Kategórie
Energia

Kryon – „Walk-in a zážitek blízké smrti“

Cesta Lásky

Tento živý channeling byl přijat v Asheville, Severní Karolína
23. března 2019

Tento živý channeling byl upraven [Leem a Kryonem] a doplněn pro lepší porozumění čtenářů. Často se totiž stává, že živý channeling má v sobě energii, kterou psané slovo nenabízí. Užijte si tedy toto rozšířené poselství přijaté v Asheville.

Zdravím vás, moji drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. To, co bude následovat, jsou nové informace o něčem velmi komplexním. Bude to považováno jako vždy za kontroverzní, [Kryon se usmívá] a ona kontroverze pochází od těch, kteří se naučili všechno o jistých duchovních atributech a kteří udržují tyto informace jako „způsob, jak to funguje“ po mnoho a mnoho let.

Jednou z těch nejtěžších věcí, kterou může jakákoliv lidská bytost udělat, je vystoupit z omezení informací, do kterých se narodili. Ono „omezeníje popisem víry v nějakém paradigmatu, které dává jedinci smysl, protože tak byl vycvičen a naučen

View original post 3 588 ďalších slov

11 replies on “Kryon – „Walk-in a zážitek blízké smrti“”

Ahojky Maťka…….
……to si ako pre mňa .-) , akosi vedela , že som na toto myslel 🙂 Včera pred zaspávaním som akurát na túto tému hútal 🙂 Je to naozaj ťažké vysvetliť a popísať , ale to ako strašia ľudí veky vekov Smrťou je až zarážajúce…………Myslel som na to ako lekári balamutia ľudí o tom , že to čo prežijú v klinickej smrti je iba následok anestézy a blúznenie……..zažil som si jedno i druhé,…………..

……….prirodzený odchod je nádherný , návrat z neho nesmierne ťažký , keď ma pred rokom uspávali v blúznení a neskutočných bolestiach , tešil som sa , že zažijem dačo podobné a ………… a prdlačky švagrová ako vraví Hanzlík v Postřižinách ……obrovská temná priepasť , prázdnota, blúdenie……. bol som i v kóme a nič čo tvrdia lekári ja neviem potvrdiť…….. jediné čo po tom je príjemné je sladký návrat……. presne naopak ako pri smrti……….ale mal som spojenú realitu s fantáziou a pamäťou……..nevedel som čo je naozaj, čo bolo , čo je a ani kde a kto naozaj som ……..bŕŕŕŕ , hnusný stav……. akoby som sa kutral v obrovskom smetisku Astrálu……… spojenie reality, pamäte a fantázie……. inak to neviem popísať…….. každopádne ZÁVEREČNÁ je pripravená supersky a netreba sa ničoho báť…………. Čawko. R

Páči sa mi

Bola to telepatia…Keď som v pondelok čítala tento článok, prišiel si mi do myšlienok, lebo si také niečo zažil a vedela som ,že sa vyjadríš…toto mi prišlo v jednom obraze—vnemovo. Prepojili sme sa a tebe vnútro ukázalo včera myšlienky na klinickú smrť, rozmýšľal si nad tým a potom si to našiel u mňa na blogu…alebo nejako opačne..ty si mal prvý myšlienku, prišlo to ku mne, ja som prečítala ku Katky na blogu a pridala k sebe, lebo mi to prišlo zaujímave a ty reaguješ…no nejako to je. 😀

Vieš čo je ale zaujímavé, že som pozerala videa, že ľudia majú aj odlišné zážitky, akoby ani do svetla nevystúpili a blúdili niekde v astrále a poznali tak ťaživé sily a pôsobenia. To je na tom to zvláštne. Možno svojou tiažou, myslením ani do svetla neboli vtiahnutý a len astrálne vycestovali a každý podľa svojich vibrácii sa ocitol a to zažil.

