Kategórie
Energia

KOMU SLOUŽÍ KONSPIRACE

Dostala som od kamošky článok na prečítanie a prikladám na blog, lebo súzniem s tým, čo autorka píše.

V dnešní době to vypadá, že je všude překonspirováno a kde nejsou konspirace jsou dezinformace. Ono je to vlastně úplně jedno, protože obě slova nesou tutéž energii. Ani jedno však nestojí v Pravdě. Sami si honí svůj ocas navzájem. Zloděj křičí “chyťte zloděje!” 

Většina označených konspirací i dezinformací vychází z vědomí negativních entit, které zde tvoří realitu. Ochotně jim pomáhá řada informátorů, pro které je to slast pro jejich ega. Čím větší fantasmagorie, tím více sdílení a zájmu, tím ale také více infekce a dalšího pokřivení.

Uvědomují  si vůbec aktéři, novodobí proroci a spasitelé,  čemu a komu slouží? Co je tady vydáváno za světlo? Však ono to vypadá tak lidumilně a pro dobro nás všech… Také se říká, že z konspirací se stává realita. Ano, stává, právě z výše uvedených příčin. Plní se tak jejich plán nadvlády nad člověkem.

Čím víc se tyto informace šíří, tím víc se tato realita také tvoří. Mohlo by se zdát, že se tím probouzí řada lidí, ale zdání klame. Je tím vyživováno jen ego – strach lidí a pozornost je odváděna jinam. Může to být však odrazový můstek pro ty, kterým se ukáže tato cesta jako falešná a sami si začínají utvářet svůj názor a hledají odpovědi v sobě a svém životě. Aktuálně se konspirace, dezinformace a jiné falešné a zavádějící informace šíří všemi směry i úrovněmi napříč informačními zdroji. 

Pravé světlo má víru a intuici, už vůbec není hlasité. Nehraje si na spasitele, nezneužívá své dary pro svůj prospěch. Netvrdím, že vše, co bývá za konspiraci či dezinformaci označeno je zcela mimo. Záleží na tom, jak stojí  který člověk – informátor  skutečně ve svém středu a rovnováze. Jak je sám vyladěn a naladěn na Zdroj – Boha a odkud tedy informace čerpá. Světlo vám nepodsouvá žádné negativní scénáře. To dělá jen temnota. Světlo také nenosí růžové brýle, ale vidí barevně skrze všechny vrstvy iluzí a realit.  

Pokud si někdo chodí pro informace do své minulosti (buněčné paměti svého těla), která není očištěna a uzdravena, tím pádem si tahá minulost do současnosti a s ní i tu negaci, tvoří dál v pokřivení.  Pokud však máme vyčistěno  a uzdraveno nejen sebe, ale i svou rodovou linii, tím více jsme napojeni na Zdroj čistého světla.  Tím pádem získáváme čisté informace v Pravdě. Nezískáváme je tedy odněkud zvnějška, ale zevnitř sebe!

Zdá se, že toto téma se dotýká prakticky většiny lidí. Je třeba se probrat z této konspirační bubliny falešných zdrojů a vystoupit z ní. Nový Svět nebude vytvořen z dalších pokřivených iluzí, které jsou výsledkem stále stejného falešného zdroje, ač jeho vize vypadají sebekrásněji.  

V této síti je chyceno mnoho lidí, kteří chtějí skutečně lepší svět pro sebe i své děti a neví, že jsou chyceni ve své vlastní pasti. To je to to nekonečné kolo inkarnací, do kterého se stále vrací dokud nepochopí.  

Nejdříve uzdravte sebe, pak uvidíte skutečnosti takové, jaké opravdu jsou. Neukazujte na druhé a ani se nesnažte zachraňovat ostatní.  Každý má svůj jedinečný plán, který naplňuje v jemu daný čas. 

Otevřete se novým možnostem.

Nemanipulujte, ale věřte. 

Nečekejte na Spasitele.

Zachraňte a uzdravte se sami.

Tím přispějete celku a zachráníte celé Lidstvo.

Zdroj: Renata Reindlová

http://renreika.simplesite.com/

6.1.2021

2 replies on “KOMU SLOUŽÍ KONSPIRACE”

Je to o uhle pohladu…a v poslednej dobe sa mi ukazuje..ze kazda minca ma 2 strany.😇…Je vseobecne zname…comu davame energiu a venujeme pozornost..tomu davame silu…egregory sa zivia hnevom.. strachom a nenavistou a tym ich sila rastie. Nas rozum hlada spravnu odpoved a priklana sa k moznostiam..ktore mysli..ze su spravne. Preto je dobre precitit a rozoznavat srdcom a cez neho hladat pravdu. Uz necitam tie hovadiny okolo covidu..ockovani..kto a co to vyvolalo..a co bude ,ak sa nedame zaockovat…strach nebudem podpororat…radsej viacej vnimat seba v spokojnosti svojho zivota…nitky su spradene

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.