Kategórie
Energia

Autoregulus – Zániky národů

Atlara's Blog

Zániky národů nastanou střetem mezi kohortami Generací X a Z, procesy budou kopírovat Calhounův experiment s kolonií myší! Social Justice Warriors a fenomén genderismu ztělesňují v ČR gardy Milionu chvilek a umělecké fronty, která v novém songu vyzývá ke svržení prezidenta a premiéra! Degenerativní procesy ve společnosti mají původ v genetických změnách generace Z, která připomíná závěrečnou fázi vymírání myší kolonie! Proces je objektivní a nezvratný?

Pokud jste již četli moje dvě knihy, tak už víte, nakolik je bílá civilizace vystavena procesům útoků na svůj genom. V tomto článku bych rád rozšířil jedno z témat, které jsem do poslední knihy neumístil a nechal jsem materiál pro veřejnou publikaci zde na Aeronetu. Pracovní a otrocká bílá rasa, která má funkci bojovníků a budovatelů, bude čelit postupem času nezvratnému procesu zvanému “Autoregulus”. Je to de facto datum expirace lidské DNA, kdy genom bílé rasy začne postupně degenerovat a kopírovat procesy, které jako…

View original post 2 043 ďalších slov

11 replies on “Autoregulus – Zániky národů”

Niečo na tom pravdy je…ak pozorujeme dnešný svet mladých ako sa prejavujú, nehovorím že všetci, veľa detí je problémových, poruchy správania , pozornosti, sústredenia..(choroba nepochopenia dnešnej doby..vraj)….problémy otehotnieť, zvýšené úmrtia, hromadné tragické nešťastia. Ďalšia stránka je : koľko oveľa mladších(25-30 ročných) ako som ja , je chronicky už chorých , invalidných, nechápem to…

Nebude to len autoreguláciou…akýmsi kódom…ak vezmeš ako sa v minulosti hromadne zabíjalo, tak máme tu karmu národov, jednotlivcov.

Naše bytie je dokonalá hra..mám pocit, že sme ako na neviditeľných nitkách, ktoré riadia naše kroky z vyššej sféry a tam sú riadený zase vyššími a tak ďalej, ktoré vedie do jedného zdroja a ten to celé pozoruje ..všetko sa vlieva do jedného budú a odtiaľ spätne odchádzajú ďalšie informácie a pokyny ako pokračovať v nekonečnej hre bytia.

Čitala som vo viacerých zdrojov, ako uviedli existenciu sveta po 100-200 rokov a mnohý sa zhodli vo viacerých bodoch, kde tiež bolo preľudnenie sveta, čo je potrebné..ďalej ekonomické, poľnohospodárske problémy (zánik rastlín živočíchov, ale aj vznik nových produktov) až po éru novej doby, kde budeme inak fungovať a zameriavať sa na svoj rozvoj a naše vedomie bude na oveľa vyššej úrovni, snaha zdokonaliť systém aby fungoval…

A čo sa týka židov..neviem kde je ich história, ale naozaj sa považujú za čistú rasu a stoja za všetkým veľkým čo sa udeje.

Existujú aj isté kódy vedomia, je o tom aj kniha ako vieme meniť bunky, svoju realitu na základe myslenia a ďalšia vec je, že sme od vplyvom mnoho entít, astrálu, ktoré na nás pôsobia a vnukajú nám pocity a myslenie, čo nie je naše a deštruktívne ovplyvňujú, čo je aj dôvodom mnoho nezmyselných smrtí.
Takže sme ovplyvňovaný aj vedome niekým aj nevedome.

No a teraz si urob svoj obraz s čím súznieš. Netvrdím, že je to pravda…len to, ako to vnímam ja.

Drž sa vibrácii srdca a tou cestou choď, uvedomuj si silu ducha a on ťa povedie.

Páči sa mi

Čawko Maťa…..
Stotožňujem sa s tvojimi postrehmi a názormi…… Potvrdzujú to i udalosti posledných dní , skupinové úmrtia , hromadné nehody…….. včera som bol pre Zuzku k rýchliku z Blavy , no a to bolo dačo , každý si išiel ako chcel , žiadne pravidlá , to i keď sliepky vypustíš , tak to má väčší rád….Mňa napadlo hneď ak som si to čítal

……sú nám ale predkladané a podsúvané rovnice , ktoré slúžia mocným tohto Sveta , lebo zákon zachovania hmoty sa prešťať nedá 🙂 a im zostáva stále menší kus s koláča a nárast životnej úrovne v masovom meradle (Čína , India….. ) vedie k obrovským ekologickým procesom , životná úroveň ide ruka v ruke s ničením porušovaním polarity – nastáva energická nerovnováha , a tá bude mať svoje následky…..mladý by sa mali prebudiť , ale od osemdesiatych rokov to ide dolu kopcom , je to ako obrovská žúrka , čím sme technologickejšie vyspelejší , tým sme hlúpejší a strácame PUTÁ s PODSTATOU……….. to som sa ale rozkecal 🙂 No raz darmo , inšpirácia .-)
Pohodový víkend plný odpočinku a pokoja….. R