No čo mi nejako nejde z toho článku prijať je toho:

Věnujete se svým vlastním záležitostem se svou vlastní duší a potom, kvůli něčemu neobvyklému, co brzy popíšeme, do vašeho života vstoupí jiná duše! Výsledkem je, že se tak změníte, že dokonce nepoznáváte, kým jste byli dříve.

Je to tak překvapivě odlišné, tak jako tomu bylo v případě učitelky Marilyn, že dokonce i její syn se ptal: „Co jsi udělala s mou matkou?“ Tak hluboký je to posun a změna, a pro lidskou bytost existuje pouze jediná odpověď: Přesunuli jste duše – zažili jste walk-in.

Hlavne táto pasáž….
Představa je taková, že duše, se kterou jste se narodili, se nějakým způsobem vzdálí, nebo zůstává na zadním sedadle a jiná duše nějakým způsobem přichází. A opakuji, tomu se říká walk-in. A předtím než budeme diskutovat o realitě toho, co by se mohlo odehrávat, chci mluvit o tom, kdy se tento atribut walk-in děje nejčastěji.

Ja to vnímam tak, že človek sa následkom nejakého zážitku zmení, lebo zažil niečo ako ty, tokol sa rovín vyššieho stvoreného…pocítil v sebe božskosť,..pochopil kým sme a prečo tu sme a tak následkom toho sa zmenil.

Známy mi opisoval, že Duch -je najvyššia zložka..najčistejšia energia…má svoje miesto odkiaľ sme s ním prepojený pod ním nižšie je zložka duše, ktorá je tiež spojená z vyššími časťami a tak príjma informácie a jediné čo sa pohybuje je naše astrálne telo, ktoré je pojítkom z telom. Duch a vedomie sú rozšírené energie, ktoré komunikuju v rámci multidimenzionality..neviem ako to napísať, nepotrebujú sa nikam presúvať, stačí im vysielať informácie smerom k telu a je už na nás, našom egu, ako sa k tomu postavíme…čim silnejšie vyžarovanie, tým sa človek viac otvára a vníma seba už nie len podstaty tela-osobnosti-ega, ale viac z tej jemnešej.

Niekedy to, čo si želáme nepríjde. Aj kamarátka verila, že ju z choroby zachráni klinická smrť ako zažila Anita a tak sa vylieči, lebo prežije božský stav osvietenia a pochopenia a nestalo sa to. :o(

https://anitram.wordpress.com/2017/12/27/spoznajme-kym-v-skutocnosti-sme/

Mne sa nedávno udialo niečo také, že som pozerala film o cestovaní v čase a upadala som do spánkovej fáze, no niečo ma prebralo a ja som bola normálne dezorientovaná, tiež som sa posunula v čase späť a muž sa mi len smial…. nechápem čo sa udialo, ale zrejme duchom som niekde blúdila a nestihol sa vrátiť do vedomého stavu a preto taký prejav. :O)

Maj sa a ďakujem za mjuzik. :o)

Páči sa mi

Čawko Maťa………
……vždy som ti vravel , že je to rozdielne …….. Veľkonočné udalosti to presne uvádzajú . jeden lotor , druhý lotor , každý sa moce tam kde je a čo prežíva ak je Dušička dobrá ide do svetla , ak Dušička prahne po moci zamotá sa do Temna , ak človek iba súťaží nevie sa nájsť , ak je plný zla sám seba odsunie do večného trápenia……….na každým šplechu pravdy trochu , a my Slováci hovoríme , že bez vetra sa ani lístok nepohne .-) ………….ťažko sa mi prelúskavalo cez ten článok , podľa mňa je to neprirodzené a prevzaté , napísané pre ………..úplne umelé……….no na tom nezáleží…….pripomenulo mi to podstatu a prirodzenosť…………………… Díky moc 🙂 R.

