Kategórie
cesta k sebe

Keď vám súvislosti začnú do seba postupne zapadať…

Nikdy som si neuvedomila, že stavy , ktoré v poslednom čase mávam, sa v určitom čase opakujú. Sú späté s číslom 3. Hovorím o trojdňovom stave bolesti hlavy – konkrétne tlaku v 3 oku, pocite napätia, akoby som mala vyšponovaný mozog, niečo pôsobilo na nervové vlákna. Nezaberajú analgetiká, ale pobytom vonku sa bolesť stišuje a nevnímate ju tak intenzívne ako v interiéry.

A trojdňovom stave bdelosti vedomia a problémom zaspať, vaša myseľ je aktívna, žiadna technika na zaspávanie nepomáha a spíte cca len 3 hoďky. Najlepšia je kombinácia oboch, čo som poslednom čase mávam. Nikdy ma nenapadlo, že za týmto bude niečo viac.

V sobotu ráno ma asi okolo 10 hodiny začalo silno pichať v ľavom uchu . Nacítila som éterickú rovinu a tým som vibrácie oslabila a už som tomu nevenovala pozornosť, lebo som sa zobudila dolámaná, ubolená. Zobudil sa starší syn, mladší syn a obaja sa sťažovali, že sú tiež dolámaný a bolí ich hlava. Prečítala som si správu od kamarátky, že aj ona je akosi mimo s bolesťou hlavy. Na večer mi napísala, že začala geomagnetická búrka, ktorá mala silné vyžarovanie Schumanovej rezonancie.

V nedeľu bolesť pokračovala aj nespavosť a kamoška mi napísala, že dnes by som sa už mohla vyspať, lebo okolo 11:00 sa búrka ukľudnila. Ale nie, takže to asi tou búrkou nebolo. Večer som si už dávala tbl. na spanie. V pondelok si píšeme s kamoškou , že moja hlava bolí 3 deň a 3 deň neviem spať.

Poradila mi nech si urobím meditku a očistím sa. Skúšala som dlaňami obe uši a cítila som silné vibrácie okolo ľavej strany. Videla som biele vlákno, ako ide z vyšších sfér do môjho ucha. Presvetľovala som si aj 3 oko bielym svetlom, či tam nemám nejakú potvoru zase . Kamoška mi napísala, že vidí veľa svetla okolo moje hlavy a hovorila mi, že možno dostávam informácie od vyšších a otváram sa niečomu , čomu sa podvedome bránim. Stíšila som sa prešla som si čakry a keď som bola pri ušiach cítila som, že v ľavom uchu mám silno otvorenú ušnú čakru, akoby vír, ktorý zvyšoval napätie v hlave.

Došiel mi vnem, nech vyrovnám energie v ušiach a stiahnem vibrácia s ľavého do pravého. Podarilo mi to trocha vyrovnať. Vtedy mi prišli na um slová z knihy zasvätenie od Elizabeth Heich ako pri vyšších vibráciach sa môže spalovať a poškodzovať nervové vlákna , preto je treba byť opatrný. Môj stav mi presne prišiel ako napätie v hlave pôsobením vonkajších síl. Už ani neviem, kde som čítala , že ak duchovne nepracujeme, tak sme navedený z vyšších sfére, dostávame informácie počas spánku, alebo znamenia, aby sme si uvedomili kým sme a pracovali so sebou. Potvrdilo mi to aj video výklad pre životné čísla na toto obdobie, že mám si všímať znamenia a ak nevidím, mám poprosiť o navedenie ku svetlu. Môj duch je dostatočne silný a dokážem si tvoriť svoj osud sama. Toto vnímam už dlhšie, ako dokážem mentálne ovplyvňovať svoj život a som opatrná pri tvorení reality.

EWA VEŠTENIE

Ešte počas meditácie som vnemovo dostala informáciu, aby som rozžiarila svetlo hviezdy v zemskej čakre nôh a vytiahla toto svetlo kanálom hore… v srdci ho ukotvila a vytiahla vyššie svetlo do koruny a tam rozžiarila svetlo hviezdy . Skúšala som to, nešlo mi rozžiariť obe svetla, ale vraj prídem na to a pochopím viac.

S týmto sa mi spojil nedávny sen..prišla do sna moja bývala spolužiačka.. bola krásna ako anjel, usmievavá a pozerala na mňa očami lásky, nič nehovorila, len som cítila, že aj ja som láska, svetlo nádherná bytosť svetla a tak sa mám vnímať… tak mám vnímať svoj život, bytie..každého jedného s láskou…krásne navedenie vo sne.

Nie sme tu sami, informácie prichádzajú stále a sme vedení k tomu, aby sa naše vedomie pozdvihlo vyššie a uvedomovali sme si, kto skutočne sme.

Nie sme telo s dušou, ale duša v tele a tak sa máme vnímať.

Nech Vás sila ducha sprevádza cestou srdca k poznaniu seba samého

a skutočnosti .

anitraM

One reply on “Keď vám súvislosti začnú do seba postupne zapadať…”

a mám ďalšiu odpoveď na svoje stavy

Naše energetické systémy jsou přetížené
Z čeho tedy plyne popisovaný pocit, který v 2. díle Známe se celé věky popisuji jako “…přetížené energetické obvody, které vyvolávají pocity, kdy se cítíme neuzemnění, jako by nám scházela vnitřní stabilita, na kterou jsme byli zvyklí”?

Tento stav nebo pocity neuzemnění souvisejí s naší destabilizovanou energetickou a následně i tělesnou soustavou, která reaguje na změny v našem energetickém poli. Tyto změny zpracovává na prvním místě naše nervová soustava, a to jak – nejdříve na energetické úrovni, a hned poté i na úrovni tělesné. Je tomu tak proto, že naše nervová soustava je v obou formách (té energetické i tělesné) vodičem všech energií v těle.

A právě naše nervová soustava je v této fázi probíhající transformace pod největším tlakem: určitě znáte – a někteří nejen z posledních několika měsíců – pocity, kdy se cítíte opravdu unavení až vyčerpaní, možná si musíte jít lehnout i přes den a usnete, i když jste před tím nikdy neusnuli, a nebo se vám naopak stává, že přesto, že jste unavení, ležíte v posteli a nemůžete usnout, možná dokonce pociťujete ve svém těle chvění a vibrace.

To všechno souvisí se změnami v magnetickém poli Země a současně se změnami, které popisují Arkturiáni ve svém dopise jako upgrade našeho nervového systému. Někteří z vás jste možná zažili různé jiné zvláštní stavy jako jsou např. pocity sucha v ústech, a/nebo v očích, pískání v uších, slabost a motání hlavy, malátnost, ztráty rovnováhy, což je právě důsledkem neuzeměnosti a dále přetížení nervové soustavy na úrovni sympatiku, který pod tímto tlakem aktivuje v těle stav ohrožení. V takovém případě je aktivován nervus vagus a ten stáhne funkci většiny orgánů (až na srdce) do omezeného režimu a my se cítíme pod psa. viac na stránke A. Homolovej

https://www.andreahomolova.com/aktualni-vyvoj-lidstva-a-zeme/

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.