Kategórie
cesta k sebe

Cesta ako ukazovateľ…

Ak naše telo funguje , nič neriešime, žijeme si svoj život a neuvedomujeme si plno iných vecí za ktoré môžeme byť vďačný a beriem ich ako samozrejmosť. Cez víkend sa mi udiala taká vec, ktorá ma viedla k zamysleniu. Zobudila som sa a cítila som pravú ruku slabšiu. Pomyslela som si, že som si na nej asi ležala, keďže na tej strane bežne ležím. Išla som do kúpeľne po štipec, aby som si vypla vlasy, ale moja ruka sa zdvihla len do polovice. Pozerám na ňu a voľou ju naťahujem hore, ale posunula sa len o pár cm. Znova ju ťahám vyššie a až po chváli som dočiahla na poličku a uchopila štipec do rúk. Mozog začal spracovávať čo sa deje. Keď som si občas ležala na ruke, tak mi tŕpla a necítila som ju, ale to prešlo po chvíli. No toto bolo iné. Ďalšia myšlienka vyslala informáciu, či som nedostala slabšiu CPM a niečo tam netlačí. Urobila som si test s podvedomím a ukázalo sa, že išlo len o slabší blok. No aj tak ma toto dalo do pozoru zamyslieť sa, čo mi telo hovorí. A ako to chodí..ak sa pýtate a chcete vedieť viac, odpoveď príde a prišla mi cez stránku Nebo ti dá znamenie.

Uvedomila som si, že pohyby, ktoré robíme automaticky , tak im neprikladáme dôležitosť, ale až sa niečo udeje vtedy vidíme skutočnosť.

NOVÁ CESTA 😇

Môžete mať pocit , že ste posledné dni a týždne prišli o všetko , čomu ste verili.Boli ste stopnutí , opustení , zradení alebo zacyklení…Ste vyzvaní porozumieť volaniu svojej Duše a Vesmíru.Sedím tu a píšem pre mňa najťažší status emočne aj fyzicky.Som praváčka, moja pravá ruka však “zamrzla”.2 dni visela vedľa tela , dnes mám nadhľad a úsmev , že moje prsty dočiahnu na písmenká ktoré potrebujem a som šťastná ,že mám rozsah pohybu ruky 20% oproti septembru minulého roka , keď môj pohyb bol NULA.Čaká ma CESTA , ktorú som už raz prešla.

Kým minulý rok som bola tvrdohlavá a dosiahla som uzdravenie iba cez alternatívu , dnes uznám všetky sily a cesty , ktoré mi Vesmír ukázal.Viem , že si tým prešlo mnoho z Vás- niekto alternatívne a niekto lekársky 👉 a som šťastná , že nikto druhému do toho nekecá a nenacuje mu “jeho” cestu.Za posledné dni som zažila veľa synchronicít , vízií , nočných desov , ciest za hranice času aj nočné pozeranie na Hviezdy a prosenie Síria o pomoc nakoľko najjasnejšie žiaril na oblohe- všetko sa spustilo samé cez bolesť.Keď sa majstruje fyzická úroveň , všetky ostatné úrovne môžu padnúť…opustíte sa , zrútite sa , stratíte vieru , nevládzete , vzdáte sa.Nemusíte prežívať fyzickú úroveň a predsa sa tak môžete cítiť.🗝🗝

SME V NAJDOLEŽITEJŠOM OBDOBÍ VZOSTUPU A POSUNU , PROSÍM UDRŽTE SI ROVNOVÁHU.RAMENÁ sú SKRYTOU odpoveďou na príbeh Isis a Osirisa.Ľavé rameno hovorí o boji na Zemi , kedy Vaša Duša rozpozná “učiteľa” na DOROVNANIE KARMY.

Pravé rameno hovorí o boji na Nebi , kedy Vaša Duša rozpozná “Hviezdneho učiteľa” na DOROVNANIE KARMY.V príbehu Isis a Osirisa prebiehali 2 BOJE ( skryté info ) a tak 2 RAMENÁ sú CESTOU k ROVNOVÁHE – toto sa deje GLOBÁLNE.Kým jedno rameno nesie “záznam” z minulého života , v ktorom ste boli na príťaž alebo v ktorom ste žili v čase Ježiša Krista a nepochopili ste jeho učenie , druhé rameno nesie “záznam” z Ramena Oriona v ktorom sa nachádza SLNEČNÁ SÚSTAVA – ( kým jedno rameno hovorí o pocite že ste na príťaž pre nedostatok prostriedkov , druhé hovorí o snahe získať silu cez financie ).RAMENO – patria do neho Hviezdy a Súhvezdia Orionu a na jeho vnútornom okraji je Slnečná sústava.Mytológia okolo Oriona je rôzna , mňa sprevádza príbeh Artemis , ktorá postavila svojho psa ako Súhvezdie Veľký Pes k Orionovi aby ho strážil , pričom súčasťou svorky je aj Súhvezdie Malý Pes.

