Kategórie
Energia

Schopnosti…

Kedysi som dávala Filmy, ktoré ma zaujali na blog. Stále ma láka pozerať scify, kde ľudia majú schopnosti, alebo je mimozemská zápletka. Našla som si seriál o asociáloch , ktorý museli robiť verejné práce , inak by skončili vo vezení. Každý z nich spáchal nejaký priestupok, za ktorý dostal niekoľko hodín verejných prác. V prvý deň pracovali vonku pred probačným úradom a prišla búrka, silné blesky zasiahli všetkých piatich.

Postupne si začali uvedomovať, že majú nejaké schopnosti. Ten , kto mal potrebu vedieť o všetkom , dokázal čítať myšlienky… ten kto nemal kamarátov a cítil sa byt prehliadaný , vedel byť neviditeľný. Ďalší dokázal vracať čas a meniť budúcnosť. Žena ktorá túžila po pozornosti mužov sa stala nymfou pre každého, kto sa jej chytil za ruku. Každý získal schopnosť presne takú, aká vlastnosť ho vystihovala najviac. Niekoho táto schopnosť ťažila a uvedomil si ako žil, snažil sa svoj život napraviť.

Pstupne pribúdali ľudia, ktorý tiez mali isté vlastnosti. Buď ich tajili alebo chceli zmeniť ľudí a obratit všetkých asociálov , zdrogovaných a odpad spoločnosti na slušnú katolicku komunitu, ktorá žije podľa božích prikázaní. Každý využíval svoju schopnosť podľa ega a čoho chcel dosiahnuť.

Rozmýšľala som , akú schopnosť by som mala ja podľa toho, čo ma vystihuje a zrejme by som patrila k tým, čo by chceli iných meniť, aby žili v spokojnosti a v súlade so sebou. Viem, že by to nebolo správne, lebo každý má sám nájsť cestu k pochopeniu seba samého a má konať v súlade s vyššími princípmi.

Ja vravím, že pred sebou samým nik neutečie a všetko nás dostihne.

Tak čo, ak sa zamyslíte nad tým, akú schopnosť by ste mali podľa toho, čo vás najviac vystihuje, čo by to bolo… boli by ste spokojný?

Niekedy tu schopnosť aj máme a neuvedomujeme si svojho dopadu alebo uvedomíme si , ak je neskoro.

Sme tvorcovia a tvoríme cez svoje myšlienky, preto si tvorme lepší svet. Schopnosti by sa mali využívať pre dobro všetkých.

Nech vás sila ducha sprevádza cestou srdca k poznaniu seba samého a skutočnosti .

anitraM

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.