Kategórie
cesta k sebe Energia

V jaké době vlastně žijeme? Rozumíme té závaznosti?

Včera jsem se dívala na film o 14. Dalajlámovi a upoutávka na tento dokument říká, že se jedná o vládu Lamy v nejsložitějším období lidstva. Neslyším to poprvé, a přesto si člověk říká: “Jak to?” Je to způsobeno tím, že jsme se dostali v lenosti a blahobytu do největšího nevědomí lidstva v dějinách.

Neříkám to já, říká to spousta na sobě nezávislých zdrojů a sama s tím souhlasím. Degradace společnosti nám to poukazuje ve všem, co má mít svůj přirozený vývoj. Tam je ten důkaz. Ať se podíváte na plodnost, vztahy, přírodu, nemoci, vždyť už i psi a kočky mají rakoviny, neumíme bez kalkulačky spočítat nákup, bez mobilu si nedovedeme představit život, a láska je buď nepoznaná, nebo naprostý utopismus pro většinu populace. Když se minulý týden deníky zmínily o hromadné sebevraždě velryb na pobřeží Austrálie, pochopila jsem, že se opravdu začíná dít něco převratného. Chápu to již mnoho let, ale ta rychlost všech souvislostí nám dává stále více potvrzujících důkazů. Prodali jsme duši a teď není jiná volba než se probudit, rychle, a velmi intenzivně si přát najít cestu k vědomí. Ve finále toto jsou mé nejsilnější zápisky ze včerejšího filmu o Dalajlámovi. Je to pýcha, pýcha a zase ta pýcha, která nás činí nevědomými. Nevnímejte to jako sprosté slovo, jedeme v tom všichni. Teď jde o skutečnost rozpoznat, KDE VŠUDE naši pýchu KRMÍME. Sama se tématu pýchy a duchovní pýchy věnuji řadu let, a proto potvrzuji nutnost jejího pochopení. Je to naše největší vražedná zbraň. Následně totiž Dalajláma říka, že naše utrpení je určené urovni našeho nevědomí. A naše nevědomí je udrováno úrovní pýchy. Toto podepisuji svým vlastním životem.

Boj, který nyní máme všichni před sebou nebo jsme již do něj vstoupili, je boj o vlastní svobodu, dharmu a lásku. Asi by se to ani nemělo nazývat bojem, ale ve svých kurzech pro ženy Amazonky vnímám, že zabrat a doopravdy bojovat je pro nás velmi přirozené, přičemž nejtěžší je pro současnou ženu přestat bojovat a nedělat nic v důvěře ve vyšší moc. To vnitřní pnutí, které se děje na úrovni vědomí, je opravdový boj. Změnit vše, co jsem do teď uměl/a, a uvěřit, že mě to nezabije. Nevzdat se své identity, odpustit, důvěřovat intuici, jít cestou pravdy a dobra, nechat věci plynout a vidět v lidech jen to pozitivní, tak jako i sám v sobě, to jsou pro mnohé z nás stále jen klišé. Proto se dnes hovoří o apokalypse, protože v ní opravdu umře mnoho těch, kteří se usmrtí VLASTNÍM STRACHEM. Za poslední půl rok jsem se spojila ve své praxi s Dr. Janem Šulou, který na téma strachu a celým původem rakoviny vytvořil velmi logicky pochopitelnou přenášku. V ní jen naprosto potvrzuje má slova, ale on má za sebou 30 let praxe s nejen onkologickými klienty.

Ke mně přišlo probuzení před 16 lety a mohu potvrdit, že každým rokem pociťuji nárůst kolektivního vědomí, protože se věci dějí rychleji a synchronicity nám rozhodnutým obrovsky přihrávají. Často o tom mluvíme jako o zázraku. Já o tom ráda mluvím jako o “aktivaci Merlina (čaroděje) v nás”. Mechanismem odpuštění a vplutí do nejvyššího potenciálu v nás propojíme doslova generace sil našich předků a vypadá to, jako bychom uměli čarovat. Jde opět jen o to DOVOLIT SI TO. Stejně tak je to se štěstím, láskou, hojností. Dovolit si to, uvěřit a rozhodnout se! Zní to přece tak jednoduše, ale to rozhodnutí pro život namísto smrti je pro nás to nepochopené. Nejlepší znázornění pro vizuální čtenáře je ve filmu Nekončný příběh, kde malý kluk, který četl knihu (jakoby jinou realitu), nevěřil, že on je ten, který může zachránit svět. Chtělo se po něm přitom naprosto banální rozhodnutí o novém jménu princezny. Šlo o akt několika sekund a drama, které se sehrálo, důvěrně zachycuje naše nevědomí, že my tu moc máme v sobě. Touto scénou se zároveň dostáváme k tématu, jemuž se věnuji úplně nejvíce, a tedy “naše ženství”. I v této pohádce jsme nabádáni změnit jméno, tedy identitu ženy.

