inak .Žiadne postavičky s krídlami, všetko len myseľ zafarbuje podľa našich predstav…raz som tiež videla vnútorným zrakom anjela..vzniesol sa predo mňa a vo svojej zlatej žiare , ktorá siahala na 1 m tam stál…tiež mal krídla, ale viem, že anjeli krídla nemajú..sú len forma energie…vyžarovanie čistej energie. Čim vyššie vedomie máme, tým sa viac približujeme k skutočnej podstate bytia. Astrál je plný výtvorov ľudstva a viac krát som to zažila a riešila s niekym ako formu prekliatia, či napojenia. Kedysi lámovia si vedeli vytvárať v astrálne entity na liečenie, ktoré im pomáhali a ak ich už nepotrebovali, tak astrál uzatvorili, aby entity nikomu neškodili a nemohli pôsobiť v našom svete. Veľa veci nevieme a máme o nich skreslenú predstavu…je to len obmedzené vnímanie v dualite.

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.