Kategórie
cesta k sebe Energia

Jarná rovnodennosť 21.3.2021

JARNÁ ROVNODENNOSŤ 20.3.2021 👈

alebo

SILA LEVA 👈

alebo

ROVNOSŤ 👈

20.3.2021 = 10 👈

10 👈 KOLESO ŠŤASTIA – uchopenie príležitostí a ochota roztočiť svoj osud správnym smerom

o 10:37 hod = 11 👈

11 👈 SILA – uchopenie osobnej sily a výzva nezneužiť svoju moc

Atlantské záznamy sa uvoľňujú cez tých, ktorí si spomínajú na svoj život v Atlantíde alebo v Egypte a vedú nás cestou pochopenia, pričom sa sami dokážu zamyslieť nad svojim skutkami a dokážu zmeniť svoje presvedčenia a postoje.

Na Jarnú rovnodennosť 20.3.2021 ktorá bude podporená dňom GAP, sa s východom Slnka OTVORÍ DIMENZIONÁLNA BRÁNA DO Krajiny Spravodlivosti a so západom Slnka sa zavrie, pričom sa vytvoria podmienky pre Rovnováhu Svetla a Tmy.

V realite je to vidieť v jednaní ľudí, ktorí dokážu nielen ukázať prstom na druhého ale aj sami proti sebe.

Atlantída zachovala duchovné vedomosti v ľuďoch, ktorí sa dokážu zamyslieť nad svojimi skutkami a dokážu sebareflexne priniesť riešenie na napredovanie celých kolektívov.

Časť z nich ktorá v Atlantíde zneužila svoju moc a pričila sa o pád civilizácie, má veľmi silné záznamy a prežitky, ktoré im neumožňujú jednať ako kedysi.

Ak sme na začiatku Veku Vodnára a každý Vek sa oznamuje “znamením” , potom je možné, že sa môže výskyt úkazu Slnečného kruhu objavovať vo väčšom merítku.

Podľa Egypťanov leží Nebeská sféra na Svetelných stĺpoch po obvodu kruhu Zvieratníka / Vekov , po ktorom putuje Galaxiou.

Ak sa tento kruh “uzavrie”, mali by byť aktivované všetky Svetelné Stĺpy.

Svetelný Stĺp aktivuje konkrétne Súhvezdie so svojou Polárnou Hviezdou.

Na deň Jarnej Rovnodennosti sa VYVAŽUJE Svetlo a Tma, otvára sa dimenzionálna Brána ČASU a PRIESTORU a završuje sa konkrétny proces, aby sme mohli ísť ďalej.

Na dni Rovnodenností sa rodili NASLEDOVNÍCI HÓRA , ktorí dosiahli osvietený stav mysle a ktorí šírili lásku a viedli svojimi vedomosťami ľudí k Vyšším úrovniam Vedomia.

NASLEDOVNÍKOM HÓRA sa môže stať každý, kto pochopil a prijal vlastnú tmu, zmajstroval svoje Svetlo a v stave rovnováhy dosiahol osvietený stav mysle natoľko, aby dokázal prijímať informácie a učenia z Vyšších svetov alebo za stenami chrámu / dverami miestnosti.

SILA LEVA bola zobrazovaná v mnohých kultúrach, nielen v Egypte.

Podľa Síriuskej mágie sa nejedná iba o to, že v Síriuskej sústave existovala v nejakom časovom rámci rasa bytostí s podobou leva ale že to súvisí aj s génmi, ktoré sme zdedili po svojich Síriuských predkoch.

Nositelia Síriuského génu môžu byť priťahovaní mačkou, levom alebo kryštálmi.

V dvoch levoch je symbol primárnych síl – mužskej sily túžby a ženskej sily strachu. ktoré pôsobia v opačných smeroch, pričom vytvárajú kolotoč chaosu.

Keby dva levy – muž a žena – zmenili svoju silu, potom by sa zmenili aj energie a neovládala by nás túžba a strach, ktoré nás VYHADZUJÚ Z ROVNOVÁHY.

Na Jarnú Rovnodennosť má každý príležitosť ZVEDOMIŤ SI svoje vlastné STRACHY, ich pôvod a postaviť sa im odvážne čelom.

Zároveň má každý možnosť priznať si ZNEUŽITIE SVOJEJ SILY a manipulácie, zamyslieť sa nad dôvodom svojho konania a VEDOME sa pohnúť vpred neopakovaním rovnakého postoja.

👉👉 Máte teda príležitosť na Vedomé prehlásenie 👈👈

Môže to vyzerať aj takto:

” Strach je iba spomienka, ktorá vo mne zanechala záznam, ktorému dokážem čeliť.”

” Všetky záznamy zneužitia mojej osobnej sily a moci ktorá mi náležala na celej časopriestorovej osi uzdravujem Svetlom”.

Diana 😇

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.