Kategórie
Energia

Jak správně manifestovat svoje myšlení.

من تغییر کنم دنیای من تغییر می کند؟ - دهکده جهانی موفقیت ایرانیان

Dech je opravdovým zesilovačem všech vašich manifestací, jelikož vás přímo spojuje s nejmocnější formou energie, jež kdy existovala a bude existovat. Duše je skrze vaše myšlenky v neustálém spojení se Zdrojem, s Původem všeho bytí. Využívá přenos myšlenek na to, aby s ním udržovala nepřetržitou komunikaci. Dech vysílá vaše pocity propletené s myšlenkami do zkušenostních úrovní bytí. Vaše myšlenky se proto nemohou manifestovat, jestliže je neobalíte dechem. V každém okamžiku, v němž dýcháte, jste díky tomuto spojení také dechem Prvotního zdroje, a tím i všech jeho zkušeností v nekonečném vesmíru! Každá vaše myšlenka se samočinně obaluje dechem, neboť dech nevyhnutně, z okamžiku na okamžik, potřebujete k životu.

Vše, nač pomyslíte, tedy okamžitě vysíláte ke svému Původu, jenž vaše myšlenky vyslechne, ba hned na ně odpoví. Pěstujte v sobě radost a buďte si jisti, že v každé vteřině vaší existence, z okamžiku na okamžik, jste neodlučně spjati s Prvotním zdrojem. Neustále s ním můžete komunikovat a prostřednictvím svého božského dechu k němu vysílat všechna vaše nejčistší a jasně formulovaná přání. Pouze si to musíte uvědomit a své představy formulovat jasně a bez jakýchkoliv pochyb. Obalte každou svoji vědomě vytvořenou a cílenou myšlenku do svého božského dechu a vyšlete ji ke Zdroji.

Uvědomte si, že každá manifestace je souhrou myšlenek, emocí a dechu.

Pokud je všechno v souladu, mohou se kolem vás manifestovat jen krásné věci, poněvadž jsou odrazem vás samotných. Rozhlédnete-li se kolem sebe, uvidíte, jak si vážíte sami sebe. Podle vašich vnějších realit, můžete neustále kontrolovat, kam směřuje energie vašich přání, a podle toho tuto sílu regulovat. Seberte odvahu a začněte utvářet ve svém životě mnohem pozitivnější věci než doposud. Vězte, že vědomým a cíleně nasměrovaným přáním, dosáhnete v životě čehokoliv. Zdroj vnímá každou vaši myšlenku nebo emoci jako nutnou a nevyhnutelnou. Pokud ji vytvoříte bez jakýchkoliv pochybností, nevyhnutně a zákonitě se ve vašem životě pozitivně projeví.


Svůj dech berte jako důkaz toho, že jste neoddělitelnou součástí Prvotního zdroje, a proto se nikdy nemůžete ztratit. Dech se zastaví až tehdy, když duše opustí pozemské tělo a vydá se na jinou zkušenostní úroveň, anebo se v další inkarnaci vrátí nazpět. Až když duše opustí fyzické tělo, zastaví se i dýchání. Nekonečné Vědomí se uvolní ze srdeční čakry a sestoupí do Květu života. Váš plamen života je tou částí, která vše řídí a realizuje; vaše duše totiž prahne po tom, aby ve své inkarnaci uskutečnila své touhy. Jste věčně sjednoceni s Prvotním zdrojem, Pratvůrcem, vaším Původem, či matkou-otcem Božstvím. Váš dech vás navždy spojuje s nekonečným Vědomím. Naplňujte neustále svého ducha ryzím vědomým a božským dechem – a vychutnávejte si každý nádech i výdech. Když dýcháte, buďte vždy bdělí a trénujte houževnatě vědomou a kontrolovanou manifestaci tak, jak jsem vám to popsal.


Začněte s drobnostmi a postupně realizujte větší představy.

Pamatujte, že pochybnosti jsou největším nepřítelem snů a převrací či ničí i ty nejkrásnější a nejčistší myšlenky. Nejprve se snažte dostat své myšlenky pod kontrolu a naučte se vědomě vnímat svůj božský dech. Tímto začněte, buďte moudří studenti a objevte v sobě moudrost, jež je ve vás zakořeněna od narození. Víte o svém rodovém právu, ví o tom i vaše duše, a z toho důvodu neustále hledá, neboť instinktivně cítí, že není dokonalá.


Staňte se pány, mistry svých myšlenek – a svou svobodu získáte zpět.

Je jen na vás, pro jaký život se rozhodnete. Nehledě na to, jakou cestu pro sebe zvolíte a kterou pravdu uznáte za svoji; vězte, že existuje jenom jedna celá pravda, k níž vede přímá cesta. Pokud se opětovně budete rozhodovat pro okliky, bude vaše duše i nadále usilovat o dokonalost a pokračovat ve spirále inkarnací. Je na vás, co si vyberete. Můžete se stát mistry v bytí a vést naplněný život, anebo si zvolíte těžší cestu a budete raději pokračovat v životě lží nebo iluzí. V konečném důsledku však máte pouze jedinou možnost, jak se vymanit ze světa manipulací a klamů, a jak získat ztracenou svobodu. Žijte životem, jaký si vysníte, a neklaďte své představivosti a kreativitě žádné meze. Uchovejte si radost v srdci a o své štěstí se podělte s ostatními.