(boli sme na tom v kine a dobre sme sa pobavili 🙂 )

Liked by 1 person

Je príliš otvorená doba a tá si sebou nesie aj dobré aj zlé ako všetko, len mám pocit, že to viac zneužívané ako využívané. Mladý nemajú žiaden rešpekt, úctu k starším k spolucestujúcim, ich vyjadrovanie je na úrovni IQ 60 a robia sa ako keby boli IN. Je to však smutné. Aj môj mladší syn nadáva na spolužiakov ako sa správajú, že sú nezrelý, ako malé decká a ničia majetok školy a je im to fuk. Fajčia, pijú fetujú a berú to ako prirodzenosť.

Na tej hlavnej stanici v Ba je to des…ľudia sa postavia, kde chcú a je im jedno, že sa iný potrebujú dostať k nástupišťu, alebo z vlaku do mesta. Aj ja sa často medzi nimi brodím a nadávam, že tu nie sú žiadne pravidlá a o logike ľudského zmýšľania ani nevravím. Raz som čakala aj ja , lebo nebolo uvedené na akom nástupišti bude vlak, stála som bokom, ale aj tak 3 ľudia do mňa narazili, či už s kabelou, lakťom, lebo čumeli do mobilu a to som bola mimo priestor schodov. Je to hrozné..naozaj.

Vlastne od roku 2012 sa čistia energie, vtedy to začalo prebiehať rýchlejšie, otvorením portálu sa veci urýchľujú a je to cítiť viac a viac. Ide rok 2020 a to sa zase zrýchli, aby sa aj naše vedomie zvýšilo vibračne. Preto slabší odchádzajú, oni sami by to neuniesli a nastáva takéto karmické triedenie. Lekcie sú pre nás všetkých, no záleží, aký postoj vieme zaujať ako čeliť strachom a čomu dať silu.

Poslednú aristrokratku chcem vidieť aj ja..hádam ju ešte stihnem.

Boh nech nám dá silu zotrvať a pochopiť seba samých a vnímať správnu cestu. Máme vyžarovať lásku k slabým, súcitiť s nimi, alebo aj to pomáha u urýchľovaniu energii a tvoreniu krajšieho zajtrajška.

Páči sa mi

Čawko Maťka…
🙂 po prvý krát ťa čítam , že si NASRANÁ na tento Svet………….Ja viem iba šliapnuť na brzdu , stlačiť klaksón a dávať pozor na STÁDO………….. ja som sa nasral ,za to že so mňa urobili debila cca. od 17.tej minúty , je to hnusne zostrihané , vytrhnuté z kontextu , ešteže lobujú ZA SLUŠNÉ SLOVENSKO a Kuciaka a sami si nevidia na špičku nosa , prevracač kabátov Kňažko komunistický prizdisráč mi ide komentovať dačo…………Preposielam koment k tomu aby som sa nezúčastnil premiéry filmu , lebo sa báli , že by som ich opľul a Kňažkovi sa vysral na hlavu………R

—– Originalna sprava prijata http://szm.com —–
Od: Dasa Parizkova
Komu:
Poslane:Wed, 06 Nov 2019 10:26:00 +0100
Predmet:SSV 89_film na stiahnutie

Dobry den pan Valach,

s reziserkou filmu Spytaj sa vasich 89 sme sa rozhodli, ze Vam zasleme film Spytaj sa vasich 89 v nahladovej kvalite na stiahnutie, aby ste si ho mohli pozriet este pred premierou.

Vo filme je totiz konfrontacia Vasich nazorov s panom Knazkom, preto sme sa rozhodli, ze by ste mali film vidiet vopred

Posielam na stiahnutie tu:
https://we.tl/t-6NRJSgApQS

Prosim, aby ste film nikde nesirili, zasielame Vam ho len kvoli tomu, ze v nom ucinkujute.
V pripade uniku filmu vieme dohladat zdroj, nakolko mame vlozene cisla nahladov, ktore posielame niektorym ucinkujucim.

Dakujem
S pozdravom
Dasa Parizkova

Páči sa mi

Jáj..hnevajú ma ešte veci, ktoré sa ma priamo dotýkajú..Ešte keď som robila v nemocnici, natáčali nášho lekára a v TV sme videli ako to zostrihali a urobili z neho tiež debila ako ty píšeš. Podstatu úplne vyhodili, čo je smutné. Pozriem si to doma. Nepochválil si sa, že si celebrita. :O)

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.