Kategórie
cesta k sebe

Priestor svetla a lásky

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt bytosti svetlaV článku Sme svetlo , sme láska som opisovala, ako sme prežiarovaní svetlom z vyššej sféry Bytia a snažia sa nám bytosti svetla takto pomáhať. Posledné udalosti ma naviedli k tomu, aby som viac vnímala svetlo a naladila sa na jeho morfické pole, lebo také energie a situácie si potom k sebe priťahujeme .

Sme pod vplyvom astrálu a z neho sú k nám vyžarované energie, podľa toho, aké v sebe živíme.  Astrál má veľa sfér… temných aj svetlých…čím vyššie, tým sú svetlejšie a čím nižšie, sú ťažšie. Riešila som nejaké temné napojenie a uvedomila som si, že žena, ktorá ho vysiela k inej osobe je už fyzicky slabá a preto musí byť aj ona pod vplyvom temna, ktoré sa skrz ňu prejavuje. Uvidela som nad ňou šedý priestor zo zúrivou entitou, ktorá mi dala pocítiť jej silu. Pozrela som priestor nad ženou, ktorej som sa snažila pomáhať a to bolo do väčšej polky naplnené svetlom a zvyšok šedou energiou. Sama už cíti vplyv svetla, že jej pomáhajú a nie je v jej trápení a napojení sama.

Minulý týždeň som mala útok., mal  slabý vplyv, ale vnímala som, že niekto do mňa zasahuje a vtedy som si v noci , keď som nemohla spať vravela, že už nechcem s temnom pracovať, chcem viac  vnímať svetlo a jeho energie nechať prejavovať vo mne. Uvedomila som si, čo som videla u svojho syna v kvantovom poli, jeho žiaru a od toho zážitku ma to vedie k častejšiemu  vnímaniu svetla nad sebou, ako ma naplňuje. Náhody nie su a videnie neprišlo len tak.

Každé temné napojenie nás ťahá dolu. Ozvala sa vo mne žena prísnym hlasom, aký mala strážkyňa prameňa poznania. Pýtala sa ma, či chcem aj naďalej pracovať s temnou silou a pomáhať iným s ich napojeniami, čo ma zanáša a ubližuje mi. Energie neútočia len ma nich, ale na každého, kto má zaujem pomáhať. Takýmto spôsobom sa vraj nedostanem nikam vyššie, lebo vždy bude niečo, čo ma stiahne dolu. Alebo, či sa chcem venovať viac svetlu , čo mi pomôže rozšíriť si Vedomie a vnímať  podstatu vecí inak. Spočiatku ego vyslalo sebeckú myšlienku: “jasné že sebe”, ale vnútorne mi prišlo, že aj keď sa rozhodnem pre svetlo, čo mi pomôže k vedomému stavu, tak budem viac chápať spojitosti takýchto napojení a stále môžem pomáhať iným.

Dnes mi prišlo viac krát si uvedomovať žiaru svetla nad sebou, cítim ako ma naplňuje a zalieva teplom a láskou, no pocítila som trocha tlak na hlave. Akoby moja korunná čakra nebola plne otvorená na prijatie, alebo akoby niečo vo mne tomu bránilo. To som cítila, aj keď som sa prežiarovala zlatým svetlom, radšej som ho prestala používať. Moja známa  mi napisala..že je to len stav neprijatia seba samej v plnej sile a čistote . Tak som si tu žiaru svetla predstavila v korunnej čakre, ako ju naplnila  a cítila som , ako tam niečo bojuje so svetlom a pomaly sa rozpúšta, uvoľňuje, ale vnímala  som hlbšie prepojenie v láske a viac sa mi rozširovalo vedomie..

Pochopila som.že, svetlo k nám môže prenikať len tak silno, ako sme mu otvorení . 💖

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.