Kategórie
Numerológia a Astrológia

Chiron v baranovi

17.4. 2018 prechádza liečivý Chiron zo znamenia rýb do znamenia barana a nastáva nový 49 ročný duchovný cyklus v kolektívnom vedomí. Chiron  pomáha  liečiť naše hlboko potlačené zranenia z nevedomia, vyťahuje ich na povrch, aby boli pochopené a ich energie uvoľnené. V každom znamení Chiron zohráva inú úlohu. 

Související obrázek

Cheiron v Beranu

V čem spočívá zranění?

Výrazně chybějící sebedůvěra. Zásadní pocit vlastní nedostatečnosti, pocit, že nemáme žádnou  cenu, dokonce, že si ani nezasloužíme žít. Odmítání sama sebe. Pocit, že nás nikdo nechce, nepotřebuje, že nejsme užiteční. Pocit vykolejení, vnitřního nesouladu, chybějící pevné půdy pod nohama, stability.

Co se hledá?

Hledá se vlastní Já.

Jak se zranění projevuje?

Sklon dávat přednost druhým, snaha jim dělat radost. Nechat se ovládat jinými lidmi. Neschopnost se za sebe postavit. Bát se vyjádřit vlastní názor a stát si za ním.

Nebo naopak .Člověk se až příliš předvádí, reaguje agresivně na zdánlivé shazování ze strany druhých. Chová se stoicky tam kde to není vhodné. Bojuje za druhé, aby se cítil důležitý a ceněný. Tvrdohlavě se brání požádat o pomoc i kdyby na tom byl sebehůře.

Jak se uniká před zraněním?

Sklon žít prostřednictvím druhých. Nutkavá potřeba pomáhat druhým. Snaha zachraňovat ty jimž rovněž chybí sebevědomí. Ústup před konflikty. Vyhýbá se situacím, kdy má zaujmout jasné stanovisko.

Cesta k uzdravení?

Lidé, jimž se snažíme vyhovět, obětujeme se pro ně, pomáháme jim, zachraňujeme je nebo skrze ně žijeme, vždycky odrážejí naši skutečnou cenu. Povzbuzují nás abychom milovali sebe sama a své vlohy. Síla v nás jednou vstane a nedovolí druhým, aby nás shazovali.Dáme najevo svou skutečnou cenu.

Dar

Udržet svůj prostor a pevně se vněm držet, bez ohledu na názory a činy druhých lidí.

 

Z knihy Chiron uzdravení a růst vědomí Martin Lass

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.