Kategórie
Energia

Nie všetko, čo naciťujeme, sme my!

Podľa toho na aké vibrácie sme naladení, také energie zachytávame. Ak sme v nízkych vibráciach, rezonujeme zo svojim strachom a deštruktívnymi myšlienkami. Ak sme šťastný a spokojný, vnímame energie duše, lásku a ľahkosť.

V tomto článku chcem zachytiť zopár udalostí, ktoré sa odohrali v mojom okolí. Dlho som mala obdobie pokoja, slnka a pohody a zase sa ukazujú ťažšie energie, ktoré pôsobia na moje okolie.

Človek, ktorý sa nevenuje duchovmu by tieto situácie pripisoval sebe a svojmu stavu zdravia. Asi pred mesiacom som pomáhala jednej pani niečo riešiť. Zrejme ma to stiahlo dolu a doma som mala myšlienky na mozgovú porážku.  Nízke energie (rôzne  astrálne entity, či myšlienkové formy, duchovia), ktoré na nás pôsobia sa chytia toho z čoho máte najviac strach a to vo vás vyťahujú na povrch a snažia sa cez to vás ovládať.

Raz mi kamarátka povedala, nech si dávam pozor na hlavu, konkrétne strážim mozog a takto som si zhmotnila strach na CMP. Vždy, ako ma divno pichalo v hlave, som mala obavy, aby som nemala porážku. Časom som to prestala riešiť, lebo viem, ako som sugestívna. Ale k zážitku.  

Z ničoho nič mi niečo vnucovalo myšlienky na cievnu príhodu a že nepotrvá dlho a príde čas, kedy budem ležať na zemi nevládna. Nebude to vážne, prežijem, ale následky  nejaké ponesiem. Občas mi táto energia vtisla aj pálivý pocit v mozgu mravčenie v rukách a stále vnucovala myšlienky na závažnosť stavu. Snažila sa ma držať v strachu. Prestala som to počúvať, predýchávala, ale opakovane sa energia vnucovala. Zaspávala som  a vnímala seba samú.

Ráno už bola energia preč. Hovorila som po víkende o tom kolegyniam a jedna z nich sa mi priznala, že zažila cez víkend tiež niečo podobné. Stále sa jej niečo vnucovalo, ťažilo ju na ramenách a spôsobovalo tlaky v hlave. No kolegyňa je rázna, zakričala nech vypadne preč, alebo jej dá čísla na loto, aby konečne vyhrala! Tak sme sa na tom pobavili.

Podobný zážitok mi povedala aj kamarátka a uvedomila som si, že to z nás vyťahuje naše strachy, poukazuje na ne a držaním pozornosti v prítomnosti, vnímaním seba samých, nebudeme energiu deštruktivity posilovať.

Po týždni sme v práci preberali spánkové apnoe, lebo kolegyňa už mala 2x taký stav, že kriesila manžela, lebo prestal dýchať. Poslala ho na vyšetrenia, ale zatiaľ je všetko v poriadku. No minulý týždeň sa mu to zopakovalo a on sám sa zobudil na to, že nevie dýchať a niečo mu odsáva vzduch priamo z úst. Ráno keď mi to kolegyňa opisovala povedala, že aj ona cíti, akoby mala okolo hrdla napuchnuté uzliny a nebola vo svojej koži.

V momente som pri nej videla staršiu pani, vyzerala veľmi milá, ale ona ju z vonku dusila. Energiu , ktorou na ňu pôsobila vytvárala tlaky na jej uzliny, hrdlo a zvierala ju. Tá istá pani dusila aj jej muža. Neviem, čím si pani prešla, či zomrela udusením, ale mala silnú mentálnu energiu. Chcela som ju poslať do svetla, no spôsobovala mi tlak v dutinách, aby som nezasahovala a nechala ju konať. Mala som problém si v sebe vyrovnať energie, ale podarilo sa a pani odišla. Kolegyni sa uľavilo.

Keď  som sa na túto tému bavila s viacerými známymi, každý z nich mi pridal svoj zážitok, ktorý nedávno zažil s podobnými energiami, ktoré na nich útočili a vytvárali nepríjemné vtieravé pocity a bolesti. Známa mi poslala link na jeden článok STRACH PRACOVNÍKŮ SVĚTLA a presne mi ukázal, že treba spracovať naše strachy a nenechať sa ťahať dolu. Nevenovať im pozornosť, dýchať a vedome sa vnímať. Tak sa dostáva do harmónie telo, duch a duša.

Minulý štvrtok sa kolegyni točila hlava, ale až tak, že jej chvíľami bolo na vracanie. Usúdili sme, že to môže mať spojené s chrbticou a uchom, kde mala problém. Po obede som to cítila aj ja a videla som, že mám na záhlaví nejaké tmavé vlákno a temné napojenia. Bolo to nepríjemné, ale podarilo sa mi to do hodiny odstrániť. Nepátrala som kto a čo je za tým, dôležité bolo cítiť sa zase voľne.

V piatok sa zase malému točila hlava a bolo mu ťažko. Hneď som ho pozrela, lebo asi pol roka dozadu mal takéto stavy skoro týždeň a tiež mal na sebe ťažké energie, ktoré mi pomáhala aj moja majsterka odpájať.  Mal pri sebe niečo temné, presvetlila som ho cez nohy a ukázali sa mi bytosti svetla, ktoré mi dali pokyn už nezasahovať, lebo vytvoria vlastnú ochranu.  Videla som pri ňom žiarivé svetlo, uľavilo sa mu a už bol v poriadku.  No keď mi dnes  kamoška napísala, že sa jej točí hlava a jej jej na vracanie, pochopila som, že zase útočia nízke energie.

Opíšem však aj pôsobenie energii svetla, ktoré nás nabádajú, aby sme sa viac vnímali. Spozorovala som u seba viackrát, že niečo ma vedie k tomu, nech vnímam svoj dych, prepájam sa s ním vedome v stave harmónie s dušou. Keď sa to zopakovalo už 3x, pochopila som, že prišlo vnuknutie z Vyššej roviny pracovať vedome zo sebou a nebrať dýchanie ako samozrejmosť, lebo v nádychu je sila a vo výdychu odovzdanosť.

Pozorujte sa a nedajte strachu šancu zahnať vás do kúta, nie ste to vy. Máte silu ducha, ten vás vedie k láske k poznaniu a múdrosti. Rozšírením duše, rozšírením svojho svetla vibrujeme viacej a nízke energie tak strácajú svoju silu. Ukazujme im lásku, ktorú z duše vyžarujeme, harmóniu, lebo aj oni sú súčasťou stvorenia, len klesli niekam hlboko, lebo boli stvorené nízkymi deštruktívnymi silami. Naše svetlo ich priťahuje a práve to svetlo ich môže uvoľniť. Všetci túžime po láske a chceme sa priblížiť čo najviac k svetlu. Ten kto sa ho raz dotkne, pochopí ako je to myslené. :o)

Nech vás sila ducha sprevádza cestou srdca k poznaniu seba samého a skutočnosti .

♥anitraM

2 replies on “Nie všetko, čo naciťujeme, sme my!”

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.