………tri pohľady na jedno………… 🙂

Páči sa mi

……raz to budeme vedieť i MY , ale to už nám bude jedno 🙂 ….Už som prišiel čo mi na tom článku vadilo . bol to prepis a preklad , lebo ak sa to prekladá TERMINUS TECHNICUS je to strohé a suché………… nuž a clip od Sabaton je vlastne venovaný najvyznamenajšiemu vojakovi Americkej armády , no je spojený s traumatickým šokom zo zabíjania a presvedčením , že človek je stvorený pre dobro a lásku a zlo nenie konať dlhodobo………na tom bolo postavené napríkald priemyselné spracovanie ľudí v koncentrákoch , lebo nemecká armáda nechcela vraždiť a vojaci čo sa toho zúčastňovali zostávali magori , dopomohla tomu smrť vysokého dôstojníka čo ožratý zaspal v garáži v naštartovanom aute a fašisti to doviedli do diabolského plánu , že vlastný za trochu výhod vraždili a spaľovali vlastných za trochu výhod…………….

………..ale kto môže niečo a niekoho súdiť?

………hmmmmmmmm………….každopádne dobrá inšpirácia na prehodnotenie udalostí vo mne a kolo mňa……… Čawko a pohodový víkend. R. ( konečne som sa dostal k dopísaniu , mal som kupca na hrozno , takže hrdo hlásim , že dooberané jest 🙂 )

……..je náročné niečo vtesnať do pár minút

(komenty)

https://www.ireport.cz/clanky/rock-blog/rockblog-analyza-klipu-deutschland-od-rammstein-aneb-historie-nemecka-v-necelych-deseti-minutach

tento je realistickejší….

https://aeronet.cz/news/deutschland-saracenska-cerna-kralovna-nemecka-prichazi-vyhubit-bilou-rasu-zeny-prestanou-rodit-deti-a-budou-misto-nich-chovat-psy-kralovna-sezere-hlavu-bileho-bojovnika-a-zustanou-jen-bili-otroci/

…..len je to zasa poondené Templármi , TÝ nemali nič z Nemeckom , mali to byť križiaci v poslednom linku je i dobrý preklad v titulkoch na videu…………, ale už naozaj čawko 🙂

Páči sa mi

P.S.: ……… dlho si pískam túto pesničku

….preklad:
Malý muž z Texasu
muž divočiny,
Vržen byl do boje,
kde těla se hromadí.
Skrývá své pocity
Jeho krev je chladná
Stejně jako jeho vítězství
Jeho příběh se odkrývá
Jasná
Bílá záře
Pokud by měla být
Nějaká sláva ve válce
Nechť spočine
Na mužích, jako je on
( Kříže vyrůstají v Anziu,
kde žádní vojáci nespí
a kde peklo je šest stop hluboko
Smrt čeká
to je bez debat
Tak vpřed a útočte,
jdou do pekla a zpět!
Muž z 15.
Muž, který to dokáže
Přátelé umírají kolem něj
A přesto tím prošel
nech je padnout tváří dolů
Pokud musejí zemřít
Je pak snadnější,
rozloučit se s nimi
Jasná
Bílá záře
Pokud by měla být
Nějaká sláva ve válce
Nechť spočine na mužích
Jako je on
Kříže vyrůstají v Anziu,
kde žádní vojáci nespí
a kde peklo je šest stop hluboko
Smrt čeká
to je bez debat
Tak vpřed a útočte,
jdou do pekla a zpět!
O, shromážděte se kolem mě
A poslouchejte, jak vám budu povídat
O válce,
kde peklo je šest stop hluboko
a všude kolem pobřeží,
kde kanóny stále burácí
Pronásledují mě ve snech
Jsou tam stále, když spím!

Kříže vyrůstají v Anziu,
Kde žádní vojáci nespí
a peklo je šest stop hluboko
Smrt čeká
To je bez debat
Tak se vrhl vpřed a zaútočil
Šel do pekla a zpět!