Veškerá má práce vychází z vlastního života, který mě jako ženu bojovnici v mužském principu téměř pohltil. Posledních 16 let se tak přes vlastní – nejprve neforemnou, ale stále více jasnou – cestu ženy lásky dostávám k vědomí, co je po nás požadováno. Často jsem si na své cestě myslela, že vím, než jsem přes převlek pýchy pochopila, že zdaleka ještě nevím. A tak jsem odhodila veškeré ambice, jak se mám nazývat, co dělám, a prostě jen jsem tím, co zrovna teď jsem. Sdílím to v kurzech, článcích, knihách, a dělám pro dobrou věc vše, co umím! A ano, i já stále v sobě čistím zranění z minulosti, setkávám se se strachem, pochybnostmi a vnitřní kritikou, ale moje víra, odvaha a vděčnost mi vždy pomohou. Prošla jsem snad vše, co nástrahy moderního světa připravily, a v terapiích se mi potvrzuje, že se nám všem opakuje to stejné. Všichni jsme byli zranění, a moc. Není lepší/horší, je jen zkušenost. Neomýlám klišé duchovního žurnálu, mluvím z hloubi své duše, která jako ta vaše zažila špínu, zradu, zklamání, ponížení, odmítnutí, strach – hrůzný strach o přežití. Dlouho mi tyto emoce sloužily jako ochrana a já dokonce uvěřila, že mi pomůžou přežít. Nějakou dobu to fungovalo, ale kontrakt s ďáblem měl dole malými písmenky napsáno, že toto je dočasná ochrana. Moje smlouva vypršela v roce 2002 a pak jsem se prostě rozhodla, že už ji neobnovím. Bylo to těžké, ale zároveň lehké – nebylo co ztratit. Byla jsem jen schránka, která vlastníla spoustu věcí o trochu větších, než by se mi vešlo do rakve. Vlastně už si to ani nepamatuji, protože na co chci vzpomínat je to, že jsem se rozhodla žít a poznat “to štěstí” a “tu lásku”.

Občas jsem slýchala: “Tolik let se zabýváš duchovnem a stále děláš takové ‘boty’.” No jo. Dělám a říkám k tomu, že “jen raněný lékař může doufat, že vyléčí”. Ale pokrok jsem viděla s každou z nich. Pak přišel pokrok, že jsem si komentáře vůbec nepřipouštěla, a teď je vlastně už ani neslýchám. Nenechte se stahovat lidmi, kteří vlastně jen říkají… “Jsem plný strachu, ty už ne? Jak jsi to udělal? To už si nebudeme povídat o strachu? Já se bojím, bez tebe jsem v tom strachu sám.”

Dovolte si mít strach, tam vznikne první část vědomí, že MÁM STRACH. Pak může přijít řešení a osvobození. Jak říká Dalajlama – nevědomí určuji úroveň našeho utrpení.

Možností je dnes obrovské množství. Já jsem velký praktik a na kurzech v přírodě děláme kroky vedoucí k pochopení svého pravého účelu a specializuji se na téma Fascinující ženství. Pracuji s podvědomou myslí prostřednictvím výkladů snů, které vnímám jako ten nejsilnější nástroj ze své nabídky. Pracuji také hojně se stravou (celistvě), tělesnou terapií a s vědomou sebereflexí. Úspěchy jsou úměrné vaši připravenosti.

Jedno ale musím dodat. Ovládnutí hmoty je o mnoho jednodušší, a když zhubneme 10 kilo, může to jít rychle a je to vidět stále. Posuny v našem vědomí od nás vyžadují odvahu, trpělivost, víru a obrovskou pokoru, což je nakonec “to vědomí”, které nás může zachránit a pozvednout.

Zdroj: http://www.evakavkova.com

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.