Mnohí Mystici sa domnievajú , že Sírius je evolučným kľúčom k vývoju Zeme a že Starí Kňazi získavali informácie práve od tejto civilizácie.Posledné dni som čítala a upravovala svoju knihu a vracala som sa v čase do Starého Egypta k pôvodným znalostiam a rozhodla som sa ísť CESTOU , kvôli ktorej zdá sa som prišla.A tak je pre mňa prirodzene logické použiť na svoje uzdravenie to , čo som sa za hranicami času naučila.

Môže to znieť šialene ale ja to nedokážem poprieť ( a to vraj vyzerám normálne – na odľahčenie 😉 )Chcem preskúmať svoju CESTU podľa tradície Starého Egypta , v ktorej sa SPÁJAJÚ znalosti obecnej vedy , astronómie , astrofyziky, psychológie a mnohostranné vedomosti numerológie a astrológie , pretože som presvedčená , že v týchto Kozmických Pravdách a v tom , čo sa nám deje , je zahrnutá aj ROLA NAŠEJ PLANÉTY a Slnečnej Sústavy vzhľadom ku Galaxii.Myslím , že dokážeme preskúmať skutočný POTENCIÁL ĽUDSKEJ MYSLE a oslobodiť sa.TO , čo sa tak populárne označuje za okultné alebo magické či spirituálne , môžeme nájsť v štúdiách parapsychológie a to je práve to , k čomu sa nevieme alebo nemáme dostať ale mňa to tam vedie.

Každý z nás má “VRODENÚ pamäť” , vďaka ktorej má schopnosť pochopiť a použiť ju k svoju Duchovnému poznaniu a rozvoju.Vyvinutejšie inteligencie šíria svoje učenie cez POLE VEDOMIA cez ľudí , ktorí si prešli alebo prechádzajú Transformáciou a nie cez “osobný kontakt” aj keď Vaše vedomie Vám dokáže sprostredkovať stretnutie a učenie počas sna či počas meditácie.Ak sa vrátime do minulosti , vždy tu boli vyvinutejšie bytosti , ktoré šírili svoje vedomosti k “nevzdelaným/spiacim” ľuďom , ktorí boli hlboko ponorení do povier a ktorí žili prevažne inštinktívne , pričom racionálne a intuitívne aspekty mozgu nemali dostatočnú stimuláciu a NEBOLI SCHOPNÍ POCHOPIŤ UČENIE UČITEĽMI 👈Vedú každého z Vás CEZ VAŠE POCITY INTUÍCIE A CEZ SYNCHRONICITU a tak viem , že mnoho z Vás niečo risklo a mnoho z Vás cestovalo pre NOVÉ KÓDY na iné územie ako je Slovensko alebo ste sa zapísali na semináre či kurzy , kde sa niečo NAUČÍTE.

UČENIE sa bude stále viac a viac uvoľňovať , pretože k tomu sú a budú inšpirátori a duchovní vodcovia VYZVANÍ VYŠŠÍMI INTELIGENCIAMI.Myslím si , že DOSTATOČNÝ POČET ĽUDÍ na stránke Neba POCHOPILO môj jazyk a teda bude pre nich prirodzené napredovať nie tak ako by som to “chcela ” ja ( NESPRÁVNE u kohokoľvek kto vedie a učí ) ale tak AKO TO CHCE ICH DUŠA 👈👈👈A tak slová na záver…Sírius je päťcípa Hviezda ktorá symbolizuje:- OHEŇ- VZDUCH- VODU- ZEM – ČAS – najvyšší cíp na Hviezde 🗝🗝Thovt PÁN ČASU priniesol najväčšie učenie a tak nechajme prosím prebehnúť POTREBNÝ ČAS aby každý POCHOPIL NA SVOJOM VLASTNOKM ROZHODNUTÍ a aby sa možno potvrdil zámer Vesmíru , prečo také obrovské množstvo ľudí BUDE VESMÍR POTREBOVAŤ k pomoci ďaľším…Nie však iba na prebúdzanie a inšpirovanie ako to bolo doteraz ALE už aj NA LIEČENIE , pretože sa zdá , že už nie je čas “na kecy”…

Všetci , ktorí ste sa ROZHODLI ísť do UČENIA a LIEČENIA, vy viete prečo a všetci ktorí ste váhali už viete tiež.Všetci , ktorí ste sa ROZHODLI pre akúkoľvek ZMENU VO SVOJOM ŽIVOTE , VY VIETE PREČO – vypočuli ste volanie svoje Duše.Všetci , ktorí váhate – DOPRAJTE SI POTREBNÝ ČAS ( máte svoje cykly a rozum ).NESPOCHYBŇUJTE SA A DOVERUJTE SI.A ja si beriem ČAS na svoje uzdravenie a pôjdem podľa Synchronicity , spomienok a vízií a TAK ako budem vedená – OPAKOVANÍM UČIVA.Držím Vám palce na Vašej ceste , tú moju pochopí ten , kto ju pochopiť má 🙂.

Diana 😇

P.S: Ďakujem za skvelé foto 😄 za každým tunelom je Svetlo.

Na obrázku môže byť železnica, príroda a text

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.