Kategórie
Duša Energia láska

Zvuk, svetlo, cit a emócia…

Čakry a jejich význam, 7.čakra

Spätne som natrafila na knihu od Júlie Sellers, ktorá v nej píše o manželových videniach a skúsenostiach , čo zažíva mimo telo. Veľa z toho mi dáva zmysel a ukazuje iný pohľad. Zamerala som sa hlavne na naše fungovanie, kde Michael uvádza, ako je cit a pocit dôležitým spúšťačom toho v akom stave sa nachádzame a tvoríme svoju realitu, vplývame na telo a zdravie.

Zvuk- vibrácia existuje všade. No na to, aby sa mohol šíriť, potrebuje svoje médium-kanál a tým je svetlo. Vyššou úrovňou komunikácie sú farby a každá farba-svetlo má inú hmotnosť v spektre elektromagnetického žiarenia. Prostredníctvom nášho vedomia, dokážeme meniť hmotnosť týchto farieb, ale aj ich farebnosť. Osobná nálada, stav mysle, pôsobenie ľudí v našom okolí, to všetko mení naše vyžarovania.

Láska je spojená s pocitmi a citmi, nie emóciami. Pocity sú založené na vibračnej báze, pričom emócie sú založené na elektromagnetickej báze. Základom každého pocitu, ktorý vychádza zvnútra je vibrácia a v prípade, že vibrácia kmitá v spektre počuteľnom ľudskému uchu, vzniká zvuk. Takže, vnútorné pocity, vrátane lásky, sú vlastne vibrácie.

Myšlienky vznikajú z citov , čiže cit je prvotný. Všetky pocity emitujú do prostredia určitú frekvenciu, ktorá má intenzitu, ako aj vlnovej dĺžku a frekvenciu.

Z toho vyplýva, že našu realitu prvotne menia pocity a až potom
myšlienky. Najskôr ste tým, čo cítite a až potom tým, čo si myslíte.

Cit a pocit je vibrácia, vrátane zvuku. Oscilácia je však už vo forme svetla (teda iný typ vlnenia) a na nej sa zakladá aj emócia. Emócie vzniknuté osciláciu citov a pocitov, ktorými reagujeme na okolitý svet sa ukladajú v našom emočnom poli.

Už v éterickom poli zachytený prejav bolesti, či ochorenia môžu nacítiť senzitívny ľudia, čo sa aj mne často stáva. Bolesť , choroba tak prepukne do pár dní. Prejav na tele už poznáte sami. Ako viete naše centrá vedomia majú tiež svoju frekvenciu a škálu pocitov a farieb, ktorými vibrujeme. Každé centrum nesie informáciu o stave jeho vedomia. teda frekvencie akú vyžaruje a podľa toho aj vyživuje orgány jemu príslušné.

Ondřej Suchopár o tom zaujímavo hovorí vo svojom videu.

Zdroj: Cestyksobe.cz

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.