Kategórie
Energia

Samoliečenie ako schopnosť

Výsledek obrázku pro samoliečenie

Sme vnímaví jedinci, ale až príliš sme ponorenī to tela, aby sme svoju schopnosť využívali. Ak by sme seba vnímali z vyššej roviny, neboli by sme chorí a necítili tiaž tela. Bežne sa vnímame z vnútra, čo znamená, že svojou pozornosťou sme ukotvenī niekde medzi solarom a srdcovou čakrou. Ak sme citovo naladenī sme v oblasti srdca, ak stále premýšľame, sme vo svoje hlave. Stále sa však vnímame z pozície osobnosti a veľa vecí sa nás dotýka.

Z času na čas, ak pociťujem nejaké bolesti, či zdravotné problémy, tak sa začnem vnímať z vyššej roviny , to je…presuniem pozornosť vedomím mimo telo(cca 10 cm) a nacítim husté energie, tlaky a všetko, čo mám v emočnom tele. Vnímam to tak dlho, pokiaľ sa tieto emócie neuvoľnia a som v súlade s duševným stavom v harmónii. Niekedy sú to silné vlny a ťahá ma to spať do tela, no nevzdávam sa a skúšam znova. Vibráciami z duše-čistotou lásky sa uvoľňujú zhluky, aby nič nepresahovalo do fyzického tela.

Takto si čistím svoje vyššie telo a zároveň sa vnímam v stave lásky. Cítim, kde mám ťažké energie, kde som mala problém niečo pochopiť a emócie mnou kývali. Podarilo sa mi už takto viac krát odstrániť si bolesti chrbtice a uvedomila som si, že aj moje prechladnutia už majú úplne inú formu ako kedysi. Žiadne teploty, dráždivé kašle, či bolesti v hrdle. Verím, že tento spôsob vnímania seba samej mi pomáha odľahčovať nánosy z tela , spracovávať emócie a vyhnúť sa tak ochoreniam. Na druhej starne počúvam signály tela, ktoré ak je zaťažené niečím, začne sa ozývať.

Ak ste zažili niekedy stav bez tela, že vašim vedomím ste boli vysunutý vyššie a vnímali ľahkosť bytia, prepájali ste sa tak s celkom a následne vás niekto vyrušil a vy ste znova klesli do tela a pocítili tiaž, tak viete o čom vravím. Ukázali mi to aj tie mimozemské bytosti, ktoré sa ma snažili ťahať hore a ja som vnímala svoju ťažobu tela. Pocítila som to aj v jednom sne, kde ma éterické sveta ťahali hore a ja som silno vnímala svoje telo …nemyslite si, nie som žiadna „tučibomba“, ale je to stav, kedy vnímate seba silno v hmote.

Hovorí sa, že sme tvorcovia svojho života a tu je ukázané, ako dávame silu všetkému svojím vedomím podľa toho , kde ho máme ukotvené. Ak nám je ťažko, ponoríme sa hlboko do tela a preciťujeme svoj stav, udupávame sa ešte nižšie. Miesto toho , aby sme sa začali vnímať z inej roviny, vibráciami pomohli uvoľniť nánosy a cítili ľahkosť bytia.

Láska lieči a stav bytia v nej nám pomáha vnímať seba a svoje bytie inak.
Dáva mi to veľký zmysel a potvrdzujú to aj ľudia, ktorý si prešli progresom a videli budúce životy… ľudstvo, ktoré už netrpí chorobami, ich vedomie je rozvinuté oveľa viacej ako naše a vnímajú seba samých a celú spoločnosť ako súčasť celku. Dlho sme žili pod vplyvom programov minulosti a svojich rodov, o pokiaľ nezačneme zmenu od seba, nikam sa neposunieme a iný to za nás neurobia.

Vnímajte sa viacej, ale nie z vnútra von, ako som to ja kedysi robila, ladila sa na srdcovú čakru a jej energiou vnímala krásu a lásku a vyžarovala ju von. Vnímajte sa zvonka. Niekde v sekcii čakry som to aj kedysi opisovala ako som skúšala vibračnú energiu každého tela a čím vyššie telo, tým krajšia a jemnejšia energia s vyššími vibráciami. Preto tieto vibrácie treba vnášať do tela a svojim vedomím takto prepájať Ducha s Dušou v tele.

Nech vás sila ducha sprevádza cestou srdca k poznaniu seba samého a skutočnosti .

♥anitraM

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.