Kategórie
Energia

POČÚVAJTE SVOJE TELO A NESIĽTE SA

Taký krásny víkend a niekomu sa nič nechce , kašle na počasie a POCITOVO je doma , odložil včerajšiu grilovačku na dnes aj keď dnes malo byť škaredo , niekto sa cíti rozbito , niekto má zdravotné problémy , niekto je plný energie a niekto sa už usmieva  ENERGIE SA POHLI POČÚVAJTE SVOJE TELO , každý je vo svojom procese.

Blíži sa Spln Mesiaca , je to prirodzené.

 Ak Vás trápi hlava a migrény  musí sa to diať pri harmonizovaní Hemisfér ( mala som to striedavo raz na ľavej strane , raz na pravej strane , niekedy na temene )

 Ak ste dostali “energetickú šupu” zozadu hlavy až do temena  musí sa to diať , energia Kundalíny vystupuje ku korunnej čakre ( mňa táto energetická sila položila z ničoho nič na kolená , točila sa mi hlava a nevedela som sa orientovať , riešenie je jednoducho oddych )

 AK máte bolesti na ľavej strane ramena , bolesti trapezu , lopatky a vystreľuje Vám to do hlavy je to súčasťou procesu – cez ľavú stranu tela sa k nám snaží “dostať” Kristove Vedomie ( pravdepodobne riešite pocity zrady alebo karmické situácie v ktorých si máte “naoko” vybrať. Podstatou Kristovho Vedomia je dovoliť si milovať všetkých )
ODPORUČENIE – hmatovou technikou uvoľňovať tlak a blokáciu na boľavom mieste ( bližšie info bude vyskakovať od zajtra ) , pobyt v Prírode a vysporiadanie sa vo svojej hlave so situáciu.

 Ak máte bolesti na PRAVEJ strane , pokúša sa Duch vstúpiť do hmoty , iba od Vás závisí ako dlho to bude trvať( riešite pravdepodobne vlastnú sebahodnotu , čas pre seba pričom nemáte robiť radikálne opatrenia ale dovoliľ si milovať všetkých a nevytvárať radikálnymi opatreniami ďaľší boj. Prechod do rovnováhy má byť plynulý . Zároveň je tu výzva poďakovať sa úprimne zo Srdca a z celej Duše tomu , kde to cítite.). Sú na to opäť hmatové techniky na uvoľnenie a masáž miesta ( info bude vyskakovať ) , pobyt v Prírode a vyjadrenie sa okoliu vo vzájomnej úcte , že chcete svoj vlastný čas.

Tak ako dosiahlo 6000 ľudí VYROVNANIE mozgových Hemisfér , tak je teraz mnoho ľudí v procese vstúpenia Ducha do Hmoty a majú príležitosť “potiahnuť” Energiu Kundalíny opäť vyššie aby mohli pomaly prichádzať k procesom na Harmonizáciu Ľavej a Pravej Mozgovej Hemisféry.

 Komu sa nič nechce , nedokáže čítať , učiť sa , nič so sebou robiť PROSÍM NEROBTE NIČ – ste v procese Prázdnoty odkiaľ sa prechádza ďaľej a je to súčasťou procesu. Vy sa vrátite k tomu čo máte vedieť neskôr.

 Nechuť k jedlu a pocity na vracanie – toto sa musí diať , telo samé signalizuje , že je “zahádzané” a chce sa čistiť. Častokrát je na vracanie aj pri Detoxe , kedy sa zhorší stav aj pocit tela , čistíte sa cez pleť kedy sa môžete vyhádzať a čistíte sa aj zvnútra , kedy sa potrebujú vyplaviť hlieny ( môžete to jasne cítiť ). Odhlienenie je nevyhnutné na to , aby sa mohla energia dostať ku Korunnej čakre a súvisí v hrubým črevom.

 Komu sa vrátili ataky a nerozumie im – zrazu Vám ostane zle , pocit točenia hlavy , hučanie v ušiach , pocit na vracanie , búšenie srdca , potreba utiecť z miesta kde sa nachádzate – registrujete okolité energie na mieste kde ste sa ocitli – je potrebné ísť na čerstvý vzduch a zhlboka ( nie rýchlo ) dýchať aj vydychovať ( napr,nádych na  a výdych na 5 ). Keď sa mi vracali ataky utiekla som aj z obchodu 🙂 je to v poriadku.

Každý sa rozpozná sám v príspevkoch a v procesoch v ktorých je.

Komu je výborne , vie čo má robiť 

 VŽDY POČÚVAJTE SVOJE TELO A SVOJE POCITY – TO JE JEDINÉ ČO VÁS VEDIE A NEMUSÍ VÁM NIKTO VERIŤ … nechajme to na osobný prežitok každého .

Diana 

P.S: Energie sa pohli radikálne na SK , prosím všímajte si VŽDY situáciu na SK a CZ – uvidíte tam odpoveď.
Odpoveď prichádza vždy z “2 realít” , nenechajte sa zmiasť iba vyjadrením z jednej strany.
“Včela” pichá iné vekové kategórie na SK a iné v CZ – vidieť tu POSTOJ vekových kategórií k tejto téme , o ktorých postoj sa pričiňuje “stredný vek” v ich deťoch ( vždy myslite na to , že sme v duálnom svete a teda “vplyv” je dvojitý a je ÚPLNE V PORIADKU , pričom naozaj to niekto potrebuje s prihliadnutím na stav jeho fyzického tela. )
“Opatrenia” sú teda iné.

P.S:2: Na počasie vplývame MY svojim energetickým poľom , ak sa bude najbližšie dni “presúvať” predpoveď počasia na neskôr a počasie sa “nebude dať” presne predpovedať , potom sa menia energetické nadstavenia ľudí.
Zem nám zemetraseniami , záplavami , horúčavami dáva jasne najavo NÁŠ STAV AKO KOLEKTÍVU.

Zdroj: Nebo ti da znamenie – cesta za hlasom duše

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.