Kategórie
Energia

CHOBOTNICA

Měsíc ubývá a putuje znamením Berana.

Dnes, v neděli, v den Slunce, právě teď v 6:31 začal dvacátý devátý lunární den druhého lunárního měsíce, jehož symbolem je Chobotnice.

Den pokory a pokání. Přišel čas přemýšlet o uplynulém období.

Energie Chobotnice je tak mocná, že se s ní většina lidí nedokáže vyrovnat, svými chapadly temných emocí se snaží chopit celého našeho vědomí…

Dávejme si velký pozor na myšlenky. Vše temné a skryté usiluje o pozornost, sledujme to s klidnou hlavou a proměňujme v čisté světlo. V žádném případě nepodléhejme sebelítosti. Přebíráme plnou zodpovědnost za každé slovo, jednání a čin. Celá atmosféra dne přispívá k hádkám, neshodám, nepřátelství, konfliktům, hněvu a závisti. Hromadným událostem je lepší se vyhnout.

V dvacátém devátém lunárním dni je nutné zbavit se všeho zbytečného, jak materiálně, tak mentálně. Nastal čas odříznout se od falešných lidi, otravných myšlenek a uklidit si svůj prostor. Ať můžeme jít do nového lunárního měsíce jen s tím, co skutečně potřebujeme.

Tento den je mocně spojen s energii Durgy, to je energie samotné Přírody, kde se všechno děje s plným vědomím, k ničemu nedochází slepě nebo náhodně. Příroda pracuje svým vlastním tempem a nenechá se nutit. Nikdo nepřemůže zákony Durgy a je to právě její síla, jež dává člověku schopnost přežít i v těch nejtíživějších podmínkách.

Pozitivní aspekt tohoto dne je spojen s ohnivým prvkem Slunce, který dává člověku sílu. V tento den je dobré upéct kulatý chléb, koláče a nebo palačinky, které právě Slunce symbolizují.

Dnes je velmi vhodný den pro rituály očisty. Zapalme svíčky a vonné tyčinky, očisťme své obydlí, tělo, a vědomí.


Promitejme minulý lunární měsíc jako film, dívejme se pozorně… Je čas poděkovat lekcím, požehnat zkušenostem, propustit to, co už neslouží a tím uvolnit místo pro nove.

Zdroj: sueene.cz

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.