Kategórie
Numerológia a Astrológia

Opakujúce sa čísla…

Súvisiaci obrázok

Nedávno som dostala dotaz, čo znamená, ak vidíme rovnaký čas, či čísla, alebo sa vždy zobudíme v čase s rovnakými  číslami.

Na nete nájdete rôzne teórie alebo  aj význam podľa anjelov, či význam číselných rád. Zamýšľala som sa nad tým vnútorne a prišlo mi vnuknutie…Osobne si myslím, že je jedno, aké rovnaké čísla vidíte, ide o to, prečo ich v danom momente vidíte.  

Ak by sme videli čas 12:39  alebo čísla 349 upútalo by vás niečo na nich…verím, že nie. No, ak vidíme čas 22:22 a opakovane sa  pozeráme  náhodne na hodinky a  znova vidíme 2:22, alebo iné rovnaké čísla, už  premýšľame  k čomu nás to vedie a upozorňuje. 

Ide o okamih…spozornieme,  na chvíľu sa vnímame, zmýšľame, ale to je všetko…potom hľadáme odpovede  a sme myšlienkami v hlave.

Kto myslíte, že vás naviedol pohľadom, aby ste sa pozreli práve v tom čase tým smerom?

Naše vnútorne Ja nás upozorňuje, aby sme v takom momente  začali vnímať seba samého, uvedomovali si a pociťovali svoje vnútro…premiestnili pozornosť z vonka do vnútra. Aby sme pochopili, že existuje aj iný svet mimo náš, ktorého sme súčasťou.

Hľadáme symboliku všade naokolo, čo nám chcú anjeli povedať, ale zabúdame, že sami  sme bytosťami  svetla  a cez ducha a dušu komunikujeme s vyšším svetom a vymieňame si informácie, či už vedome alebo nevedome počas spánku. Preto sa máme vnímať, byť  bdelými, aby sme mohli prijímať vyššie vedenie. 

Ak uvidíte opakovane rovnaký čas, čí čísla , len si uvedomte seba samých v prítomnosti a vnímajte sa srdcom. Pochopíte oveľa viac, ako hľadaním odpovede na internete.

Nech vás sila ducha sprevádza cestou srdca k poznaniu seba samého a skutočnosti . S láskou anitraM 

One reply on “Opakujúce sa čísla…”

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.