Kategórie
veštenie

Aké sú vaše intuitívne dary?

Tarotový kúzelník vo vzťahu. Major arcana tarot

Známa mi poslala výklad kariet na intuitívne dary, nech si pozriem aj ja, lebo jej to presne sadlo. Nie sú to klasické výklady kariet, ktoré kedysi frčali na netoch…tieto majú svoju hĺbku a sú viac intuitívnejšie, presne sadnú na daného človeka. Vypočula som si číslo, ktoré si vybrala kamoška a mala pravdu. Presne ju to vystihlo. Poslala som odkaz viacerým známym a odpoveď bola taká istá …waw… ako im to sadlo. Pustila som si teda pre seba svoj výklad. Intuitívne som si vybrala 4 kôpku. Ako som začala počúvať, vedela som, že toto som presne ja.

Číslo 4 je vibrácia môjho mena..4 je aj číslo sily, ktorej verím a tá ma vedie.

Vyložila mi na základe kariet, že mám introvertnú intuíciu, čo znamená že mi chodia obrazy, predtuchy, vnemy o veciach, čo sa udejú, čo je pravda. Povedala, že patrím k starým dušiam, čo ma neprekvapilo, ale že mám veľa schopností, ktoré si podvedome blokujem. Veci neriešim napriamo, ale idem k ich pochopeniu cez okľuku, ale aj tak sa k nim dopracujem. Viem zrejme prečo, lebo potrebujem poznať hĺbku problému a pochopiť okolnosti, ktoré sú za jeho pozadím, povrchnosť ma neuspokojuje. Hovorila o tom, že treba sa vzdať starých programov cez ktoré fungujem a začať pracovať s novými, lebo ma to privedie k duchovnej chudobe…aj toto sadlo, lebo to počujem už z každej strany vzdať sa starých štruktúr a fungovať v inom mode. Presne mi sedí aj teória toho, že ľudia, ktorý mi vstúpili do života a niečím som im pomáhala, videla som aj udičky pochopenia pre seba, čo mi oni vedome a nevedome ukázali. Tak isto silné spojenie s duchom a vedenie, kedy príde moja pravá duchovnosť.

Vyberte si aj vy svoju kôpku a potvrdí Vám to vaše intuitívne schopnosti a možno prídete na to, prečo tak fungujete a kde môžete urobiť aj niečo viac.

Ak ste si vybrali kôpku 4 a sedí to na vás..ozvite sa, ako ste na tom vy a či ste sa posunuli a našli cestu k oprášeniu svojich schopností…som zvedavá. :o)

Zdroj: Očami Čarodejnice

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.