Zbavte svého ducha veškerých negativních myšlenek či emocí, a nebuďte lakomí, poněvadž ve skutečnosti máte všeho nadbytek.

Dělte se o své bohatství s méně blaženými bytostmi, rozsviťte jejich srdce tím, že se s nimi podělíte o své prožívané štěstí. Když se vaše číše naplní a překypuje hojností, myslete vždy i na jiné bytosti a dělte se s nimi o své štěstí. Chamtivost a lakota jsou vlastnosti, které byste měli vymazat ze svého života – měla by to pro vás být cizí slova. Uvolněte ve svém životě prostor pouze krásným a blahodárným věcem, naplňte svého ducha božskými výtvory a těšte se ze svého štěstí a bohatosti bytí. Mějte se však pozoru před těmi, kdo vyhledávají vaši blízkost jenom proto, aby se obohatili na váš úkor.


Otevřete své srdce a prociťte nejdříve, kdo to s vámi myslí dobře a je čistého srdce.

Všem ostatním předejte svou moudrost, aby ji mohli uplatnit i pro sebe. Ale o bohatství se dělte pouze s těmi, kdo k vám přicházejí se srdcem na dlani, s těmi, kdo osloví vaše srdce. Pamatujte, že na to, aby se moudrost prosadila, je třeba se probudit – a poznání musí dozrát. Nečekejte, že se výsledky manifestací dostaví za několik dní. Je to proces vnitřního i vnějšího zasvěcení, jež v dávných dobách vyžadovalo několik let studia.


Vy toho nyní můžete dosáhnout za mnohem kratší čas. Buďte však shovívaví a dopřejte si dobu nutnou na probuzení, a uplatnění tohoto poznání. Nesnažte se nic uspěchat, jelikož netrpělivost je největším nepřítelem ducha a nevyhnutelně by vás to vzdálilo od vašeho cíle. Zachovejte klid a naučte se pokojně, soustředěně dýchat – a sami sebe vnímejte jako dech Zdroje. Plně si uvědomte, že jste s ním nepřetržitě propojeni, a nechejte, aby tato skutečnost zapustila ve vašem nitru navždy kořeny. Nedovolte, aby do vás vstoupily jakékoliv pochyby či negativní myšlenky a pocity. Zachovejte si vždycky harmonický, vyrovnaný stav ducha a mějte na zřeteli svá přání a též to, po čem touží váš duch.
Nemějte strach a nikdy nespojujte uskutečnění svého snu s vnějšími okolnostmi. Vymažte toto mylné přesvědčení z hlavy a cvičte se v manifestování.

Začněte s drobnostmi a postupně se v této dovednosti stupňujte. Neustále přitom sledujte své myšlenky a v případě potřeby je poopravte. Vědomé dýchání nechť se stane vaší nejvlastnější vlastností. Uvědomujte si více a více, že jste neodlučitelně spojeni s Prvotním zdrojem, a vychutnejte si to. Prvotní Zdroj je propojen s vámi a s vašimi myšlenkami prostřednictvím vašeho dechu – a dokonale zná vaše potřeby. Vždy zrealizuje vaše vize, neboť ty slouží k jeho naplnění.


Vy, každý z vás, jste jeho zkušenostní úroveň. Zdroj vás sem vyslal proto, aby se mohl realizovat ve všech svých aspektech. Je proto vaším rodovým právem uskutečnit ve svém životě cokoliv, nač jen pomyslíte, poněvadž pro Prvotní zdroj není nic ne možného. Proto se cvičte, trénujte, abyste se stali mistry ve vědomém vytváření okolností vašeho života! Zacházejte se svými myšlenkami obezřetně a vědoměji dýchejte, neboť dýchání je výchozím bodem pro všechny odrazy vašich představ – těch vnějších i vnitřních. Mohou se z vás stát naprosto úžasné bytosti, pokud na to přistoupíte. Toto je pravda o manifestacích všech okolností ve vašem životě. Ať moje slova naplní vašeho ducha a ukážou vám lehkost bytí! Ať se zbavíte pout této úrovně bytí a vystoupáte do vyšších sfér bytí!


Ať se tak stane! V hluboké lásce Thovt

Z knihy Simone Kerstin Thovt -Projekt lidstvo.

2 replies on “Jak správně manifestovat svoje myšlení.”

Zo slovenského popu mám iba zopár ikon ( som HEAVY…. ) a jedna z nich vyhasla svoj Život……….zomrel Miro Žbirka , môj slovenský pop idol ……………..

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.