Kategórie
veštenie

Kľud uprostred chaosu

Cestu si tvoríme sami a to tým, čím žijeme, čo v sebe živíme. Svet sa rozdelil na skupiny konšpirátorov, manipulátorov, manipulovaných a duchovne zrejúcich, ktorí veria vo vyššiu spravodlivosť. To, komu veríme, to posilňujeme a tak zahusťujeme a zhmotňujeme energie tvoriace budúcnosť.

Vyberajte si cestu srdca, to čo v ňom cítite, čo chcete aby bolo , nechoďte cestou rozumu, lebo rozum je ovládaný Egom a ten sa riadi ako to jemu vyhovuje. Vo videu presne hovorí, aby sme v sebe posilňovali svoju vieru v čistotu srdca a lásky, lebo nadchádzajúci slnovrat 21.12.2020 bude energeticky silný. Presne preto som mala aj ja sen, aby som verila tomu, čo vidím a vnímam v čistotu ducha a srdca a išla cestou lásky a poznania skutočnosti .

Zdroj: SilvieRei výklad karet

Dobrý den

Připravila jsem krátký vhled nebo možná spíše poselství, které se váže k období, kdy přecházíme pomalu z období Štíra do období Střelce. Chce se po nás klid. Klid uvnitř nás. Už jej umíme v sobě nastolit i udržet si jej a nezúčastňovat se dramat ani je netvořit. Moc děkuji za všechnu vaši podporu Silvie

Kontakt : silvierei@centrum.cz

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.