Kategórie
cesta k sebe Energia

Duchovný rozvoj a čo za tým vidíme

downloadZamysleli ste sa už nad tým, čo je Duchovný rozvoj? Nie je to sekta, či hnutie, ani to nemá nič spoločné s cirkvou. Ide len o rozvíjanie nášho ducha, očistu vedomia, ktorá nám pomáha povzdvihnúť Vedomie vyššie, vnímať život a seba inak a uvedomovať si božkosť  a nesmrtelnosť v sebe, to kým v skutočnosti sme. Krásny príklad je lúpanie cibule, kedy sa zbavujeme vrchný šúp…osobnosti…individuality a zaťaženia.  Ak by sme postupovali pekne k stredu, tam je najbielšia časť -jadro cibule. To sme aj my..naša duchovná podstata, ku ktorej sa máme priblížiť. Uvedomovať si seba, meniť postoje, zatvrdnuté programy mysle, vnímať sa v stave pokoja a radosti, čo povznáša nášho ducha…ísť cestou sebarozvíjania sa. 

To ako rezonujeme vo vnútre, to priťahuje situácie vonku. Ak nie sme spokojní s našim životom, prácou, nie sme spokojní vo svojom vnútre, vzdialili sme sa od svojho zdroja..duševnej časti. Klesáme do  nižších rovín Vedomia nášho Ja a ubíjame sa deštruktívnou energiou. Zabudli sme, čo je skutočná láska a ako dokáže liečiť a povznášať. Zanášame si svoje pole pochmúrnymi závojmi a nakopené emócie spôsobujú v našom tele bolesti, blokády a ochorenia.

Hľadáme cestu cez rôzne učenia, náboženstvá, pozitivitu a múdrosť kníh. Myslíte si, že je to zlé? Nie je, lebo je to spôsob hľadania a nájdenia seba samého cez skúsenosti a pochopenia. Poznám mnoho ľudí, čo si prešli cestou od liečenia, šamanizmu, kariet, veštenia, skúšania rôznych techník a uvedomili si, že to, čo hľadali mali stále pri sebe …svoje duševné Ja, ktorému sa pomaly otvárali a láskou čistili zranené časti seba samých.

Láska povznáša naše Vedomie a Vedomie nás vedie k vnímaniu seba samých z vyššej roviny..ukazuje nám, čo sme nevideli,  nechápali a vedie k čistote a poznaniu Bytia.

Teší ma, že každá dušička, ktorá mi skrížila cestu a chcela ukázať iný pohľad na svoj problém, svoje trápenie skúsila seba vnímať inak a uvedomila si, že to naozaj funguje a o to viac ma to teší. Sme ako svetlušky a ukazujeme tým zblúdilím  znova používať svetielko, ktoré nás vedie k láske a zjednoteniu Vedomia.

A čo mi dal duchovný rozvoj?

Stále mi dáva, za čo som vďačná…poznania a pochopenia seba samej, učenie sa od iných ich zrkadlením, problémami, postojmi, ale aj od tých, čo ukazujú lásku, radosť a majú svetlo v očiach.

Učia nás aj duchovné bytosti…bytosti svetla, ktoré nás vedú k láske a pravde, podporujú nás a ukazujú nám, kým v skutočnosti sme.  Učia nás aj  zblúdile duše, ktoré sa stratili v temnote, no aj tie túžia po svetle a Božej prítomnosti, ak to tak smiem napísať..najsilnejšej a najčistejšej energii vo Stvorení. Všetko má svoj hlbší dôvod, ktorý je treba pochopiť.

Preto Vďaka všetkým Vám, ktorý ste mi  vstúpili do života a mohla som pochopiť na sebe, čo ste mi prišli pripomenúť a ukázať a ja som sa na oplátku snažila urobiť to isté pre vás.

Náš živote je ako hra a my ešte pred vstupom do tohto života si určujeme, aké role si zahráme, ako si sťažíme vzťahy, len aby sme pochopili niečo, čo sme aj my vykonali..preto snažte sa svoj život naplniť láskou, pochopením, pomáhať iným a byť vďačný za to, že ste a za to, čo všetko máte.

S láskou anitraM

8 replies on “Duchovný rozvoj a čo za tým vidíme”

Pozoruhodna piesen..este som ju nepocula.Mam rada texty, ktore o niecom vypovedaju. Vsetko ma vsak dve strany mince. Je otvorena doba..clovek si vdaka internetu moze vela dohladat..kedysi bolo vela veci utajenych a dostali sa do ruk len urcitym ludom. No je na nas..kto to vyuzije pre vzdelanie a kto to zneuzije. Ale to bolo vzdy.
Socialne siete uz nepotrebujem..vela ludi uz odmieta aj televizor a media..lebo len v nas vzbudzuju strach.

Dalsia vec..ktoru som sa naucila je nesudit. Vidiet za clovekom pribeh..ktory ho k istym veciam doviedol a konal nevedome. Prestala som selektovat ,kto ako vyzera..co ma oblecene a ako sa sprava…skorej prejavujem sucit.
Je vela veci..ktore uz vnimame inak…
Vsimla som si ,ze ludia zacinaju hladat spatost s prirodou..odputavaju sa tam od problemov..snazia sa vycistit si mysel a najst pokoj v sebe..splynut s nou..postupne menia hodnoty.
Nie je potrebne vsetko komentovat..kto pottebuje..najde si v tom to svoje a len nase ego sa nas snazi ptekricat a presadzovat svoju pravdu. Lenze aka je skutocnost? Aj ta nasa pravda sa casom zmeni..lebo o sa zmeni nase vnimanie skutocnosti.

Mam rada ludi, ktory dokazu na problem.ukazat aj z ineho pohladu len je na nas..ci to vieme prijat.

Vnimat srdcom..k tomu ma duchovno vedie..lebo v dusi sa vsetci lubime…len cez osobnost si ublizujeme. Ale to su len role..ktore sme si zvolili a stali sa silnejsimi a otvorenymi.laske. Treba vnimat stav vedomia v akom sa nachadzame..a ci sme s tym.vnutorne spokojny.

Sramy na dusi ma kazdy..a je dar ich vediet pomoct vyliecit.💞 Zislo by sa viac duchovnych mentorov, ale nie takych..ktorych zaujima len zisk..no predovsetkym utrapena dusa cloveka.

Dakujem za piesen . Rychle zotavenie ti zelam.😊

Liked by 1 person

Ahojky.
Mňa napadlo to množstvo blogerov čo vylepšujú tento svet a nasadzujú svoju kožu, pocity, čas a súkromie za lepší svet. Ďakujem Vám všetkým………….klobúk dolu……….a zotavujem sa zázračne, lekári sú z toho paf…. darmo kto sa narodí pre šibenicu ten sa neutopí .-) R.

Liked by 1 person

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.