Liked by 1 person

Tak gratulujem k predaju…si lepší obchodník ako ja. 😀

Nedávno mi malý povedal, že by sa mal dať k armáde a takto by pomohol najviac svojej zemi. Zostala som zhrozene na neho pozerať, čo ho to napadlo. Povedala som mu, že najviac pomôžeme svojej planéte, keď prestaneme túžiť po moci, prestaneme sa nenávidieť a budeme šíriť mier a lásku..vzájomné sa ctiť a vážiť si seba samých. a iných…štát ušetrí peniaze, ktoré vyhadzuje na nezmyslené zbrane a podobné veci.

To čo opisuješ…je vidno, že história ťa naozaj baví…možno sa tak pripravuješ na novú rolu historika v inom živote. 😀

Pripomenulo mi čítanie z knihy Sidorova o mimozemskej rase, ktorá tu už veky pôsobí a chce našu rasu zničiť…bolo tam presne opísané, kto musel zomrieť, lebo vedel viac ako treba a že sme pod vplyvom iných vysoko postavených a cez nich oni pôsobia, aby sme boli postupne vyhubený. Tiež u tejto rasy pôsobia určité zákony, preto to robia takýmto spôsobom….

Uvedomila som si, že možno na tom niečo je, lebo raz keď som videla vnútornym zrakom šeďákov a ako sa mi vtieral do myšlienok…bolo to nepríjemné, takže verím, že dokážu ovládať naše myslenie cez tých najvyšých, ktoré ťahajú za ďalšie nitky aby sa udialo to, čo oni chcú…svet je zvrátený a nečudujem sa, že toľko ľudí si berie životy…kolegyňa vraví, že nás asi práškujú..inak to nie je možné.

Ak si vezmeš že ako sme inteligentný, tak je to smutné ako seba vieme degradovať a ničiť.

Každé obdobie si nesie svoje, ale stále je tam ten istý motív..túžba vládnuť, túžba po moci,, túžba zničiť….smutné

Hádam sa dočkáme v inom inkarnácii lepšieho sveta v ktorom bude túžba po poznaní, po pravde a duchovnom zrení. 😀

Páči sa mi

…..už to žijeme 🙂 …….predstav si starý svet , človek síce žil pomalšie , ale bol v sústavnom strese o živobytie , každý deň bol darom a už keď sa mu ako tak darilo , tak ho švacli poslali do nejakej blbej lokálnej vojny , každý bojoval s každým , mesto proti mestu , kráľovstvo proti kráľovstvu , šľachta proti kráľovi , buržuji voči šľachte a tak ……..ako nám je dobre , vieme si žiť iba tak , debatkovať, riešiť za čo by nás dakedy i upálili , stretávať ľudí z iných koncov sveta …….Ja si myslím , že je fajn doba i keď mnohé sa selektuje , je veľký rozdiel medzi dobrom a zlom , prestávame vnímať realitu , ale vďaka Bože , že sme slobodný a aj to ,už že si môžem písať do niekoho iného blogu svoj pohľad bez perzekúcie je super………. ďakujem ti Maťka , že dovoľuješ takúto slobodu a pluralitu…….klobúk dolu, chce to veľké SRDCE……….. a máš moju poklonu………. Ahojky. R

Liked by 1 person

Hej..mas pravdu..pokial sa nas veci osobne nedotykaju a nezijeme na mieste nepokojov..mame sa faj…..brala som to globalne.

..to tvrdim.aj ja..ze v inej dobe by ma na hranici upalili 😜za moje prejavy. No.presili sme si aj tym..len o tom nevieme nastastie.

Sloboda prejavu…pokial sa rozoberaju normalne veci..ok…ale ak obcas na nete citam tie komentare na bularoch…je to smutne..ze take nieco pise clovek a este si mysli..aky je mudry.😒 niekedy je lepsie asi take veci ani necitat😉.

Tak pekny vecer Radko..a vdaka za zaujimame myslienky a ine pohlady.😉👍
A samozreme mjuzik😊

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.