Kategórie
Energia

Priľahnutie duchom…

Súvisiaci obrázokUž dlho som nič duchárske neriešila a popravde mi to ani nechýbalo. Ale akoby sa z času na čas niečo vynorilo, čo ma znova vťahuje k takýmto energiám. Asi ešte niečo vo mne má  túžbu pomáhať aj takýmto dušiam. Raz som mala vnútorny rozhovor, kde mi bolo povedané, že aj toto sú duše, ktoré potrebujú pomôcť, lebo stratili cestu ku svetlu.

V piatok pred pol nocou sme išli spať. Manžel zaspal hneď, ale ja som počula, že pri ňom stále niečo šuchoce, čo mi vadilo. Sústredila som sa viacej na ten zvuk, či sa mi nesníva a zrazu to prešlo ku mne a začalo mi to hlučne trepotať pri pravom uchu. Akoby blankytné krídla veľkej včely, ktoré rýchlo kmitali a spôsobovali hluk. Neviem k čomu ten zvuk prirovnať, ale počula som ho len na jednej strane.

Bolo mi to nepríjemné a tak som chcela zakričať o pomoc, ale nešlo to. Trocha som vydala nejaký výkrik, na čo sa strhol manžel, čo sa deje. Povedala som mu , že niečo je v izbe a sedelo to na mne , preto som nevedela kričať.  Neveril mi, že sa mi to len zdalo, ale ja som ešte nespala.  Cítila som, ako ma pichá v ľavo od hrude. Vôbec som sa nevedela vyladiť na energiu duše a zvýšenými vibráciami to zo seba dostať. Mala som pocit, že to niečo sa mi  chce vtesnať  hlboko do tela. Dala som si  na hruď orgonit, ale aj ten som mala problém vnímať. Vždy cítim ako pulzuje a vyťahuje chladnú energiu, no teraz vôbec nič.

Vnútorne som videla preblikávanie, či kmitanie  bieleho  až bieložltého  svetla. Stále som mala divný pocit, chcela som sa popozerať po izbe, či tam nie je nejaký duch, ale nikoho som nevidela a všetko mi bolo znemožňované. Keď som si konečne dala do poriadku srdcovú čakru a ako tak už vnímala vyššie vibrácie, prišlo mi  skontrolovať si solar. Fuú takú formu strachu, čo som tam cítila som nepoznala. Uvedomila som si, že to nie je moje, ale tej energie, ktorá na mňa pôsobí. Toto sa mi už stalo, že som vnímala niekoho iného (neživého) pri sebe a jeho strach, ktorý mi naschvál podsunul. Ak pozorujete seba samého a ste senzitívny, viete, čo je spôsobené vašim telom, aké prejavy bolesti a formy  sú vaše vlastné a čo vám vyvoláva niekto iný alebo emočne podsúva. O tomto mi vravela aj iná známa, ako jej chodia z nízkych  energii rôzne obrazy, len za účelom  vyvolávať strach a pocity úzkosti.

Keď som mala pocit, že som už v poriadku a vyčistila som, čo sa dalo, prestalo aj preblikávanie a môj vnútorný zrak sa vyjasnil. Začali behať obrazy domorodých kmeňov, ako tam žili v nejakej komunite. Nebavilo ma to pozerať a tak som sa otočila na bok a potom zaspala.

Na druhý deň som to opisovala kamoške a ona mi povedala, že jej sa udialo nedávno presne to isté a tiež jej to začalo vyvolávať pocit úzkosti a strachu a cítila mŕtvolný zápach. Okrem toho to silno vnímala a prišlo jej zle…tlak v hlave , migréna  a pocit na vracanie. Vtedy som cítila, že tá energia, nie je úplne uvoľnená zo mňa, lebo som vnímala pravé ucho, akýsi tlak, alebo tá energia ešte  reagovala a úplne sa neuvoľnila.

Cez deň som zvažovala, čo to vlastne bolo, či niečo astrálne, lebo zmenený stav vedomia to byť nemohol a tým, že som ducha nevidela, aj túto možnosť som vylúčila. Až teraz s odstupom času som pochopila, že to bol zrejme duch, ktorý sa snažil vopchať do môjho tela a preto som ho v izbe nikde nevidela. Aj to preblikávanie svetla bola zrejme jeho energetické pole, ktorým mi bránil vyladiť sa na vyššie vibrácie.

Nízke energie na nás stále pôsobia a snažia sa nás ťahať dolu, aby sme vnímali svoje strachy, stavy úzkosti a deštruktívne mysleli a reagovali. Preto je dôležité nájsť vnútornú rovnováhu a nepodliehať týmto energiám. Naučiť sa rozlišovať, čo vytvára temno a k čomu nás vedie svetlo. O tom sa píše aj v predošlom článku. 

*anitraM

2 replies on “Priľahnutie duchom…”

úha, ako z hororu… Šťastie, že bol pri tebe tvoj muž, Predsatva, že si celkom sama v noci a toto sa ti začne diať, to by človek hádam aj z domu utekal. Príšerné… No kto to asi mohol byť a že si vybral zrovna teba? Asi nejaká duša zomrelého, čo nechce ísť do toho tunela (k Bohu) a silou-mocou sa len snaží udržať na tomto svete….

Páči sa mi

To mi v tom momente neprišlo, lebo som nikoho v miestnosti nevidela a ešte k tomu tie vibrácie kmitania, ktorými mi liezol do ucha a boli veľmi nepríjemné, čo ma desilo. Keby tam nie je muž, tak si zakričím sama pre seba a prestalo by to tak či tak..hádam by tam so mnou nespal 😀 😀 😀

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.